Jump to content
Dogomania

Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(


pati_zabrze

Recommended Posts

Pati, dziekuje za kolejne wiadomosci od naszych przyjaciol, ktorzy ewidentnie wcielili sie juz calkowicie w stado (brak podzialu podworka).
Kamel jest typem bardziej domowym, lubi wygody, kanapa mu odpowiada, natomiast z Faksa wyszedl bardziej zolnierski charakter podworzowo-polny, w porywach Indiana Jones. Zobaczcie, jak dopiero na wolnosci, w normalnych psich warunkach, z czasem ujawniaja sie prawdziwe psie natury, ktorych w schronie w ogole nie widac.
Caluje obu emeryciakow w mokre nosy i pozdrawiam ich ciotki i wujkow.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaksięgowały się wpłaty:

20zł - Jolanta08
10zł - Olena84

Dziękujemy! :loveu:


Nadal nie ma wpłat od fusse i Leyla... Nie wiem co robić, bo Leyla deklarowała 100zł miesięcznie, a już za dwa miesiące musiałam zapłacić i 200zł poszło z jednorazowych :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pati - ja wiem co robić. SABRO deklaruje w tym miesiącu 600 zł dla Kamela i Faxa. Chłopaki wiszą na stronach Sabro - to wiecie. Trafiają się zapytania, ale o jednego z nich. Niczywo, mus dwa w jednym, dlatego Szefowa Sabro, deklaruje tą pomoc. Dom musi się znaleźć.
Ustalę szczegóły i ...mówisz ... masz. Już nie kojarzę (śpię zdechły jeszcze), jeśli nie ma numerka w pierwszym to proszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Pati - ja wiem co robić. SABRO deklaruje w tym miesiącu 600 zł dla Kamela i Faxa. Chłopaki wiszą na stronach Sabro - to wiecie. Trafiają się zapytania, ale o jednego z nich. Niczywo, mus dwa w jednym, dlatego Szefowa Sabro, deklaruje tą pomoc. Dom musi się znaleźć.
Ustalę szczegóły i ...mówisz ... masz. Już nie kojarzę (śpię zdechły jeszcze), jeśli nie ma numerka w pierwszym to proszę na PW.[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pies Wolny jesteś naszym aniołem !! :loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY !!!
Już wysyłam nr konta i dane do przelewu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Nadal nie ma wpłat od fusse i Leyla... Nie wiem co robić, bo Leyla deklarowała 100zł miesięcznie, a już za dwa miesiące musiałam zapłacić i 200zł poszło z jednorazowych :roll:[/QUOTE]
a pisałaś im już pw? jeśli tak, to spróbuj kolejny raz, z prośbą że jeśli nie mogą zapłacić, to niech podadzą prawdziwy powód, a jeśli się nie odezwą, to w tytule będzie trzeba wpisać, że kolejne ciotki się zdeklarowały a nie wywiązują się z obietnic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a pisałaś im już pw? jeśli tak, to spróbuj kolejny raz, z prośbą że jeśli nie mogą zapłacić, to niech podadzą prawdziwy powód, a jeśli się nie odezwą, to w tytule będzie trzeba wpisać, że kolejne ciotki się zdeklarowały a nie wywiązują się z obietnic...[/QUOTE]

PW wysyłałam, ale obydwie cioteczki już dawno nie logowały się na dogomania, fusse ostatnio 19 kwietnia, a Leyla 20 kwietnia :roll:

Link to comment
Share on other sites

dlatego zawsze jestem zwolennikiem, że osoba,która jest odpowiedzialna za zbieranie deklaracji, powinna od deklarowiczów brać albo nr kom, albo mail lubb nr gg, pod którym można go ewentualnie złapać,żeby potem nie było takich jaj... w końcu to chodzi o kasę.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz doczytałam ile brakuje tych stałych deklaracji... No to jest masakra! Kuba (też z Zabrza) pojechał do hotelu z nadkompletem deklaracji!! I w pierwszym miesiącu zabrakło 150 zł wpłat... Jednak tak dawniej na dogo nie było. Za chwilę pozwolą nam brać psiaki ze schroniska, jak będą miały 200 % deklaracji... A na razie i tak dobrze, że się upierają, że ani złotówki nie może brakować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']dlatego zawsze jestem zwolennikiem, że osoba,która jest odpowiedzialna za zbieranie deklaracji, powinna od deklarowiczów brać albo nr kom, albo mail lubb nr gg, pod którym można go ewentualnie złapać,żeby potem nie było takich jaj... w końcu to chodzi o kasę.[/QUOTE]

Lu_Gosiak ma nr tel do Leyla. Miała się z nią skontaktować, ale nie wiem czy jej się udało... Nie mogę do niej wysłać PW, a na wątku nie odpowiada :roll:

Link to comment
Share on other sites

hm. Lu_Gosiak była dziś na dogo...
jak ja nie lubię czegoś takiego... jak ktoś się deklaruje, a nie płaci...
wiem, są różne sytuacje, wydarzenia... ale jeśli ktoś nie może zapłacić, to niech napisze że coś jest nie tak i już, wiadomo potem na czym się stoi...
a nie takie zwodzenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Lu_Gosiak ma nr tel do Leyla. Miała się z nią skontaktować, ale nie wiem czy jej się udało... Nie mogę do niej wysłać PW, a na wątku nie odpowiada :roll:[/QUOTE]
jestem jestem....
rozmawialam juz z Layla...nie miala jak dokonac przelewu, ale zrobi to na dniach, Layla zawsze placi - wiec na pewno to zrobi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']jestem jestem....
rozmawialam juz z Layla...nie miala jak dokonac przelewu, ale zrobi to na dniach, Layla zawsze placi - wiec na pewno to zrobi[/QUOTE]
no... to chociaż jedna cioteczka z głowy, teraz jeszcze drugą trzeba ścigać...

Link to comment
Share on other sites

No to ja tu o chłopakach przypomnę - jak przyjechałyśmy z Pati, to chłopaki przespały nasz przyjazd i Pati poszła ich obudzić!

[video=youtube;BecOWK-przo]http://www.youtube.com/watch?v=BecOWK-przo[/video]


[video=youtube;zsCQyNyOVg8]http://www.youtube.com/watch?v=zsCQyNyOVg8[/video]


poznajemy się z Satyrem. Początki bywają trudne...

[video=youtube;3Cvn-wN9lK8]http://www.youtube.com/watch?v=3Cvn-wN9lK8[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...