Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI TOLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak właśnie powinien wyglądać ten wątek :):):):)
Chciałam zapytać o Dropsika . To jest to maleństwo któremu dokucza nasz mały Krecik ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kiedy, ale może kiedyś skończy się ta psia niedola.Czy ci ludzie w Obornikach a szczególnie burmistrz ma serce ?Oni mają serce jak idą wybory, tylko wtedy.Jak czytam, że następny piesek nie żyje, to myślę, że kiedyś los się zemści na tych wszystkich oprawcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Nie wiem kiedy, ale może kiedyś skończy się ta psia niedola.Czy ci ludzie w Obornikach a szczególnie burmistrz ma serce ?Oni mają serce jak idą wybory, tylko wtedy.Jak czytam, że następny piesek nie żyje, to myślę, że kiedyś los się zemści na tych wszystkich oprawcach.[/QUOTE]
Moze tak zaproponowac ,zeby burmistrz zezwolil na utworzeniu zarzadu w schronisku tak jak u nas jest tzn kierownik ,skarbnik,sekretarz,osoby od adopcji pracownicy.Zarzad nie otrzymuje zaplaty jak i kierownik .Jest to praca spoleczna.Zaplate dostaja tylko pracownicy fizyczni schroniska ,ktorzy tez decyduja o schronisku.Burmistrz podpisuje umowe z gminami o wylapywanie zwierzat bezdomnych ,ale nie placi za psa bezdomnego tylko od kazdego mieszkanca tej gminy sciaga sie 50 centow.Burmistrza finanse nie interesuja ,gdyz pieniadze wplywaja tylko na konto schroniska ,sa do wgladu zarzadu schroniska,i oni decyduja co i na co placic .Zarzad schroniska robi akcje np. zbiorki od ludzi np.pieniezne ,dary kilka razy do roku.Organizuje festyny .
Wazne jest zeby gminy nie placicly od psa wylapanego tylko sciagaly od miszkanca tej gminy.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.

Link to comment
Share on other sites

A Dropsik jest strasznie uroczy ;) . biegał po podwórzu, gdy wnoszono nowe budy na wybieg. Cały czas biegał chciał się bawić i zaczepiał :). Kaukazka Kala znalazła dom w murowanej :). Rozmawiałam z tym panem i wydaje się bardzo miły. Kala będzie pilnować posesji, ma kojec z budą ocieploną ponoć i spory wybieg z tego co mówił ;) :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.[/QUOTE]


dziś dokładnie sprawdziłam i to jest suczka. jest strasznie urocza :) . później dodam kilka jej zdjęć. ktoś bezmyślnie wrzucił ją na wybieg gdzie biagają wszystkie psy !! dobrze że jedna z pracownic usłyszała piski malutkiej bo mogło by to się źle skończyć :(

Link to comment
Share on other sites

Tutaj zdjęcia małej ;)

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/7f3fb9a8.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/8f6eb107.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/261b8846.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/12bc8e3f.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b5a49bbd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moja sznaucerka min byla tego samego umaszczenia .Zobacz ona ma mala brudke i dluzsze wloski na pyszczku i na piersikach.Obecnie ,poniewaz moda na sznacery wygasa to pojawiaja sie coraz czesciej sznaucerki i mieszanki z ta rasa w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']na pewno nie mix miniaturki jak już teraz wygląda na niewiele mniejszą od dorosłego psa :roll:

chciałam się dowiedzieć o Czoko - kto go zabiera do Niemiec?[/QUOTE]
przeciez to jest mieszanka.Moze byc i wyzsza,nawet do 40 cm.Mowimy o mieszancach nie o rasowych rodowodowych.Moja miala 34 cm.
Zobacz post 1181 to tez jest mieszanka sznaucerki srebrno -czarnej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']przeciez to jest mieszanka.Moze byc i wyzsza,nawet do 40 cm.Mowimy o mieszancach nie o rasowych rodowodowych.Moja miala 34 cm.
Zobacz post 1181 to tez jest mieszanka sznaucerki srebrno -czarnej[/QUOTE]


a widziałaś rodziców??? jeśli w ogóle to mix sznaucera to średniego - nie wolno o takim dużym psie pisać, że mix miniatury bo ludzie od takiego psa oczekują że będzie malutki! i co potem? lądują w schroniskach... bo ktoś im powiedział, że to miniaturka

Link to comment
Share on other sites

Tak masz racje ,moze nie warto pisac sznaucerek miniturka-mix tylko sznaucerek -mieszaniec.
Wiesz to dziwne co piszesz ,bo jak sznaucerek minaturka pokryta bedzie duym psem no 40 cm,to jest mozliwe ,ze sie urodza pieski male ,ale i pieski 40 cm

tak dla ciekawostki widzialam jamniczke 26 cm i jej dzieci ktore byly 45cm

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 po co znów zaczynać kłutnie jednak malawaszka ma styczność z tymi rasami to raczej wię więcej o nich.
To jest wątek psów a nie żeby co chwilę się z kimś kłuciłaś nie mam nić do twojej osoby ale
kłucąc się i tak nie pomożesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wala2006']xxxx52 po co znów zaczynać kłutnie jednak malawaszka ma styczność z tymi rasami to raczej wię więcej o nich.
To jest wątek psów a nie żeby co chwilę się z kimś kłuciłaś nie mam nić do twojej osoby ale
kłucąc się i tak nie pomożesz...[/quote]
kto tu sie kloci????????????Nie zapomnij ,ze kazdy moze sie wypowiedziec ,czy sie komus podoba czy nie .jak nie to zglos do moderatora ,ze sie klocimy.HMMMMM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mersi1']No Dzięki Tola :)
piesia Dropsik to właśni jest to maleństwo któremu Krecik dokucza....[/QUOTE]
Dropsik jest cudowny . Może porobiłybyśmy w tę sobotę zdjęcia psiakom i wstawiły tu na wątek ? ja nie mam aparatu , więc któraś z was jak by miała to fajnie jak by przyniosła :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...