Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

Dzis udalo mi sie "zmolestowac " dwie kolezanki :multi:.Tak im trulam :evil_lol:,ze w koncu zalozyly konta i zaglosowaly .Ludki kochane -molestujcie tez znajomych ,sasiadow .Jak macie NK to tam tez warto uderzyc .My walczymy uczciwie -a koty cos nawijaja" makaron na uszy" .Za szybko im glosow przybywa .:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Dzis udalo mi sie "zmolestowac " dwie kolezanki :multi:.Tak im trulam :evil_lol:,ze w koncu zalozyly konta i zaglosowaly .Ludki kochane -molestujcie tez znajomych ,sasiadow .Jak macie NK to tam tez warto uderzyc .My walczymy uczciwie -a koty cos nawijaja" makaron na uszy" .Za szybko im glosow przybywa .:angryy:[/QUOTE]

bardzo dobrze
ja tez w pracy napadłam dziś na koleżankę

[FONT=Verdana][quote name='Cassi_']głos oddany [/QUOTE][/FONT][quote name='Cassi_']:rolleyes:[FONT=Verdana] trzymam kciuki[/FONT][/QUOTE][FONT=Verdana]

super :)

[/FONT][quote name='faith35']Dokładnie....:( Jak już wspomniałam, warto napisać do osoby, która to wszystko organizuje...
A nóż może po raz któryś z rzędu oszukuje....[/QUOTE]

jeśli faktycznie oszukuje to odejmą jej oszukane głosy. Przynajmniej tak było uprzednio, a Pani była wielce oburzona na swoim blogu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']To wszystko w ogole dziwne jakies jest.......
w domu jest nas trzy osoby...ja corka i brat....kazdy ma komputer ale internet jeden....ja zaglosowalam ale ani corka ani brat juz nie moze bo..... z tego kompa glos juz oddano twierdzo krakvet.
Chyba jutro popedze do kawiarenki internetowej i chociaz z konta corki glos oddam.....[/QUOTE]

no tai regulamin mają, że muszą być różne IP

Link to comment
Share on other sites

ciesze się że jest zainteresowanie naszym wątkiem ..

mam nadzieję że dzięki temu nasi podopieczni będą mieli większe wsparcie i pomoc ...

tylko musze bardziej uaktulanić pierwszą stronę wątku bo od ponad dwóch miesięcy nie miałam na to czasu koordynując sama 5 adopcje psów ..

i włsnie dostałam uwagę dlaczeo na naszej stronie ineternetowej nie ma nic o o głosowaniu ..

DLACZEGO - bo nie STARCZA MI NA wszystko czasu ... a innych chętnych nie ma jak na razie ..

..............................................
[B] edit .. godz 00:40.. DODAŁAM wpis na stronie :) - [URL="http://www.bezdomniaki.pl/"]http://www.bezdomniaki.pl [/URL][/B]

..........................................................................................

SZUKAM POMOCY DLA SZCZENIORA Z WYSYPISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

potrzebna pomoc w zakupie karmy !!! na wysypisku jest tylko sucha FROM BIEDRONKA lub TESCO


[SIZE=5][B]pilne DT ..[/B][/SIZE] TAM NIE MA WARUNKÓW DLA SZCZENIAKÓW !!!!!

Edited by kama210
dopisek o powodzie edycji
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Nie trać ducha ;), zaganiam kogo się da (ze znajomych) do rejestracji w krakvecie. Jeśli koty kręcą przypadkiem, to wyjdzie szydło z worka, a nadziei tracić nie wolno :nono:[/QUOTE]

Tak...:) Masz racje nie tracimy nadziei.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']
SZUKAM POMOCY DLA SZCZENIORA Z WYSYPISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

potrzebna pomoc w zakupie karmy !!! na wysypisku jest tylko sucha FROM BIEDRONKA lub TESCO


[SIZE=5][B]pilne DT ..[/B][/SIZE] TAM NIE MA WARUNKÓW DLA SZCZENIAKÓW !!!!![/QUOTE]

Kamila, wczoraj przelałam na Twoje konto 20 zł, to może właśnie przyda się, żeby dodać do zakupu karmy dla malucha. Zresztą, wydaj na to na co będzie potrzeba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...