Jump to content
Dogomania

Rudy młody miziasty po wyszyciu cewki / Potrzebne TRANSPORT TYCHY-BYDGOSZCZ


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Justyna mówiła ,że były 2 telefony o niego,ale kiedy ludzie dowiadują się o koszcie karmy,to rezygnują[/QUOTE]
Ludzie są głupi.Koszty karmy to nic.Będą mieć śicznego kota, uratowanego przd najgorszym, a zawszw lepiej wydać na krme niż naleczenie..Podnoszę ślicznocha..Niech mu się przytrafi najlepszy domek na śwwiecie.

Link to comment
Share on other sites

Z Rudzikem było bardzo źle to fakt , sama wiele nocy nie przespałam aby go ratować , wiele godzin przepłakałam jak cierpiał i gdyby nie wspaniali weci Julia i Michał Marurowie z Fauny to już by go nie było ......
A teraz już sam się o jedzonko upomni , a najchętniej je jak się go głaszczę , taki kot to skarb :)
Tylko dlaczego nikt nie dzwoni , nikt go nie chce pokochać :(

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie pomocy
Dla kotów :

Betaka ------------------------------------- 200 zł + 150 zł ---- razem 350 zł bezpośrednio do weta
Betaka ------------------------------------- 60 zł
Izydorka ----------------------------------- 25 zł
Slapcio dla Eustachego --------------------- 25 zł
Honda dla Bony ----------------------------- 30 zł
Ania B ------------------------------------- 70 zł
Miłka dla Rafiego ---------------------------- 40 zł
P Ewa ------------------------------------- 10 zł
Phantasmagori dla Rudzika ------------------- 45 zł
Izydorka ------------------------------------- 25 zł
Od Puchatkowa dla Rudzika ------------------ 100 zł
Honda dla Rudzika -----------------------------50 zł
P Walentyna dla białych ---------------------- 100 zł
Basia D dla Rudzika ---------------------------- 50 zł
Jasdor dla Eustachego ------------------------ 10 zł
Margo dla Eustachego ------------------------- 40 zł
Liwia dla Rudzika--------------------------------25 zł
Mariviel -------------------------------------- 200 zł
Mar 9 ----------------------------------------- 10 zł
Koteczek 555 ---------------------------------- 20 zł
Dla Czorta ------------------------------------- 20 zł
Dla Majecki ------------------------------------ 20 zł
Dla Bony -------------------------------------- 30 zł
Jkzjkz2 dla Eustachego ------------------------ 320 zł
dla Kitka ---------------------------------------20 zł
Madcat 1981 bazarek -------------------------- 35 zł
Archi 34 -------------------------------------- 18 zł
RAZEM -------------------------------------- 1748 ZŁ




Myszka
MaBo ------------------------------------- 100 zł
Maks ------------------------------------- 20 zł
Agata 51 ----------------------------------- 20 zł
RAZEM -------------------------------------140 zł

WYDATKI :
Lecznica FAUNA ------------------------------------------------------- 1000 zł + 350 zł od Betaka
Zwirek 5 razy po 30 zł ------------------------------------------------- 150 zł
mieso wolowe 40 kg po 4 zł za kg -------------------------------------- 160 zł
Apteka ( urosept , Buskopan 2 razy , Tobradex 2 razy ) -------------------- 73 zł
5 kg RC urinary po 16 zł ( zawsze brałam na kreske od weta ) -------------- 80 zł
Udka 10 kg po 4 zł ------------------------------------------------------- 40 zł
Feliway ----------------------------------------------------------------- 60 zł


RAZEM --- 1913 zł
Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Zgłaszam reklmacje - wysłałam 2x po 50,00 ( drugi raz na koniec marca).I bardzo się ciesze, że Rudzik miał tylu sponsorów..Trzymam mocno kciuki za jego nowy domek i pełne wyzdrowienie..[/QUOTE]

Tak , zgadza sie , z tym że ja teraz zrobiłam rozliczenie tylko mies marca a ta druga wpłata wpłynęła już w kwietniu i będzie w rozliczeniu w maju :)
Ja sie rozliczam w trybie miesięcznym , mam takie konto że nie mogę częściej niż raz w mieś pobierać i tak sie tez rozliczam :)
Bardzo dziękuje za wpłaty :):):)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinnaś zminić konto.Co to za beznadziejne ograniczenia w pobieraniu swoich przecież pieniędzy.Powinny byc dostępne na okrągło. I na kazde zawołanie informacja o saldzie konta.Najlepiej na konto internetowe, wtedy byś sobie mogła sama w domu na bieżąco sprawdzać..Trzymam kciuki za Rudzika..Jest coraz bardziej śliczny..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Jest przepiękny i są ludzie, którzy gustują w rudzielcach.. Nie wiem, dlaczego on jeszcze czeka[/QUOTE]
Wydaje mi się że ma za mało ogłoszeń , ja nie potrafię a z tego co mi sie wydaje to ma allegro i ale gratka .
Ludzie tez sie boja jego schorzenia , a z nim przy karmieniu RC urinary może wiele , wiele lat żyć :) A jeśli by go adoptować chciał ktoś z rejonu Tychów , Katowic , Gliwic to 1 kg RC mogę załatwić po 16 zł za kg :) Wychodzi tak około 2 kg na miesiąc wiec 32 zł na mies to nie jest az tak straszna kwota, prawda .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']A on musi cały czas być na URINARY? Może wytarczy genralnie lekkie dla kastratów i co jakiś czas typu urinary?
poza tym są jeszcze innych firm - tez weterynaryjne karmy typu Urinary.
Wiem, bo muszę kupować dla swoich czasem..[/QUOTE]
W jego przypadku raczej tak , kupowanie tańszych karm jest tylko pozornym oszczędzaniem , ponieważ wizyty u weta , a nie daj boże kolejne wyszycie przekracza wielokrotnie koszt karmy :(:(:( Wiem coś o tym bo mam w domu teraz aż 4 koty z S.U.K. Miki i Zuzu czasami coś podjadają i Miki ma potem problemy z sikaniem , choć nie tak poważne jak miał Rudzik , ale Ozzi był juz 4 krotne wyszywany ponieważ ma problem z jedzeniem i musi tę RC dostawca zmielone w mlecznym conwa a to wychodzi o wiele drożej :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Nowa treść do ogłoszeń Rudzika :
Rudzik kiedyś miał dom, rodzinę, ale Duzi oddali go...
Mówili, że z powodu alergii, ale tak naprawdę zwierzak był chory i zamiast go wyleczyć woleli się pozbyć problemu razem z kotem. Smutne...
Szybka i trudna operacja uratowała życie Rudego, zwierzak dzięki staraniom tymczasowej opiekunki wraca do formy, lecz pozostanie kotem szczególnym, dla wyjątkowego Człowieka.
Dlaczego? Bo on uwielbia ludzi, ich dotyk, czułe słówka, gdyby mógł nie odstępowałby swojego "Ludzia" i mruczał, mruczał, mruczałby...
Wiele daje, ale i czegoś wymaga - odpowiedniego karmienia i stałej kontroli u weterynarza. Nigdy nie będzie całkiem zdrowym kotem, ale może żyć i kilkanaście lat bez większych problemów. Jest młody, ciekawy świata, spragniony czułości. Rude koty są niezwykłe, to takie kochane futrzaki.
Jeśli kotek Cię zainteresował - zadzwoń, porozmawiaj, może to na Ciebie czeka ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...