Jump to content
Dogomania

Kraków - Ciapek ZNÓW SZUKA PILNIE DOMU ... Zostawiają Go - Ma dom ... Ciapek za TM


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mosii a jakby tak jajeczka mu juz teraz zabrać, to co? Błagam Cię na kolanach. Ja mogę tę kastrację sfinansować nawet jutro. To co ? Zgadzasz się? ja sobie tak wymyśliłam, wziełabym go do "kundla", gdyby żad:modla: en super dom się nie znalazł, to bym go przechowała u mamy (trudno zabije mnie) jajka by mu się wycięło na drugi dzień a np. w niedzielę przywiozłoby się go do Ciebie? :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

ok. mogę ustalać termin kastracji i potem wieźć go do Ciebie? Co byś powiedziała na odwiedziny w niedzielę z już wykastrowanym np. Ciapusiem? Jak się zgadzasz, to załatwiamy, albo wiesz co nawet piątek jest mozliwy. Kiedy Ci pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Elso mówi, że w sobotę by go mogła zawieźć już po kATRACJI. jA JUZ DZWONIĘ WSTĘPNIE DO DOKTORA... UDUSZĘ CIĘ Z radości..:lol: :lol: :lol: termin kastracji ubłagałam na piątek na 18. Łatwo nie było, bo wszystko zajęte, ale udało się... Mosii jesteś wielka:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mosii mamę ubłagałam, mówiąc, że będę spać z Ciapusiem z piątku na sobotę. [SIZE=5][COLOR=magenta]Ciapek wychodzi ze schroniska !!!!!! Ma domek tymczasowy :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mosi pamietaj o jednej rzeczy, mimo ,ze Ciapek bedzie wykastrowany musisz pilnowac swoja cieczkowa mopsice, Do 1 miesiaca poziom hormonów po kastracji jest wysoki, a troche plemników jest w resztkach nasieniowodów .Znam przypadek kocura ktory 2 dni po kastracji pokrył kotke w rui i była w ciąży.

Link to comment
Share on other sites

Therion dzięki!. Agus kurcze chyba mam w domu kaszel kenelowy od malucha z Radomia, nie wiem czy nie przełożyc przyjazdu Ciapka na przyszły tydzień, on po kastracji moze być osłabiony, jeszcze by tego brakowało żeby się u mnie rozchorował:(
jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Jest to choroba zakaźna - bardzo łatwo się przenosi. Do zakażenia może dojść w wyniku kontaktów bezpośrednich, przez wysięk z nosa czy wydzielinę oskrzelową, wydalaną podczas kaszlu i kichania. Niektóre wirusy utrzymują się w wydzielinie wyleczonego psa jeszcze przez wiele dni po chorobie.
Kiedy zarazki pojawią się w gromadzie psów, można przewidywać, że w ciągu kilku dni prawie wszystkie zwierzęta zachorują,
moje psy wciąż zdrowe, poza tym to tylko podejrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Mosi czy faktycznie czekasz na nas w sobotę...jeśli tak to proszę wyślij na mój telefon swój numer (odzwonię i się umówimy) 605 601 227. Pozdrawiam Elżbieta. ps. Ciapek trafił do schron. w momencie śmierci właścicela- tak wiec kiedyś żył w domu.

Link to comment
Share on other sites

Transport w jedna stronę (do kliniki przy Piłsudskiego) już jest, Ania go przewiezie. Ale kto mógłby odwieźć psiaka do mojej mamy po kastracji? - piątek wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...