Jump to content
Dogomania

Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !


Enigma79

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']czy DT u tej siksy to był z polecenia TOZ ?

potrzebuje numer telefonu do niej
ile ona kasy wzieła - 300 za DT i jakieś 90 zł dodatkowo?[/QUOTE]

Tak, to była siksa z polecenia TOZ. Kase przyniosła w poniedziałek ale TOZ był zamknięty, dzwoniła do którejś z dziewczyn spod bramy, także mam nadzieję, że zwróci pieniądze. Teraz jest do piątku w Paryżu...trzeba czekać.

Największy problem to DT jak na razie...Aga się załamie jak zawiedzie Eni, musimy jej pomóc!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aga, ja NIE MOGĘ wziąć Eni do siebie, mogłabym tutaj tłumaczyć dlaczego ale to chyba niepotrzebne, od początku deklarowałam inną pomoc bo tylko na taką mogę sobie pozwolić.
Sunia jest do środy u Ewy, oczywiście będę Wam wszystkim wdzięczna za rozwiązanie tej pechowej sytuacji, będę także prosiła TOZ o odstąpienie kojca po środzie bo naprawdę nie mam juz siły, będę tam odwiedzała sunię i zabierała na krótki spacer po pracy oraz miała nadzieje, że tam ją ktos wypatrzy. Nie oczekuję od nikogo cudów i proszę zrozumcie, ze moje mozliwosci tez sie koncza.

Dalam Dagmarze 300 zl - powinna mi oddac 160 zl i na pewno to zrobi bo byla w TOZ-ie 03.05 a jesli nie, to i tak dolozylam te kwote ponownie do suni.
Dagmara Dostala takze 90 zl na psia nianie ale te kwote oddala, jak odbieralam sunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']czy TOZ miał z nią jakąś umowę ? jak to wygląda ?[/QUOTE]

nie wiem, chyba nie, ale TOZ naprawdę poczuwa się do odpowiedzialności za tą dziewczyne, dzwonili do niej o pieniądze, dzięki nim obiecała, że odda. Poza tym to piewrszy jej taki numer, wcześniej miała psy na tymczasie i nie robiła problemów, po tej akcji juz żadnego psa nie dostanie...W weekend ma oddać kasę. Teraz pozostaje nam tylko czekać.

Tymczasem skupmy się na znalezieniu bezpiecznego miejsca dla Eni.

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałam ostatnią wpłatę z bazarku.
Z drobnymi nadpłatami wyszło 365zł.
100zł przelałam wcześniej, więc dzisiaj na konto Enigma79 poleciała reszta: [B]265zł[/B].

Została się jeszcze jedna nie kupiona figurka, proszę o info co z nią uczynić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']słuchajcie Dorota mi odpowiedziała o Holandii , można mieć TTB ale nie rozmnażac więc jak Eni po sterylce to spoko może jechać za granicę[/QUOTE]
Niestety Holandia zrezygnowala s Eni, z powiodu jej niedelikatnosci do malych psiakow :(

Link to comment
Share on other sites

Pytałam w TOZ-ie o kojec - Eni nie ma szans nawet na to.

Domyślam się, że zbiorę cięgi ale nie mam na daną chwilę innego wyjścia niż
zawiezienie suni 13.05 do schroniska.

Zadzwonię jeszcze, jak sugerowano mi w TOZ-ie do Ośrodka Szkoleniowego GROM,
gdzie pobyt w kojcu kosztuje 15 zł dziennie.

Nieco póżniej (po telefonie do Gromu):

Wiozę Eni 12.05 po 16.00 do Gromu.
Sunia może przebywać tam tylko do 30.05 (koszt od 13.05 -270 zł).
Co 2 tygodnie inny dt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Ja pitole, dziewczyny pomożcie!

Przecież suńka nie może co chwile jeździć w te i wewte..:placz:

I mam wrażenie, że Aga została z tym wszystkim sama :angryy:[/QUOTE]
Jak czytam wypowiedzi ze "Aga zostala z tym sama", to sie normalnie gotuje... Myslicie, ze latwo jest znalezd DT w tym naszym chorym miescie? Same widzicie co sie dzieje... Mam jej z d.. ten dom wytrzasnac na teraz, zaraz?! My szukamy, pytamy, TOZ szuka pyta... nie mam magicznej rozdzki zeby hop i Eni ma domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']To nie aluzje tylko fakty.

Aga a dzwoniłas tu?

[URL]http://opiekanadpsemszczecin.pl.tl/Strona-startowa.htm[/URL][/QUOTE]
nie ma problemu...fiuuu...domek taki jak mial Halo, czy taki jak u studentek? a moze taki jaki czekal na ta nowa sunie? takich domkow dostatek!!! Niestety z innymi ciezko:(...

a ten link to nie te panie z Dubois?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie kłoćmy się, proszę... wystarczy zamieszania z Kingą (1 dt, który nie doszedł do skutku), Dagmarą...i to wszystko w tak krótkim czasie. Ja przyznaję, że mnie siły opuszczają ale też nikogo za nic nie obwiniam,jasne, że nikt nie ma "różdżek do wyczarowywania domów" więc przestańcie pisać w ten sposób bo to nikomu nie pomoże.
Czekam na potwierdzenie pewnej informacji tzn na zgodę, czy mogę to tutaj opisać. Eni zostanie najprawdopodobniej u Ewy i Łukasza ( jako DT!), którzy bardzo się przejmują jej losem - szukają wśród swoich znajomych dt na weekend (14-16.05) oraz zaproponowali kolejny rabat po tym terminie.

Tak, ten link to dziewczyny z Dubois i ich mała sunia maltańczyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...