Jump to content
Dogomania

Enigma-PRZEŁAGODNA już w cudownym DS !


Enigma79

Recommended Posts

ma laska szczęście , ze Rybnik tak daleko .... w zębach póki je ma przyniosła by kase z nawiązką :diabloti:

Eni , nie możesz odpuszczać , taka nauczka na początku czasem dobrze działa na przyszlość , teraz będziesz bardziej uważna , a tak w życiu byś nie pomyślala że ktoś moze cie wyrurać ... a życie trochę trwa ;) więc głowa do góry a gówniarze nie odpuszczajcie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ageralion']Hehehe odda cala kase i to z nawiazka :evil_lol:

[B]Ja tylko od siebie dodam prywatnie, ze z patologia sie nie zaczyna[/B] ;)[/QUOTE]


hahahaha...jak ja kocham takie patologie...a jak po stronie biednych stoją...to już uwielbiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dodam jeszcze jedno, bo widze ze wczesniej nikt o tym nie pisal. Dagmara probowala wcisnac kit TOZowi, ze oddala dziewczynom kase i Enigma oraz Fergilka klamia, robiac z niej zlodziejke.... Na szczescie, kobitki TOZowe nie daly sie nabrac i pod koniec romozwy laseczka inaczej spiewala...[/QUOTE]

No niech ją szlag tr..fi co za człowiek.Toż to już oszczerstwo.Boże Ty widzisz i nie grzmisz.Brak słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']zaczynam sie bac.... oj.... mam nadzieje, ze zapomnieliscie moj adres?:diabloti:[/QUOTE]
Magdola, ty wiekszy patol niz ja, nie porywam sie z motyka na slonce :eviltong:

[quote name='zuzlikowa']hahahaha...jak ja kocham takie patologie...a jak po stronie biednych stoją...to już uwielbiam!!![/QUOTE]
Przeciez ogolnie wiadomo, ze patologia i TTB ida w parze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Magdola, ty wiekszy patol niz ja, nie porywam sie z motyka na slonce :eviltong:


Przeciez ogolnie wiadomo, ze patologia i TTB ida w parze :eviltong:[/QUOTE]

No,masz! To wiem skąd moja słabość do tych cudnych psów!...to przez patologię...hihihi

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - żałujcie, że TEGO nie widziałyście :D :D Enigma wolna !!!! od wczoraj Ewa i Łukasz chodzą z nią i malamutem na wybieg przy Arkońskiej. Obawiałam się, jak to będzie (czyt. AGRESJA - kartka w schronie) a sunia jak ta owieczka :)
Mam mnóstwo zdjęć tylko kabel mi gdzieś zniknął... może jutro u koleżanki uda się z karty odczytać fotki i na CD nagrać (czy jakoś tak ;)
I nawet w stosunku do mojego Fredysława (bulwa) wykazywała anielską cierpliwość mimo, że chłopak upierdliwy był.
2 godziny tam byłam - sunia jest super.Ewa uczy ją komend.
Sunia nie szalała, biegała sobie, później w przypływie radości wykąpała się w piasku, zrobiła norę ;) pożarła trochę trawy, ten uśmiechnięty pycho.... i lgnie do wszystkich ludzi, każdy może ją bez obawy pogłaskać.
Także psiaki w Człuchowie może faktycznie by się dogadały bo o ile ten malamut przy 1 spotkaniu Eni molestował o tyle dzisiaj psiaki przyszły razem i było ok.
Tylko że tam nie będzie można jej będzie odwiedzać i...no...teraz już się wszystkiego obawiam...po tych numerach z D. (biciem smyczą i po nosie) ale cóż...wiecznie u Ewy być nie może.
Z tych emocji zapomniałam na wybiegu powiesić jej ogłoszenie ale jutro albo w pon się tam chyba jeszcze wybiorę.
Wkrótce zdjęcia :)

Aha, tak jak pisałam Eni ogólnie ignoruje psiaki ale jak się zaczyna gdzieś "zadyma" to też biegnie :) ale to chyba normalna reakcja.

Link to comment
Share on other sites

No i takie wiesci kocham :multi: Madra dziewczynka :loveu:
Co do Czluchowa, to wizyta przedadopcyjna bedzie rzetelna :cool3: Mam nadzieje, ze ten DT bedzie ok i malenka znajdzie chwile spokoju i stabilnosci.

[B]Enigma79 [/B]podeslesz mariamc kontakto do tej kobiety?

PS Czluchow nie jest tak strasznie daleko, bedzie mozna czasem pojechac do Eni w odwiedziny ;) chociaz mam nadzieje, ze nie zdarzymy i sunia szybciutko znajdzie DS :eviltong:

Daaaaaaaaaawaj zdjecia!!!!!!!!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do czestowania sie banerkiem, mam nadzieje, ze przyniesie suni szczescie...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181744-Enigma-PRZE%C3%85%C2%81AGODNA-PO-RAZ-2-BEZ-DT-%21%21-b%C3%85%C2%82agam-o-pomoc"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3714/banerc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale żeście tutaj nawypisywały - do rana będę czytać :diabloti:

Aga - nie zostawiaj nas, proszę - razem coś znaczymy, możemy... osobno - prawie nic ;)

Danusiu - chyba czytasz mi w myślach :loveu: - miałam do Ciebie dzwonić i prosić Cię o pomoc w sprawdzeniu tego DT, bo Eni ma już takiego pecha, że na tym ostatnim epizodzie powinien już się skończyć. Dziękuję Ci.

Marta - ha ha ha - wiedziałam, że nie wytrzymasz i będziesz na dogo :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Marta, świetny banerek, już go zwędziłam.
Byłam dzisiaj w kilku miejscach kupić zagubiony kabel do aparatu....niente...pan powiedział, żebym szukała na allegro.
Także nie wiem, kiedy te foty zamieszczę :(

słuchajcie, rozemocjowana gapa ze mnie - sprawdzam dzisiaj skrzynkę a tam pytanie jakiejś pani dot. Enigmy (pierwsza zainteresowana, hurra) i pytanie, czy jej odpowiemy...Odpowiedziałam i wysłałam ale nie wiem do kogo, chyba do Moniki z TOZ-u bo pani do niej wysłała pytanie o Eni (jaki jest jej stosunek do niemowląt)
Trzymajcie kciuki oby to był JEJ DS !!!!
Tak, prześlę p.Danusi adres p. Beaty (Człuchów)
Psia niania (Ewa) przesłała jakieś fotki, zaraz sprawdzam i wstawiam, jesli będzie na nich niuńka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']ZAJRZYJCIE TUTAJ !!!!! Happy Enigma !!! (3 zdjęcia w galerii na stronie Ewy/psiej niani)

[URL]http://www.psianiania.szczecin.pl/index.php?p=1_8_Galeria[/URL]

jeszcze świeżutkie i gorące.[/QUOTE]

Oczywiście,że zajrzałam i...zamarłam z radości- radosna Enigma wśród takich szczylków...cudowne!

Link to comment
Share on other sites

Odpisałam pani na zapytanie dot.wieku Eni i stosunku do niemowląt.
Ewa (psia niania) przesłała mi zdjęcia mojej bulwy ale na 2 zdjęciach widać troszkę Eni więc umieszczam linki do zdjęć.

[URL]http://img718.imageshack.us/img718/8721/image12oq.jpg[/URL]

Marta, jak tylko p.Beata przyśle mi swój adres, od razu wysyłam do p.Danusi.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane, trzymajcie kciuki bo coś się ruszyło. Miałam 2 zapytania o Eni : jedno trafiło do TOZ-u i odpisałam pani, że nie znam stosunku Eni do niemowląt, że lubi dzieci, które samodzielnie sie poruszają ;) i nie sądzę, by przejawiała jakąkolwiek agresję do bobasów ale wskazana jest ostrożność takiego maleństwa w kontaktach z KAŻDYM zwierzęciem bo nawet w zabawie może się jakaś mała krzydwa wydarzyć. Napisałam, że wg danych z książeczki zdrowia Eni ma 3 lata (data ur.lipiec 2007 rok)Zaproponowałam też spotkanie z sunią.
A teraz dostałam sms-a (chyba z Holandii albo Norwegii 0031) i maila od p.Ani, której Eni tez się podba i pyta, czy sunia wciąż czeka na nowy dom. Od razu odpisałam...
Doceniam chęci pani Beaty i propozycję dt ale oby Eni podobnie jak Lady, Fluk, Bandit od razu mogła zostać domownikiem a nie tymczasowiczem.

Link to comment
Share on other sites

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!! Dziewczyny az się boję krzyczeć z radości !!

Zadzwoniła do mnie z holenderskiego numeru na moją komórkę pani Ania :D :D

Wiem,że po numerze z D. powinno się być bardziej ostrożnym ale pragnę wierzyć w dobroć ludzi.
Pani mieszka w Holandii, ma 4-pokojowe mieszkanie i blisko nad morze, jest typem sportowca
i chętnie miałaby Enisię za towarzyszkę !!! Prosiła, żeby "zaklepać" dla niej sunię.
Pytała o szczepienia oraz o to, czy sunia ma czip - ma ????

Obiecałam przesłać dużo zdjęć, wszystkie informacje, jakie jestem w stanie zebrac i we wtorek
oddzwonię do pani (młoda osoba) Ja z mojej strony poprosiłam o troche informacji o osobie dzwoniącej.
Na mnie wrażenie pani zrobiła dobre ale co WY na to ? Tutaj wizyta przedadopcyjna będzie trudna...

Dowiem się wkrótce więcej, to napiszę na Dogo ale chyba na razie szanse niusi rosną i dt może nie
będzie potrzeny.

Link to comment
Share on other sites

Enigma najwazniejsze to wypytaj pania czy wie jak wyglada sytuacja astow w Holandii, czy nie sa zabronione etc bo w wielu krajach sa i moze byc problem. Czy pani planuje przyjazd do PL-kiedy bo nie nie mozna przeciez Eni "zaklepac" bo jak sie domek rozmysli to my zostaniemy na lodzie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...