Jump to content
Dogomania

Shih tzu za 500 zl...


KolorowaKredka

Recommended Posts

no niestety,nie ma się czemu dziwić,bo jak ktoś takie teksty słyszy od osób wierzących w to i na co dzień się z tym meczy, to jednak reaguje alergicznie, tym bardziej,że ktoś czytający i nie znający się,może to inaczej zrozumieć :(
sama tak miałam,gdy biorąc suczkę kastrowałam psa ( jedyny argument działający, choć i na zdrowie psu to wyszło, bo dostawał w głowę gdy czuł cieczkę, uciekł kiedyś za jedną, potrafił się wyrwać ze smyczy,a była wtedy burza, no i zdrowotnie musiał) no ale babki z osiedla mi babcie przekonywały,że takie fajne są szczeniaki,że mu męskość zabiera,że będzie to złe,że to i tamto a potem jak zobaczyły,że pies spokojniejszy,bardziej do człowieka przyklejony,że mimo braku i tak lubi moją sunie, toleruje, to aż się zdziwiły,
no i też mam ciocię,do której dodarły argumenty,że dana pani chce sprzedać szczeniaki,że to jest dobre,że sunia musiała zostać mamusią, a co się potem stało? szczeniaka zjadły robale,bo biedna pani roznnażająca myślała,że nie trzeba odrobaczyć,zaszczepić,że to mały piesek, malutkiej rasy,więc gdy podrośnie dopiero można,
niestety ludzie są różni,a niektórzy fakt, reagują za bardzo emocjonalnie
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale to dla mnie ciekawe doświadczenie być może ktoś jeszcze wyciągnie z tego wnioski,że gro osób obraża ,wypowiada się tak jak by na świecie było tylko czarne i białe bez innych kolorów lub nawet bez głębokiej czerni i bielszego odcienia bieli.Myślę,że mnie personalnie nikt nie był w stanie obrazić obraził jedynie owego Kowalskiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...