Jump to content
Dogomania

Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)


lolka

Recommended Posts

[quote name='Vasco']magda z. dzieki za wiadomości.[/QUOTE]
Tak, bieżace inofrmacje są naprawde bardzo cenne, dla którzy śledzą watek, a nie mają okazji na żywo spotkać się z Ramzesem.
Trzymam kciuki za DT dla psiaczka, no musi wyjsć koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ramzes czuje się o niebo lepiej, nawet dzisiaj obszczekał Kasię...........można powiedziec że w tej chwili opieka nad nim jest po prostu wzorowa......niestety wet nie wyda go dopóki nie będzie w pełni zdrowy....uparł się i nic już tego nie zmieni

z kolei Slimakiem zainteresowała się pewna Pani, dzwoniła już do Beaty, wstępnie rozmowa bardzo rokująca...mają się jeszcze zdzwonić w piątek i jeśli nadal będą pozytywne wibracje czeka nas spotkanie przedadopcyjne :) Ślimak mialby mieszkać z dwoma jamniorami u ludzi którzy bywali domem tymczasowym dla psiaków
byłoby cudownie jakby udało się .....o Ramzesa niestety nikt jeszcze nie pytał

Link to comment
Share on other sites

Mam deklarację wpłaty na Ramzesa od dziewczyny z n-k, która chciałaby przekazać pieniążki przez Western Union. Proszę o namiary, która z osób odpowiedzialnych za Ramzesa mogłaby odebrać wpłatę.
Sprawdziłam już, że agencje WU są m.in. Zgorzelcu, Bolesławcu (więcej na [url]http://www.westernunion.com.pl/[/url])

Link to comment
Share on other sites

Lolka wieści super, szkoda, że wetem dalej ambicje kierują, ale skoro tak wzorowo się Nim zajmuje, to niech Mu będzie. Zyczę, aby każdym psem sie w ten sposób zajmowął - wzorowo! Oraz aby pamiętał, że jak od początku zajmie się psem ok, to potem nie trwa to tyle czasu.

Co do Ślimaka - trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Mam deklarację wpłaty na Ramzesa od dziewczyny z n-k, która chciałaby przekazać pieniążki przez Western Union. Proszę o namiary, która z osób odpowiedzialnych za Ramzesa mogłaby odebrać wpłatę.
Sprawdziłam już, że agencje WU są m.in. Zgorzelcu, Bolesławcu (więcej na [url]http://www.westernunion.com.pl/[/url])[/QUOTE]

Ja mogę odebrać w B-cu i pyknąć na konto fundacji, bo chyba tak by było najlepiej, aby nie stworzyć sytuacji finansowania hotelu z kilku źródeł. Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][COLOR=#000000]"Aktualnie z przeznaczeniem na ratowanie RAMZESA na konto Fundacji Serce Serc wpłynęła kwota w wysokości : [/COLOR][B][COLOR=red]1.474,83[/COLOR][/B][COLOR=#000000] zł. [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000]W całości kwota ta zostanie przeznaczona na dalsze leczenie Ramzesa.[/COLOR][/FONT] "

Jednak pamietajmy, że Ramzes w Hoteliku może spędzić nie miesiąc, a dwa, trzy czy pięc. Tak więc pieniążki nadal potrzebne.....

Wszystkim wpłacającym serdecznie dziękuję!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie dziękujemy. Ja mam nadzieję, ze Ramzes szybko znajdzie chałupkę. Jak tylko dowiemy się o nim trochę więcej od Marka to ruszymy z akcją reklamową, bo jeśli nawet wskazane będzie więcej dni na rekonwalescencję psychiczną, to można na spokojnie przeprowadzać cała procedurę z wizytami. Marek na spokojnie tłumaczy wszystkim adoptującym co nalezy z psiakiem robić - niedługo mają do niego przyjechać chetni na adopcję Bryzy i już są zadowoleni, bo dostali info na temat poprawy zachowania ich cc. Przy okazji jego oko tez pomaga w przyjrzeniu się chetnym;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']Ja mogę odebrać w B-cu i pyknąć na konto fundacji, bo chyba tak by było najlepiej, aby nie stworzyć sytuacji finansowania hotelu z kilku źródeł. Co o tym myslicie?[/QUOTE]


Magda wysłałam na PM kontakt do dziewczyny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']anett - pw tak działa, że tylko odczytałam i nie skopiowałam od razu maila do tej osoby, a teraz skrzynka mi umarła - pyknij mi proszę jej maila na [email][email protected][/email][/QUOTE]
anett przypomnę się, bo zaraz za coś innego sie złapię i zapomnę. Jutro mnie nie ma na pewno, bo śmigam do w-wia załatwiać papiery na uczelni

Link to comment
Share on other sites

tak jak Agniecha pisała, wczoraj byłam w schronisku i widziałam chłopaków, obaj w dobrej formie:) Ślimak to bardzo przyjazny sympatyczny pies, przywitał mnie grzecznie, ale niestety miałam problem ze zrobieniem dobrych zdjęć, bo Ślimak nie lubi pozować, cały czs był blisko mnie więc zdjęcia są jakie są, musiałam robić zza krat, Lolka pewnie je niebawem wrzuci, Ramzes też sympatyczny ale bardziej charakterny, domaga się szczekaniem zainteresowania, opiekę ma dobrą, jedzonko gotowane ( Ślimak też ), także dochodzi do zdrowia, zostanie wydany gdy weterynarz zakończy leczenie i opiekę...zdjęcia zrobione..

Link to comment
Share on other sites

Info ze strony kundelpolski.pl ;)

[FONT=Verdana][COLOR=#000000]Aktualnie z przeznaczeniem na ratowanie RAMZESA na konto Fundacji Serce Serc wpłynęła kwota w wysokości : [/COLOR][B][COLOR=red]1.496,83[/COLOR][/B][COLOR=#000000] zł. [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000]W całości kwota ta zostanie przeznaczona na dalsze leczenie Ramzesa.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]"Środa 17 marca 2010 r. – godz. 16.15[/B][/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]W dniu dzisiejszym rozmawiałem telefonicznie z Panią Martą, która koordynuje akcję pomocy dla pogryzionego Ramzesa. Już niedługo Ramzes opuści schronisko. Jesteśmy w każdej chwili przygotowani do uruchomienia finansowania jego dalszego leczenia oraz pobytu w hotelu dla zwierząt. Czekamy tylko na sygnał…[/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Janusz Orzechowski"[/FONT]

[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]jestem w stałym kontakcie z Panem Januszem ;)
[/FONT]
[/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dziękuje Obraczus....mam tylko nadzieję, że zarówno Ty jak i Pan Janusz nie macie nam za złe że tak wyszło, to nie nasza wina, że Ramzesa dalej z maniakalnym wręcz uporem przetrzymują w schronisku......
a tak wogóle był dywanik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']dziękuje Obraczus....mam tylko nadzieję, że zarówno Ty jak i Pan Janusz nie macie nam za złe że tak wyszło, to nie nasza wina, że Ramzesa dalej z maniakalnym wręcz uporem przetrzymują w schronisku......
a tak wogóle był dywanik ;)[/QUOTE]

Pewnie, że nie. Najwazniejsze to zdrowie psa, a skoro Ramzes dochodzi do siebie to jest OK :) Tym bardziej, że Pan Janusz musiał zamknąć AMBUVET ehhh przez nieodpowiedzialnych wetów własnie ;/

Tylko mam prosbe - jak już cokolwiek bedzie wiadomo poprosze o informacje, tak bym mogla powiadomić p.Janusza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...