Jump to content
Dogomania

Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!


diana79

Recommended Posts

[quote name='monika55']Nic ode mnie nie zalezy, niestety. Gdybym w Totka wygrała to tak. My nie mamy żadnych pieniedzy, bo i skąd? Deklaracji nie ma, wątek pusty prawie.Mnie nie stac na płacenie. W schronisku duzo psow w jeszcze gorszej sytuacji.[/QUOTE]

Watek mozna rozruszac,deklaracje zawsze sie znajda...Sunia ma szanse wyjscia ze schroniska,wiec czemu ta szanse sie marnuje dla niej i placze sie potem,ze sunia dziczeje...Jak nie u mnie,to sa jest jeszcze kilka innych platnych DT...Jakby,co to ja moge dolozyc sie do deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agrabciu dzieki wielkie. Dziewczyny mi poznikały, a trzeba zmienic tytul. No i lansujemy panienke ile sie da.
Uprzedzam jednak uczciwie, ze dziczek kompletny i ze strachu moze dziabnąć, ona nigdy nie byla z człowiekiem. No ale po to DT zeby ja wyciągnac na "ludzi"

Dziewczyny moje gdzieście są????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Agrabciu dzieki wielkie. Dziewczyny mi poznikały, a trzeba zmienic tytul. No i lansujemy panienke ile sie da.
Uprzedzam jednak uczciwie, ze dziczek kompletny i ze strachu moze dziabnąć, ona nigdy nie byla z człowiekiem. No ale po to DT zeby ja wyciągnac na "ludzi"

Dziewczyny moje gdzieście są????[/QUOTE]

W domowym Dt sunia nabierze oglady i manier...i wyjdzie na ludzi...;)

Link to comment
Share on other sites

może być tak ? ? ? ?

Witam!

Bardzo proszę o zaglądnięcie na wątek Nesi.. To młodziutka suczka,
która nigdy nie zaznała miłości od człowieka! Jest kompletnie dzika!
-------------------------------------------------------------------
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181164-gt-gt-NESI-POTRZEBUJE-DT!!!!-DEKLARACJE-TO-JEJ-JEDYNA-SZANSA!-pomo%C5%BCesz[/url]
-------------------------------------------------------------------
Potrzebne nam stałe deklaracje, aby umieścić ją w DT!!! TYLKO TAK POMOŻEMY NESI.
Każda złotówka na wagę złota!
Jeżeli nie możesz pomóc, to proszę, porozsyłaj wątek wśród znajomych ..
może dzięki Tobie Nesi znajdzie dom ?
bardzo dziękuję...

Nie jest za długie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara_agg']może być tak ? ? ? ?

Witam!

Bardzo proszę o zaglądnięcie na wątek Nesi.. To młodziutka suczka,
która nigdy nie zaznała miłości od człowieka! Jest kompletnie dzika!
-------------------------------------------------------------------
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181164-gt-gt-NESI-POTRZEBUJE-DT!!!!-DEKLARACJE-TO-JEJ-JEDYNA-SZANSA!-pomo%C5%BCesz[/url]
-------------------------------------------------------------------
Potrzebne nam stałe deklaracje, aby umieścić ją w DT!!! TYLKO TAK POMOŻEMY NESI.
Każda złotówka na wagę złota!
Jeżeli nie możesz pomóc, to proszę, porozsyłaj wątek wśród znajomych ..
może dzięki Tobie Nesi znajdzie dom ?
bardzo dziękuję...

Nie jest za długie ?[/QUOTE]

Porozsylaj ja gdzie sie da na Dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrabcia']Niebieska doczytałam, że ten DT ma być u Ciebie, czy się myle? Dasz rade z Lorcią i Nesi?[/QUOTE]

Moze byc u mnie,moze byc gdzie indziej...Ale trzeba ja wyciagnac z tego schronu...Jesli bylby u mnie,to dam sobie rade,z Nessi i Lorcia...Ale jak na razie deklaracje wogole nie sa zbierane i nie rozchulany ten watek...,zeby wiecej Cioteczek tu weszlo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrabcia']Ale chyba nie musimy zakładać, że to suma 350 zł można i taniej

NESI POTRZEBUJE STAŁYCH DEKLARACJI i DT NA SZANSE NA NORMALNE ŻYCIE- KTO POMOŻE!!!!![/QUOTE]

Tak,mozna i taniej za sam pobyt dylko zaplacic plu do tego karma plus wizyty profilaktyczne u Weta plus jakies gryzaki,zabawki,poslanie,miseczki osobne...To i tak wyjdzie tyle samo...

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że za 300 to się coś znajdzie. Jak ktoś ma psy to i ma miski i zabawki i posłania. U mnie to w każdym kąciku posłanka i pudełka z zabawkami.
Szkoda mi bardzo Nesi i z całego serca pragne Jej szczęścia. Śni mi się mała po nocach. Gdybym tylko mogła, miała warunki była by u mnie na DT (jeśli by się dziewczyny zgodziły) bez zadnych opłat. Niestety narazie to sobie pomazyć moge, w domu miejsca brak. Może wkońcu uda mi sie męża choć na jakiś kojec namówić, ale kiedy to będzie?...
NESI POTRZEBUJE RATUNKU TERAZ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...