Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

[IMG]http://i48.tinypic.com/r0ysmo.jpg[/IMG]
zobacz jakie zwloki!!! nigdy nie byl taki po narkozie szczegolnie po tylu godzinach jestem przekonana ze dali mu za duzo znieczulenia zreszta tak jak rozmawialysmy dostal na 40kg a teraz wazy 35kg przed chwila sie podniosl przyszedl do mnie tracnal mnie pyskiem i padl. Normalnie wczesniej budzil sie na stole operacyjnym i pozeral lekarzy. Chyba ze podali mu specjalnie jakiegos dodatkowego oglupiacza bo powiedzialam ze jest bardzo agresywny jak sie budzi z narkozy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciotka Minia siedzi w domu i mi sms za sms bo Xrays porownuje synusia swojego imojej Zary.. zdjec swoiich w domu nie ma (ja zrobilam u veta komorka z ekranu jego to mam) wiec pytam czy pamieta jak te zdjecia (xray wygladaly) a [U][B]ciotka Minia mi taki tekst:[/B][/U]



[QUOTE][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Pamietm pamietam co mowil - vet byl taki brzydki ze sie na X ray caly czas gapilam[/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

No kuzwa sie malo pierogiem kapuscianym (se w Tesco kupilam a co?) nie udlawilam ze smiechu bo jak od FP wyhodzilysmy 2 razy to nie pamietalysmy co vet mowil bo sie na vetow gapilysmi z rozdziawionmy klapakami a tu taki numer - brzydki vet, cujecie ?heheheeh


Minia - nie histeryzuj, synus odpocznie po narkozie i bedie spoko.

Wiecie ze vet psa nie zwazyl przed narkoza? Nie dosc ze brzydki to jeszcze glupi....... A Corteza Minia odchodzila z 40 na 35 kg wiec roznica jest, muial mu narkoze na 40kg dac debilek.... POzniej go wazyl po Xrays zeby zobaczyc jaka doze TABLETEK mu dac - a do narkozy psa nie zwazyl....

[B]Minia ma BRZYDKIEGO i GLUPIEGO veta hehehehehehh :P[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Fajnie, że Zara ok:)

No to się naoglądałam filmików :multi:

[URL]http://i48.tinypic.com/r0ysmo.jpg[/URL] jejq co Oni zrobili temu psiakowi... :shake:[/QUOTE]

Oj Ptysiak - ciotka Minia chciala sie zstawem TV pochwalic.. zobacz GDZIE synusia specjalnie ulozyla heheh

Link to comment
Share on other sites

a mozna go zrozumiec?? bo vet, ktory badal Azora to do mnie wypalil: no dental sticks only carrots!!!
to jak sie moje futro wzielo za te carrots to wpiernicza teraz marchewki az mu sie uszy trzesa. Mam nadzieje ze sie od karotenu nie pozbedzie czarnego.
Nie wiem co z tymi vetami tu jest ale sa straszni na kase. Moj m zrobil awanture u veta w poniedzialek, bo "ludzkie tabletki" a nas skasowali 4 dychy gdzie w tesco bez recepty po 10 sprzedaja. :angryy:

az sie zakrztusilam kawa !!!!

Edited by Zooza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Oj Ptysiak - ciotka Minia chciala sie zstawem TV pochwalic.. zobacz GDZIE synusia specjalnie ulozyla heheh[/QUOTE]
a co mam brzydkiego i glupiego veta ale za to mam ladny telewizor :eviltong: jak pojedziemy do FR to bede robic komorka zdjecia Noela nie x rays :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']moje dziecko kochane sie zaczyna podnosci niemrawo nastepna fotka bedzie na tle zjedzonej sofy zeby nie bylo ze sie chwale :P[/QUOTE]
Dobrze, że się już podnosi :)
Emi pewnie i tak coś wymyśli na temat sofy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']no lepiej ze sie chciala TV pochwalic niz to zym ten gosciu - przy przedazy czajnika....

[IMG]http://www.trade2win.com/boards/attachments/jokes-humour/2941d1063799151-some-weird-fun-stuff-ebay-kettle.jpg[/IMG][/QUOTE]


Rewelacyjna fotka, gościu nieprzeciętny. Dobrze, że tak dokładnie nie widać szczegółów, bo nie ma co oglądać.
A ja się naoglądałam ostatnio, sztucznych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...