Jump to content
Dogomania

5-6.06.2010 Estonia


panbazyl

Recommended Posts

Info na temat w/w wystaw:[URL="http://www.kennelliit.ee"]www.kennelliit.ee[/URL]

Dla tych co nie wiedzą w Estonii przyznawany jest jeden CAC na płec!

W poniższym linku jest informacja jak zrobic CH.EST.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/147048-Champion-Estonii[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to super! I tak w czerwcu to dla ochłody na połnoc sobie pojechac też ciekawie.[/QUOTE]
na razie to sie tych upalow czerwcowych nie moge doczekac :D

szukalam plusow jednego CACa na plec i tak sobie mysle, ze przynajmniej nie trzeba sie glowic, do ktorej klasy zglosic...

natomiast powiedzcie mi jak robicie przelewy do estonii? da sie poczta polska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']na razie to sie tych upalow czerwcowych nie moge doczekac :D

szukalam plusow jednego CACa na plec i tak sobie mysle, ze przynajmniej nie trzeba sie glowic, do ktorej klasy zglosic...

natomiast powiedzcie mi jak robicie przelewy do estonii? da sie poczta polska?[/QUOTE]
CAC-a może dostac pies/suka mający/a w dniu wystawy ukończone 24 miesiące czyli klasa pośrednia walczy tylko o CACIB,a o CAC-a tylko klasa otwarta i championów.

Za wystawę płaciłem przelewem,zgłoszenia do których nie ma dołączonego pokwitowania zapłaty za wystawę nie są brane pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']to beznadzieja, ze nie mozna na miejscu placic.
sprawdzilam - poczta polska nie robi przekazow, ani tym bardziej przelewow do estonii, z inteligo tez nie mam jak zrobic :([/QUOTE]
wiesz co, my jak jedziemy grupą to przelewami zajmuje się jedna osoba - oczywiście na wystawy do tych krajów co na miejscu płacić nie da rady. Składamy się po tyle eur ile trzeba plus jakieś koszty przelewu podzielona na ilość osób i ok. Bo sam koszt przelewu to duża suma dla jednej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']to beznadzieja, ze nie mozna na miejscu placic.
sprawdzilam - poczta polska nie robi przekazow, ani tym bardziej przelewow do estonii, z inteligo tez nie mam jak zrobic :([/QUOTE]
Jeżeli jedziesz z grupą to problem opłaty za wystawy rozwiązany.

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie do organizatorów wystawy w sprawie zapłaty za wystawę. Czasem można zapłacić na miejscu, wcześniej z dokumentami trzeba wysłać list gwarancyjny z zobowiązaniem zapłaty na miejscu. My w styczniu płaciliśmy właśnie w taki sposób za dwie wystawy.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie dostalam odpowiedzi na maila wyslanego pod podany w pierwszym poscie adres, wiec nie jade na ta wystawie (termin uplywa tuz tuz), za to wybieram w takim razie majowa bratyslawe.
estonskie silki beda musialy poczekac z poznaniem nas :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']niestety nie dostalam odpowiedzi na maila wyslanego pod podany w pierwszym poscie adres, wiec nie jade na ta wystawie (termin uplywa tuz tuz), za to wybieram w takim razie majowa bratyslawe.
estonskie silki beda musialy poczekac z poznaniem nas :D[/QUOTE]

wyślij raz jeszcze. Ja przekażę, ze będzie mail - to nie ja jestem organizatorem, ale zadzwonię i powiem, że czekasz na odpowiedź.
Wiesz - czasem maile się gdzieś gubią w sieci. ja dużo pracuję z internetem i wiem, że często maile są wrzucane do spamu, choc spamem nie są. Tak mialam ostatnio z Ukrainą - wszystkie moje maile w spamie wylądowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Organizowany jest bus z Lublina na wystawy do Estonii [url]www.pkkk.ee[/url]
info na mailu
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]


panbazyl, czy to prawda,widziałem gdzieś,że nie koniecznie podróż z ANRAMORA to dobre wyjście. podobno komus coś wisi? jakieś pieniądze za odwołanie wyjazdu, to nie jest chyba dobra reklama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwik13']panbazyl, czy to prawda,widziałem gdzieś,że nie koniecznie podróż z ANRAMORA to dobre wyjście. podobno komus coś wisi? jakieś pieniądze za odwołanie wyjazdu, to nie jest chyba dobra reklama.[/QUOTE]
"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".Dziewczyny poruszany wyżej problem już sobie wyjaśniły.
A jeżeli chodzi o reklamę to wydaje mi się że "ANRAMORA" jej nie potrzebuje bo jaka by ona nie była to mamy bardzo duży krąg chętnych na wyjazdy i są to osoby bardzo zadowolone i wdzięczne organizatorom że możemy z nimi bywac na wystawach w całej Europie.Ja osobiście polecam bus "ANRAMORA"!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwik13']panbazyl, czy to prawda,widziałem gdzieś,że nie koniecznie podróż z ANRAMORA to dobre wyjście. podobno komus coś wisi? jakieś pieniądze za odwołanie wyjazdu, to nie jest chyba dobra reklama.[/QUOTE]

Chyba mnie z kimś mylisz....
Już Ci na innym topiku napisałam - jeśli masz coś do mnie to proszę na pv, bo ja Ciebie nie znam, nie wiem kim jesteś. Jeśli się nie boisz, to się przedstaw.
Ja mam na imię Magda. Sporo ludzi mnie tu zna. Moj pies jest w podpisie. A Tobie jak na imię, jakie masz psy???
I jeślim masz do kogoś jakieś sugestie finansowe to proszę sprawdź czy do dobrej osoby kierujesz swoje żale.
A to że piszesz że ktoś komuś coś wisi - to proszę rozwiń temat, bo na razie to czyste oszczerstwo. I jeśli kogoś oskarżasz to daj tej osobie możliwość pokazania swojej racji. Bo komunizm już mieliśmy i stalinizm, gdzie ludzi oskarżano za domniemane sprawy.

I jak juz pisałam na innym wątku - ten akurat jest poświęcony Estonii a ja Estonią nie jestem.
I przepraszam za offa. Ale nie lubię pomówień a w dodatku od nieznanych mi osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']niestety nie dostalam odpowiedzi na maila wyslanego pod podany w pierwszym poscie adres, wiec nie jade na ta wystawie (termin uplywa tuz tuz), za to wybieram w takim razie majowa bratyslawe.
estonskie silki beda musialy poczekac z poznaniem nas :D[/QUOTE]
Ja pisałem do Tallinna wielokrotnie i nie dostałem odp. pojechałem w ciemno z dowodem wpłaty i potwierdzeniem wysłania zgłoszenia (listem poleconym),na miejscu okazało że mój pies jest w katalogu.
Do Bratysławy nie jadę nie odpowiada mi obsada sędziowska,byłem tam rok temu,hala,organizacja... ma wiele do życzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...