Jump to content
Dogomania

KAPSLIK psi okruszek wywczasował się u Kikou i wrócił na Śląsk do DS. Czas na PEGI!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trzeba wysłać Kikou 140 dla pana Roberta za transport Pegi (da panu Robertowi, jak dowiezie sunię) i rozliczyć 140 za transport Kapslika.
Czy my mamy ogóle jakieś pieniążki na Pegi? I jak to jest z deklaracjami na nią?

Dziewczyny - w pracy mam sajgon. Dziś mamy w teatrze 60 urodziny Kondrata (debiutował u nas) i kolejna nieprzespana nocka przede mną, a od rana normalna harówa. Znowu mogę nie odbierać telefonów. Pan Robert ma nr pana Tomasza i adres Kikou. Panu Tomaszowi też wyślę numer p. Roberta, a reszta musi się jakoś sama potoczyć - bo ja już wymiękam totalnie. Ze zmęczenie wsiadłam dziś do autobusu w drugą stronę i straciłam 20 minut...

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie przedstawię finanse Kapsliczka.Mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłam.Wszystkie wpłaty, są wpisane.

Wpłaty stałe + jednorazowe 1425 + 628,07 = 2053,07 zł

Wydatki:
Hotelik + inne 1500 + 247 = 1747 zł

Tak więc: 2053,07 - 1747,00 = 306,07 zł

Panią Ewę J. D-K z Katowic wpisuję do wpłat jednorazowych - 45 zł.Nie znam nika, a w tytyule przelewu było napisane, że na Kapsliczka za 3 m-ce.Sprawdziłam całą historię i dalej nie wiem kto to.
Kapsliczek ma opłacony hotelik za cały październik.
Rozmawiałam dzisiaj z kikou.Jak tylko się wyrobi to napisze tutaj co i jak.Od razu wtedy zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

Kapslik powolutku się oswaja. Wczoraj odbył 3 spacerki i na ostatnim już wskakiwał na murki i rozglądał się ciekawie. Autem jeździ chętnie. Zajął strategiczne miejsce między pokojami na miękkim dywanie i nie da się go z tego skrzyżowania przenieść. Luksusowe leżanko pozostaje zatem puste. Pan Kapslika przeczytał wątek, pozdrawia i obiecuje fotkę za jakiś czas, jak już Kapslik będzie pewnym siebie, wesołym pieskiem, bo na razie jeszcze jest przestraszony (ale już nie przerażony!)

Link to comment
Share on other sites

Wieści są takie - że koło domu trochę się stracha, ale jak był z wizytą u teściów w Zabrzu (w jakimś spokojnym miejscu) to się bardzo cieszył i maszerował z ogonem w górze. W mieszkaniu obwąchał już każdy kącik. Ludzi ciągle trzyma na oku. Natomiast nie pije. Je normalnie, ale pić nie chce. Pan Marcin miał zadzwonić dziś do Kikou i wypytać jeszcze o Kapsliczka.

Link to comment
Share on other sites

Bjuta pewnie napisze, jak coś będzie wiedzieć, no i zdjątka by się przydały.Moje oczy chętnie by słodziaka zobaczyły.
Doszła wpłata od lika1771 - 30 zł :loveu: za sierpień.
Bardzo dziękujemy !!!

Kikou proszę Cię, napisz mi ile Tobie się należy za transport Kapsliczka.Jak nie napiszesz to będę Cię molestować telefonami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Bjuta pewnie napisze, jak coś będzie wiedzieć, no i zdjątka by się przydały.Moje oczy chętnie by słodziaka zobaczyły.
Doszła wpłata od lika1771 - 30 zł :loveu: za sierpień.
Bardzo dziękujemy !!!

Kikou proszę Cię, napisz mi ile Tobie się należy za transport Kapsliczka.Jak nie napiszesz to będę Cię molestować telefonami :eviltong:[/QUOTE]
Syla, kikou nie napisze, bo odcięta od netu jest... musisz dzwonić.

ciekawe, jak się miewa Kapslik?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Syla, kikou nie napisze, bo odcięta od netu jest... musisz dzwonić.

ciekawe, jak się miewa Kapslik?...[/QUOTE]

Dzięki Akrum za info.Zadzwoniłam i za Pegi będzie tyle samo co za Kapsliczka, czyli 250 zł.Za transport Kapsliczka mam doliczyć 120 zł.Za listopad będzie 250 + 120 = 370 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...