Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to my wracamy :) Zgadzam się z Martyną, że niestety sędzia zbyt zadawalający nie był, że tak się wypowiem. Gazus zajęliśmy 4 lokatę :) Wierciła się potem bo bylismy centralnie w słońcu i piszczala az z goraca... Ale jestem z siebie dumna bo dobrze psa mniej wiecej zaprezentowalam ;) Jeszcze raz dziekuje ci Kasiu i pani od shih tzaków. Ale nie zpaomnijmy o gratulacjach dla Marty (cavalierki), Martyny (Martyna 2006) , Wici (Wiki 2006) które dały z siebie wszystko, jednak sędzia ich nie docenił :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaati_93']Sędzia naprawdę mi się nie podobał. To MP było wogóle jakieś lewe[/quote]

bo sędzia lewy....:diabloti:

to wynkiki od Gidget - Asiu mam nadzieje , ze sie nie obrazisz jak je wstawie :P
mlodsza:
I. dziewczyna z ctr
II. Ela Jedlinska
III. Patrycja Buczynska
IV. asta
starsza:
I. konrad (?) z CTR
II. dziewczyna z husky
III. dziewczyna ze sznaucerem
IV. dziewczyna z westem

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się ;)
Ela Jendlińska była z airedale terrierem, Patrcyja z whippetem, ja z shih tzu, wstarszej był Konrad Czarny, na 2 w starszej Katarzyna Jasińska z siberian husky :) a reszta to sam Bóg nie wie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=6]Gratulacje dla Mp-czów z udanej I wystawy w Będzinie [SIZE=5]:B-fly::ylsuper:I w Chojnicach!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=5]:laola:[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak, blądynka. Dziś do mnie napisał P.Józef Szczepański z faktem abym wyjaśniła czemu nazwałam sędziego że był przekupiony. Napisałam mu wszystko, wytłumaczyłam czekam na odpowiedź. Jesli ktoś chce to proszę także napisać o wszystkim do odziału w Chojnicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']dziewczynki moje kochane ..... mam już umówiony Toruń

zastanawiam się nad zgłoszeniem na Poznań - tym razem szukam handlera dla grzywek ....
chętnie Kasia :loveu:
Kasiu co ty na to ????[/quote]

Jaka Kasia? :lol:
Ja bardzo chętnie bym pomogła - w jaki dzień są grzywy? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']Nesjanka - ja jestem wmiare wolna od piatku do niedzieli..wiec jak z Kasią nie wypali to moge pomoc chętnie... :)[/quote]
LAURA - dzięki :loveu: będę pamiętać o Tobie
a wiesz że masz w miarę blisko na moją wieś ???:evil_lol:
przyjdzie czas, że będę potrzebować kogoś odpowiedzialnego, młodego i w miarę blisko mieszkającego do pomocy w hodowli :evil_lol:

Gazuś - grzywki są w niedzielę

[COLOR=Red]Pearl - nie masz miejsca w skrzynce i nie mogę Ci odpisać [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']LAURA - dzięki :loveu: będę pamiętać o Tobie
a wiesz że masz w miarę blisko na moją wieś ???:evil_lol:
przyjdzie czas, że będę potrzebować kogoś odpowiedzialnego, młodego i w miarę blisko mieszkającego do pomocy w hodowli :evil_lol:
[COLOR=red] [/COLOR][/quote]

z przyjemnością:-) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Musia - a to daleko od wawy?? hehe
bo ja ogary od 6 lat wystawiam (parady liczne,ring itp)..wiec moge mu jakoś pomoc...:)


oo..juz znalazłam na mapie...daleko....;/ moze na jakiejś wystawie albo przez mail mu pomoge,cio?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='LAURA']to jest Śląskie chyba...[/quote]
Ja zkojaże cos dwa żory. Jeden daaaleko, drógi to nawet nie aż tak...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...