Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i co z tego ze Bułgaria?? Co z tego ze Rumunia?? O Polsce tez tak mówia, ze jestesmy zacofani itd. Nie co sie wywyzszac.

Z tego co Agasia napisała to wyszczegolnila samych zagranicznych handlerow Izrael, Niemcy, Serbia, o Bułgarskich mowy nie było.
Na Dracule wybiera sie wielu dobrych hodowców z handlerami...i z co z tego ze Rumunia???Gdyby wystawa nie byla organizowana na pewnym prestiżu zapewne nikt by tam sie nie wybierał.

Link to comment
Share on other sites

Fakt Dracula ma pozadna reklamę, dlatego jest "sprestigowana", ale tak samo wielu hodowcow dowiedzialo sie o Bulgarskich 5 wystawach, na ktorych zdobyc mozna bylo 4 championaty i 2 CACIBy. To ze Wy o nich nie slyszalyscie nie znaczy ze byla to kameralna wystawka na jakims zadupiu. Kto chcial ten wiedzial, a obsada byla rowniez bardzo międzynarodowa. Nie zaprzeczam iz Dracula przyciagnie wystawcow sama reklama i jest reklamowana bardzo prestigowo- i bardzo dobrze, tego zabraklo Bulgarii! Powodzenia na Draculi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Fakt Dracula ma pozadna reklamę, dlatego jest "sprestigowana", ale tak samo wielu hodowcow dowiedzialo sie o Bulgarskich 5 wystawach, na ktorych zdobyc mozna bylo 4 championaty i 2 CACIBy. To ze Wy o nich nie slyszalyscie nie znaczy ze byla to kameralna wystawka na jakims zadupiu. Kto chcial ten wiedzial, a obsada byla rowniez bardzo międzynarodowa. Nie zaprzeczam iz Dracula przyciagnie wystawcow sama reklama i jest reklamowana bardzo prestigowo- i bardzo dobrze, tego zabraklo Bulgarii! Powodzenia na Draculi :)[/quote]

Agasia ale kto tak powiedział?? Ty chyba sobie cos uroiłas??? Po prostu pisałas o takich dobrych handlerach zza granicy a na zdjeciach widać co innego ( dobra zawsze moga to byc fotki innych osob, ale po psach zrozumialam ze to ci). Nikt sie tu nie wypowiada na temat wystaw Bułgarskich- sama im wystawiasz opinie.

ja w Bułgarii kiedys bylam i mam calkiem odmienne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Hejka
Mam pytanko, widziałam kilkukrotnie znaczki do numerków z MP. Takie złote czworokątne blaszki. Gdzie można takie nabyć i w jakiej cenie?
Pozrd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...