Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinka13']Karolinka, ty się słonko zajmij naszym akatkiem na Bydgoszcz ;)
do Szczecina jeszcze troche czasu... :] ale plany też są, nie?
buziaczki :*[/quote]
Do Szczecina na 100 bo ja z pod Szczecina jestem ..... Bydgoszcz trochę daleko :-( :placz: :-(
Mama (przed chwilką) powiedziała że mnie puści pod warunkiem:
a) że zabiotre się z kimś dorosłym (obojętne czy pociąg czy samochód ... do paliwa dołożę się na 100) Chodzi o to żeby był ktoś dorosły tj. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red][B]KTO WEŹMIE MNIE POD OPIEKĘ[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] do Bydgoszczy z okolic Szczecina :eviltong: :lol: :eviltong: Jestem grzeczna :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ok ok.. narazie pewna jest... Łódz... :razz: :shake:
Ale w sumie zawsze jakims malym kroczkiem do przodu moze byc zdanie wczoraj prawka jazdy przez moja siostre... moze jakas spolka.... :cool3: Narazie musze zadowolic sie zalozeniem przydomka hodowlanego... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Do Szczecina na 100 bo ja z pod Szczecina jestem ..... Bydgoszcz trochę daleko :-( :placz: :-(
Mama (przed chwilką) powiedziała że mnie puści pod warunkiem:
a) że zabiotre się z kimś dorosłym (obojętne czy pociąg czy samochód ... do paliwa dołożę się na 100) Chodzi o to żeby był ktoś dorosły tj. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red][B]KTO WEŹMIE MNIE POD OPIEKĘ[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] do Bydgoszczy z okolic Szczecina :eviltong: :lol: :eviltong: Jestem grzeczna :) :) :)[/quote]


Ja niestety nie jade do Bydgoszczy przez Szczecin, tylko boczkiem... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']A nie możesz dojechać pociągiem?[/quote]
A to tak na uboku dlaczego nie mogę pociągiem :roll: :shake: :roll:

[img]http://img250.imageshack.us/img250/64/pocics9.gif[/img]

Dlatego dalej pytam .... czy ktoś jedzie w sobote ? :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...