Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Goldenka wydaje mi sie ze Twoja ocena nie jest zbyt obiektywna, bo z tego co sie orientuje wystepowalyscie z siostra pare razy, a te dwie sędziny postawily Was na lokatach :) Aczkolwiek wiadomo ze sympatia darzy się te osoby u ktorych się wygrywa :)

Mi najbardziej podoba się sędziowanie MP p. Witkowskiej.

Link to comment
Share on other sites

No popieram Cie Agasia w zupełności. Bardzo podoba mi sie ocena JH w wykonaniu p.Witkowskiej. Ostatnio miałam okazje oglądac ja podczas sedziowania JH w Zagrzebiu na cacibie kiedy czekalam na bisy, tym razem - w charakterze widza. Naprawde, oby jak najwiecej takich rzetelnych i kompetentnych sedziow na ringu. A do tego - co tu ukrywać - z klasą.

Link to comment
Share on other sites

Mi podoba sie ocenianie P.Bruskiej, sedziowala mnie wiele razy,dobrze ocenia,jest cierpliwa :) Zawsze z miłą chęcia wchodze na ring na ktorym sedziuje :) Oczywiscie jest jeszcze pare sedziow ktorych tez lubie,ale nie sedziowali mnie duzo razy wiec nie mam porownania :)

Link to comment
Share on other sites

pani Opara nie dała mi rzadnego miejscsa, aczkolwiek masz trochę racji. a p.Supronowicz ma fajny charakter (budzi grozę:roflt: :diabloti: :sweetCyb: ) mówi wszystkie błędy i zadaje trudniejsze figury - podobają mi się konkursy kiedy ona sędziuje. Nie chodzi mi tylko o lokaty (ale to rzeczywiście głównie biorę pod uwagę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Goldenka wydaje mi sie ze Twoja ocena nie jest zbyt obiektywna, bo z tego co sie orientuje wystepowalyscie z siostra pare razy, a te dwie sędziny postawily Was na lokatach :) Aczkolwiek wiadomo ze sympatia darzy się te osoby u ktorych się wygrywa :)

Mi najbardziej podoba się sędziowanie MP p. Witkowskiej.[/quote]

popieram i ja :)

Link to comment
Share on other sites

Opara - (jedna i drógi :evil_lol: ) ma to super że mówi jaki błąd zrobiłeś i dlatego b. ich cenie.
Pani Witkowska oceniała mnie na JH raz (wyleciałam z 5p. :oops: ) ale też mi się strasznie podobał jej sposób sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie Pearl - p. Witkowska ocenia sprawiedliwie, dokladnie, widac ze wie o co chodzi no a gracji myślę, że mogą pozazdrościć jej inne polskie sędziny :)

Nie wiem czy to ze sędzia budzi grozę jest dobre... zniechęca początujacych ;)

Zresztą jest zapraszana do sedziowania JH na miedzynarodowych wystawach zagranicznych jak chociazby w Wilnie czy Zagrzebiu, a to tez o czyms swiadczy ;)

Link to comment
Share on other sites

A kto sędziuje w Szczecinie gr. starszą ?!?
O i mam pytanie:
Postawe (tak słyszałam) że na JH lepiej jest widziane jak handler ustawia psa, trzyma za pysk itd. jakby pies nie umiał postawy :) Na ringu normalnym jest na odwrót, dlatego pytam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...