Jump to content
Dogomania

Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ale to smutne jeszcze bardziej bo nie mialam w jego sprawie ani jednego telefonu ....Nic a nic .
Wspaniały pies .Czysty ,grzeczny nie agresywny .Moge spokojnie puścić go z wybrana grupa i wiem ,ze nic się nie stanie bo on nie powoduje żadnych sprzeczek .Toleruje natręctwo szczeniaków wykazując się szczególna cierpliwością jak mało który pies .Jest opiekuńczy .
W boksie czzysty cichy i spokojny .Nie daje sie sproowokować .Czeka spokojnie na swoją kolej na wybieg .Ma mądre skośne oczy .
Jednego tylko nie jestem pewna .....Czy gdybym go wypuściła na otwartej przestrzeni to czy by wrócił ? Mam przeczucie ,ze nie .On ma potrzebę wolności i czasem myśle ,ze niezależnośći i widze ze otwarta przestrzeń go kręci .....Pytanie czy by wrócił ??
Wolę nie ryzykowac .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ale to smutne jeszcze bardziej bo nie mialam w jego sprawie ani jednego telefonu ....Nic a nic .
Wspaniały pies .Czysty ,grzeczny nie agresywny .Moge spokojnie puścić go z wybrana grupa i wiem ,ze nic się nie stanie bo on nie powoduje żadnych sprzeczek .Toleruje natręctwo szczeniaków wykazując się szczególna cierpliwością jak mało który pies .Jest opiekuńczy .
W boksie czzysty cichy i spokojny .Nie daje sie sproowokować .Czeka spokojnie na swoją kolej na wybieg .Ma mądre skośne oczy .
Jednego tylko nie jestem pewna .....Czy gdybym go wypuściła na otwartej przestrzeni to czy by wrócił ? Mam przeczucie ,ze nie .On ma potrzebę wolności i czasem myśle ,ze niezależnośći i widze ze otwarta przestrzeń go kręci .....Pytanie czy by wrócił ??
Wolę nie ryzykowac .....[/QUOTE]

on terierowaty, pewnie by wrócił ... kiedyś ... z kurą z odgryzioną głową w paszczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Kur nie brakuje bo nieopodal ludzie maja w gospodarstwach .....Więc całkiem mozliwe .[/QUOTE]

Powiedziałabym nawet, że nie tyle całkiem - co bardzo możliwe :evil_lol:
ale charakter ma przewspaniały ... strasznie proludzki i nie stwarzający problemów, taki nieabsorbujący piesek :)
I ten mięsisty łepek, jak specjalny stworzony do głaskania ... uwielbiam Fabianka.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam już pomysłu na Fabianka :shake:
Pokazuję go wszystkim moim znajomym lubiącym sznaucery.Psina od początku ma komplet ogłoszeń.
Fabian jest w realu najładniejszym psem w hoteliku Funi, bardzo łagodnym i spokojnym. Fabian jest bardzo sznaucerowaty.

Link to comment
Share on other sites

Gdybyśmy nie byli tak zapsieni to Fabian byłby pierwszym kandydatem do adopcji. Naprawdę, tego psa nie da się nie kochać taki ma niesamowity charakter. Kradnie serce. Jest empatyczny. Nie można od niego dłoni oderwać jak się głaszcze... strasznie, strasznie mi go szkoda, ludzie chyba głupi są, że nikt go nie chce :(

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj niewątpliwą przyjemność być w hoteliku u funi, poznać Ją i Jej TZ-ta.
Cudowne miejsce i dla zwierząt, i dla ludzi.
Fabian jest przesłodkim, kluchowatym przystojniakiem.Jest tam wiele psów, ale on rzeczywiście rzuca się w oczy, zwraca uwagę swoim wyluzowaniem,chęcią do zabawy, pragnieniem bezpośredniego kontaktu z ludziem.Pogodny.Wesoły.Rozmerdany.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Proszę, zajrzyjcie na wątek czterech szczeniaków, które muszą do soboty znaleźć DT - inaczej pojadą na wiejską giełdę i resztę życia spędzą przy budzie na krowim łańcuchu...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189151"]
http://www.dogomania.pl/threads/189151-DT-na-CITO-dla-4-szczeniak%C3%B3w-pso-lampart%C3%B3w.POMOCY[/URL] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189151"] [B]!![/B][/URL][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Zrobie rozliczenie Fabiana[/SIZE] .
Obejmuje ono okres od 21 lutego do dnia 30 czerwca .
Poprosze Cie Bianko o wpłaty od pierwszego kazdego miesiąca ułatwi mi to bardzo sprawe .
129 dni hotelowania po 10zl =1290zł ,98 zł leczenie ,80 zł kastracja =1468zł .

1468zł - 300zl ( wpłaty E-S)- 220 zł ( reszta po hotelowaniu Elizy ,która przeszla na Fabiana )=948 zł .( koszty hotelu ,kastracji i leczenia )

Bianka wpłaciła 1094 zł .
Więc od kwoty wpłaconej 1094 zł odejmuję 948zł co daje =46zł

[SIZE=5]Więc dopłata za lipiec wynosi 156 zł[/SIZE] .

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]DOCHÓD Z BAZARKU : 1094 ZŁ + 220 zł =1314 zł
[/B][/SIZE]Pobyt Fabiana w hoteliku od dnia 21.02.2010. jest liczony 10 zł za dobę ( piesek średni

[B]WYDATKI:[/B]
Wizyta u weterynarza (zeskrobina 15zł+wirusówki 35zł +Oridermil do uszu 38zł +
transport do weta 10zł ) - [B]98 zł[/B]
Pobyt w hotelu od 21.02.2010 do 21.03.2010 (29 dni) - [B]190 zł[/B] [B]+ [/B]100 zł sponsorowane przez [B]E-S[/B]
Kastracja - 70 zł + transport do lecznicy 10 zł = [B]80 zł [/B]
Pobyt w hotelu od 21.03.2010. do 20.04.2010 ( 30 dni) -[B] 200 zł[/B] + 100 zł E-S
Pobyt w hotelu od 21.04.2010. do 20,05.2010 ( 30 dni) - [B]200 zł + 100 zł E-S[/B]
Pobyt w hotelu od 21.05.2010. do 19.06.2010 ( 30 dni) -[B] 200 zł + 100 zł E-S[/B]
Pobyt w hotelu od 20.06.2010. do 19.07.2010 (30 dni ) - [B]200 zł + 100 zł E-S[/B]
[B]Pozostało -[/B][B] 146 zł



[/B]Przepisałam funiu rozliczenie z szóstego postu i wszystko się zgadza[B].
[/B]Czyli fabianka finanse z bazarków skończone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...