Jump to content
Dogomania

Dywanik z kangura ? Czy ludzie serc nie mają ???


Borówka16

Recommended Posts

Witam !
Weszłam dziś na allegro i zobaczyłam to właśnie szokujące ogłoszenie [URL]http://www.allegro.pl/item927298472_futrzana_kangurza_skora_chodniczek_pled.html#gallery[/URL]
Pani oferuje chodniczek z kangura !!!:angryy::angryy:
Wiem ,że kangur to ssak ,ale z koni,psów i kotów do gryzoni mu najbliżej !:mad:
Czy zabijanie kangurów jest legalne ?:angryy:
Proszę o odpowiedź,chciałabym coś z tym zrobić !!:mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Legalna jest także sprzedaż mięsa z kangurów. Można je kupić nawet w Polsce w niektórych supermarketach. Wczoraj widziałam steki z kangura w Macro, a także reklamę steków z krokodyla.
[url]http://steki.pl/cgibin/shop?show=230200[/url]
Dobrze, że nikt, u nas przynajmniej, nie promuje mięsa z świnek morskich.

Link to comment
Share on other sites

Tak, potwierdzam.
Mój brat z rodziną mieszka na stałe w Australii i mięsko z kangura można kupić w każdym sklepie. Nie jest tak popularne jak np drób ale powiedzmy jak gęś lub kaczka czy królik.
Do kangurów można strzelać jak do szkodników.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jakby nie żarli McShita, to miliony krów też nie musiałoby być mielonych... Wiecie, że jeśli nikt przez 5-7 min nie kupi hamburgera, to on idzie do kosza? Nie odgrzewa się go...
Zresztą po co? To "tylko krowa - po to żyje".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Jakby nie żarli McShita, to miliony krów też nie musiałoby być mielonych... [B]Wiecie, że jeśli nikt przez 5-7 min nie kupi hamburgera, to on idzie do kosza? Nie odgrzewa się go...[/B]
Zresztą po co? To "tylko krowa - po to żyje".[/QUOTE]
No coś Ty?Chyba nie u nas w Polsce...u nas to sie wsio po 500 razy odgrzewa,smaży się na zjełczałym,wysłużonym,śmierdzącym oleju,dzieciom w szkołach daje sie przeterminowane jogurty,w sklepach mięso i kiełbasy się "odświeża" itp.bo szkoda wyrzucić,a człowiek nie świnia-wszystko zje:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Niestety, w Polsce. Mówiła mi znajoma pracująca w tym przybytku...
[B]Tego po prostu nie da się odgrzać, za dużo chemii.[/B][/QUOTE]
A nasze dzieci za takimi gównami przepadają:roll: I się potem dziwić,że chore,ze słabe,że alergia alergią pogania jak sie najedzą takiej chemii:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...