Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='halbina']Jantar już jedzie do swojego domku w Bobrownikach, zamieszka w domku z ogrodem u pani Małgosi i jej mamy. Poznałam obie panie, tydzień temu odszedł za TM ich pupil kilkunastoletni. Jantar ma już całą wyprawkę zakupioną.[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Do domku swojego do Mikołowa pojechała też Samara.
"Witam, z warunkami i umową adopcji już się zapoznałem wcześniej i oczywiście zgadzam się z nimi. Co do mojego doświadczenia z psami to mieszkam w tym samym domu od urodzenia (41lat :-) ) i pies od zawsze był obecny. Oboje z żoną lubimy zwierzęta, mamy w domu jeszcze 2 koty. Ostatni piesek był z nami od 2 miesiąca życia a w tym samym roku urodził nam się syn który wychowywał się razem z Pako (tak się wabił) ponad 5 lat i bardzo z nim się zżył, niestety miesiąc temu straciliśmy pieska (wypadek). Za kilka dni nasz drugi syn kończy roczek i chcielibyśmy żeby również miał możliwość dorastania razem z pieskiem od małego, a i starszy syn napewno się ucieszy bo widać że bardzo mu Pako brakuje.
Mieszkamy w domu jednorodzinnym z ogródkiem i myślę że warunki nowy lokator będzie miał bardzo dobre.
Co do wyboru to po długich i trudnych naradach i debatach (najlepiej byłoby wziąć wszystkie, trudno któregoś nie wybrać :-) ) wybór padł na czarną suczkę Samarę lub pieska Karbona ze wskazaniem na tę pierwszą."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Do domku swojego do Mikołowa pojechała też Samara.
"Witam, z warunkami i umową adopcji już się zapoznałem wcześniej i oczywiście zgadzam się z nimi. Co do mojego doświadczenia z psami to mieszkam w tym samym domu od urodzenia (41lat :-) ) i pies od zawsze był obecny. Oboje z żoną lubimy zwierzęta, mamy w domu jeszcze 2 koty. Ostatni piesek był z nami od 2 miesiąca życia a w tym samym roku urodził nam się syn który wychowywał się razem z Pako (tak się wabił) ponad 5 lat i bardzo z nim się zżył, niestety miesiąc temu straciliśmy pieska (wypadek). Za kilka dni nasz drugi syn kończy roczek i chcielibyśmy żeby również miał możliwość dorastania razem z pieskiem od małego, a i starszy syn napewno się ucieszy bo widać że bardzo mu Pako brakuje.
Mieszkamy w domu jednorodzinnym z ogródkiem i myślę że warunki nowy lokator będzie miał bardzo dobre.
Co do wyboru to po długich i trudnych naradach i debatach (najlepiej byłoby wziąć wszystkie, trudno któregoś nie wybrać :-) ) wybór padł na czarną suczkę Samarę lub pieska Karbona ze wskazaniem na tę pierwszą."[/QUOTE]

No no to dzisiaj udany dzień :multi::multi::multi:.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie, proszę do Balbinki:

[quote name='halbina']Nie patrz, proszę, nie patrz!
Schowałam się tu, w najciemniejszy kącik, żeby nikt nie patrzył na moje cierpienie, na mój ból i wstyd.

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnEbjVjyI/AAAAAAAAENk/DLO1M3cIjLs/hpim3673.jpg[/IMG]

Nie patrz w moje oczy, nie ma już w nich nadziei.
Nie patrz na moje ciałko, nie ma już na nim sierści. Nie ma już ani kawałeczka zdrowej skóry.
Są tylko napuchnięte rany i ten straszny ból, swędzący, jątrzący ból.

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cjS1oI9TI/AAAAAAAAENI/LiPAuXLs7dA/zdje.jpg[/IMG]

Nie patrz, proszę, Człowieku, nie patrz na mnie.
Twoje spojrzenie też boli. To Ty mnie zaniedbałeś i porzuciłeś.
Nie patrz w moje oczy, nie ma w nich nadziei, jest tylko pytanie: "Dlaczego?"

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnIf6FpsI/AAAAAAAAENo/S9rQTOXAHsc/hpim3675.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...