Jump to content
Dogomania

dobry WET Katowice lub Kraków


Cheritka

Recommended Posts

[quote name='Ewaa']Powiedz mi konkretnie do jakiego WETa i czy jest sprawdzony :oops:[/quote]
osobiscie tam niegdy nie bylam, bo mieszkam w Gliwicach, ale mnostwo znajomych jezdzi tam, twierdzac, ze jest to jedna z najlepszych lecznic w okolicy. Polecaja zwlaszcza pana Czogalę lub Czogałę (nie pamietam dokladnie :oops:). Ja w Gliwicach chodze do jego uczniow :)

Link to comment
Share on other sites

no to ja ci polece pana Adamczyka :lol:
ul.Odrzańska 9 tel.(0-12)266-39-58 (lecznica w domu)
prowadzi mi psa od małego i jestem z niego zadowolona,jak daje zastrzyk to tak szybko,że pies nie wie,że go dostał;)

słyszałam,że na Centralnej też są dobrzy weci,ale osobiscie nie sprawdzałam:lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa']:laugh2_2: To może jak już weszliśmy na temat WETa to zdradz nam do kogo Ty masz zaufanie w Gliwicach. Ja na swojej stronie zrobiłam przegląd WETów ale nie mam wszystkich miast.[/quote]
Jak juz wspomnialam, chodze do uczniow profesora Czogali z lecznicy w Brynowie. Ich lecznica miesci sie na ul. Toszeckiej 21 w Gliwicach, sa to panstwo Cymbryłowiczowie, nr tel. 32 270 55 65

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie,Lecznica Malych zwierzat na Brynowie w Katowicach jest dobra klinika rowniez polecam.Z moja suka bordoga jezdze do dr.Joanny Czogały-fachowiec w kazdym calu,konkretna,potrafi sluchac i dobrze tlumaczyc.Najwiecej pacjentow przyjezdza wlasnie do niej.Polecam strone internetowa kliniki,ktora juz chyba wyzej ktos wstawil.



Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']- Czogala ma juz tylul profesora??? od kiedy? Nic nie wiem, ale moze, moze - .....[/quote] tego nie wiem na pewno - jak juz wspominalam, ja tam nigdy nie bylam. Jezdzi tam wielu moich znajomych i zawsze mowia profesor Czogala, datego tak napisalam :)

Link to comment
Share on other sites

Pan Czogala,moze i profesor,ale ja mam przykre doswiadczenia,jesli chodzi o prowadzenie psa,tzn dobor witamin wapnia,karmy itp.Jesli chodzi o leczenie jest rewelacyjny,jego diagnozy zawsze sa celne,a leczenie skuteczne.

Jednak niekazdy wet,nawet profesor,jest dobrym Kynologiem!!!!!
Polecilam go znajomej mial prowadzic jej Yorka,kazal podawac witaminki w ilosciach dla psa powyzej 10 kg.:crazyeye: i z Yorka zrobil sie wysokonozny 40 cm Silky:lol:

Link to comment
Share on other sites

To nie jest wina WETa że pies przesósł, nikt z ratlerka nie zrobi dobermana nawet jeśli da mu tonę witamin :shake: . Ale troszkę mozna z witaminkami urosnać. Jaka to by była rewolucja w leczeniu i dla nas gdyby tak mozna było rosnać i rosnąć..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liwa']Rzeczywiscie,Lecznica Malych zwierzat na Brynowie w Katowicach jest dobra klinika rowniez polecam.Z moja suka bordoga jezdze do dr.Joanny Czogały-fachowiec w kazdym calu,konkretna,potrafi sluchac i dobrze tlumaczyc.Najwiecej pacjentow przyjezdza wlasnie do niej.Polecam strone internetowa kliniki,ktora juz chyba wyzej ktos wstawil.



Pozdrawiam;)[/quote]
Corke dr. Czogaly poznalam 2 lata temu - moj wet mi ja polecil, by zrobila i opisala ugs - faktycznie - wg mnie ma wiedze, ale i niesamowite podejscie i do zwierzat i do ludzi - o czym sama sie przekonalam.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję wszystkim za informacje dotyczące weterynarza w Katowicach Brynowie byłam tam ze swoim sznaucerkiem, faktycznie lecznica godna polecenia kompetentni lekarze i miła atmosfera !!!
Raz jeszcze wielkie dzięki dla Was Kochani pozdrawiam Pauliś
PS. Liczę w przyszłości równiez na dobre rady i informacje serdecznie dziękuję Pauliś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę z czystym sumieniem polecić lecznicę Izabeli Bednarskiej i Tomasza Borówki w Bytomiu (ul. Chorzowska 27 c
tel. (0-32) 387-06-05 Czynne: pon.-pt. 9.00-19.00 sob. 9.00-14.00 niedz.10.00-12.00). Weterynarze to świetni fachowcy ze znakomitym podejściem do psów, pełen profesjonalizm. A do tego co ważne - nie należą do osób, które wyciągają pieniądze na leczenie, a mało robią. Niejednokrotnie mogłam przekonać się o trafności mojego wyboru, lecznica posiada dużą renomę i równie wiele zadowolonych "pacjentów" , jest dobrze wyposażona. Z p.Tomaszem współpracowałam swego czasu w ZK, na komisji odbioru miotów.

Jeżeli chodzi o lecznice na Brynowie- osobiście zawiodłam się, jednakże nie zamierzam psuć im reputacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...