Jump to content
Dogomania

LASKA - starsza urocza panna do wzięcia...ODESZŁA ZA TĘCZOWY MOST...


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:47

Czyli jakaś szansa na domek jest... :lol:, p.Beacie bardzo dziękujemy za pomoc finansową dla naszej Laseczki.Laseczka ma chore serduszko,będzie brała leki już do końca życia.
Wszyscy trzymamy kciuki za subtelną,delikatną niunię i życzymy jej wszystkiego dobrego.Ewa,gdyby przed wiosną można było zobaczyć na zdjęciach ewentualny domek Laseczki i mieszkających w nim ludzi i zwierząt byłoby super.Myślę,że uczestnicy forum chcieliby wiedzieć także a ewentualny domek daleko,daleko...

Czy Laseczka chodzi na spacery?Jak się czuje?Jakie leki otrzymuje?

Opiekunki Laseczki zamilkły już od dłuższego czasu...czyżby casus Erniego?

Edytowany przez Romka, 07 styczeń 2013 - 11:53 .

 

oraz wpis Ubicze na FB:

 

Między Laską a Harnasiem też jest zasadnicza różnica. Laska ma właścicielkę (formalną bardziej niż faktyczną, bo przecież u niej nie mieszka), ale mieszka w hoteliku, a hotelik nawet najlepszy to nie dom. Dla mnie też nie drobiazg.

 

 

Przywołałam te 2 cytaty pierwszy napisany przez Romkę 7.01.2013 roku z kaśliwą uwagą o opiekunkach.  Nie opiekunki ale Opiekunką jestem ja , bo na moje imię i nazwisko została Laska wyadoptowana od 09 2011 roku, a ja osobiście opłacam za jej pobyt u Ewy kwotę miesieczną 350,- zl plus leki na sece, dokladałam tez na karmę.  Osobiście mam u siebie 2 psiaków na działce 580 m  i dla jej dobra (bo ona pobyt u Ewy uważa jak u siebie w domu ) opłacam hotelik dla niej. Nie życzę sobie takich uwag, ani ogłaszania Laski na forum bez mojej wiedzy tak jak to czyniła Romka w I- szej połowie 2013 roku. Nie odpowiadałam  dotąd na te kąśliwe uwagi i zaczepki ale przelała się miarka kiedy jej kolega Ubocze  mieszkaniec Warszawy wczoraj na FB wysmarował, że jestem formalną opiekunką Laski.

 

Panie Ubocze  ma Pan kłopoty z rozumieniem zasadniczych  spraw wynikających z treści zawartych umów , także i umowy adopcyjnej psa.,

Dla Pan widać , że opłacanie za psa kwoty wcale nie małej jest czystą formalnością ( bo domu Laska dalej nie ma ) . Skoro  to tylko formalnośc to czemu nie wyadoptuje Pan przynajmniej z 10- ciu psiaków i opłaca z wlasnej kieszeni?

 

 

Ponadto proszę od dnia dzisiejszego o nie publikowaniu na wątku Laski żadnych wpisów przez Romkę i mistrza szermierki słownej Pana Ubocze.

 

Dośc tego, szczyt bezczelności i bezkarności.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że tę wypowiedź znalazłem, bo w wątku Laseczki już dawno nie uczestniczyłem, a trudno polemizować z wypowiedziami, o których istnieniu nie wie się. Pani Donato, postaram się Pani to wytłumaczyć. Rzeczywiście występuję na dogomanii pod nickiem UBOCZE, a na FB (gdzie polemizowałem w sprawie, o której pani tu pisze) pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jednak  w przeciwieństwie do wielu trolli i innych tchórzy internetowych, podszywających się np. pod młodzież szkolną, mam odwagę ujawniać swoje nazwisko wszędzie.

 

Jaki sens ma przenoszenie polemiki z FB na dogo, za plecami adwersarza, skoro tam ona się zaczęła? Czy mamy skakać z wypowiedziami o jednej sprawie po całym necie i szukać się wzajemnie, nie ujawniając nawet, gdzie się wypowiadamy?

 

 

Jeśli chodzi o Laskę, nie ona w tej sprawie była tematem, została natomiast przywołana zupełnie bez sensu i bez związku z tematem, bo "dyskusja" dotyczyła Harnasia - psa, który już od miesiąca jest w domu, a któremu Pani ( podobnie jak zapewne wprowadzona w błąd strona młodych sympatyków schroniska), z godnym  podziwu uporem wciąż przez ogłoszenia na FB domu szuka, wprowadzając w błąd użytkowników FB .

Rzeczywiście będę musiał Pani wypowiedzi ignorować, bo odpowiedzi niepotrzebnie zajmują cenny czas, jaki mógłbym poświęcić właśnie na nagłaśnianie psiaków, które naprawdę wciąż domu potrzebują. Nadmiaru czasu na Pani słowotoki szczerze zazdroszczę.

 

Jeśli następnym razem, zechce do mnie Pani adresować jakąś odpowiedź wobec mojej wypowiedzi, to proszę czynić to raczej w miejscu, gdzie wypowiadałem się. Bo to przecież wątek Laseczki, której jest i czuje się Pani i formalną, i moralną opiekunką, więc tym bardziej jest niezrozumiałe, że sama Pani ten wątek psiaka zaśmieca kontynuacją polemiki w innej sprawie i na innym forum. Na tym kończę i zmykam, bo inne psiaki, te bez opiekunów czekają i je właśnie warto ogłaszać.

A Pani jako opiekunce oraz psiakowi z całego serca życzę, żeby znalazła Pani Laseczce dom, bo nawet najlepszy hotel domu nie zastąpi.

 

Martynko, Laseczka na fotkach piękna. :) :) :)

 

I tym optymistycznym akcentem zgodnie z życzeniem Pani  Donaty kończę (choć forum to niezależnie od kwestii własności psiaka, jest publiczne), pozdrawiając wszystkich uczestników wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Szkoda suni. Pamiętam jeszcze akcję jej wyciągania ze schroniska łowickiego. Subtelna, wrażliwa, delikatna, kochana......

Dobrze, że nie odeszła w zimnym, schroniskowym boksie. Żal, że nie doczekała  domu. Bo jednak nawet najlepszy hotelik prawdziwego domu  nie zastąpi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...