Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='*Gajowa*']Już jestem, dziś jedna z suń miała sterylkę więc trochę z czasem krucho...
Czekam jutro na Henia, czy wiadomo o której mniej więcej przyjedzie? Rano mam trochę spraw do
załatwienia i będę w domu najwcześniej o 11.30.
Czy Henio był ostatnio odrobaczony i zakropiony przeciw pchłom i kleszczom ? Jeżeli nie muszę
kupić jutro preparaty , czy wiadomo ile Henio waży ?[/QUOTE]

Witaj Gajowa na wątku - nasze i Henia wybawienie:iloveyou:

Pani Beatka wszystko powie. Myślę że można zrobić mu odrobaczenie i zabezpieczenie przed kleszczami. Syn mi mówił że od strony Pruszkowa plaga kleszczy. Ja u siebie z działki nie przywiozłam jeszcze pasażera na gapę.

Link to comment
Share on other sites

Henio już o 10 był w Konstancinie.Jest wystraszony i zdezorientowany .
Na razie jestem z doskoku bo jestem w pracy .
POtrzeba bedzie na już obroże mu kupić .Tylko foresto bo Kiltix ma silny zapach i moze uczulić .
Tak strasznie się martwię ,ze Heniuta nie rozumie dlaczego jego Pani się go pozbyła ....Ile ten psiak jeszcze musi znieść ...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Od czasu, kiedy zostałam zjedzona w tym wątku, nie wchodziłam na dogomanię i temat Henia. Ale dziś jakieś dziwne myśli od rana chodziły mi po głowie, jakieś cholernie złe przeczucia dotyczące Henia...
Postanowiłam sprawdzić, co się dzieje i niestety, intuicja mnie nie zawiodła :-(

Co ten pies zrobił, że tyle złego go spotyka, a ludzie, którzy powinni się o niego troszczyć, zawiedli w każdym aspekcie ;-(

Ale bez roztrząsania.

Jeśli przyjmiecie, to chciałabym kupić Heniowi kilka puszek karmy, może być Animonda GranCarno (dwa pakiety, różne smaki, razem 12 puszek po 400g). Chciałam wstawić link do sklepu, ale coś mi nie wychodzi, przepraszam.
Może to nie jest najlepsze jakościowo, ale też nie najgorsze, tylko chciałabym wiedzieć, czy przyjmujecie moją pomoc.

Do tego, ja zawsze w życiu dotrzymuję słowa, więc moja deklaracja, sprzed prawie 3 lat, zostaje podtrzymana. Czyli 15 zl co miesiąc, na razie przez pół roku (przepraszam że tylko tyle, ale więcej nie mogę).
Tylko to akurat zapłaciłabym za kilka dni, bo jeśli kupię Heniowi karmę teraz, to będę spłukana i potrzebuję chwili, tydzień-dwa max.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Co do Foresto, to niech może Gajowa się wypowie, czy sama kupi a ja zwrócę pieniądze, czy ja mam zamówić. Coś wspominała o tych środkach, więc czekam na sygnał. Przy okazji proszę Gajową o przesłanie mi na pw konta i adresu do ewentualnej wysyłki i wpłat za hotelowanie Henia.
M.P bardzo dziękuję za Twój głos i chęć kupienia karmy :)
Nie ma problemu, żebyś deklarację wpłaciła trochę później :)
Dopisuję cię do naszej listy :)

Link to comment
Share on other sites

Andegawenko, wpłynęło od ciebie 30 zł. Zapiszę je na lipiec już, bo zaczynamy zbierać od czerwca.

Co kilka postów będę wklejać, żeby nikomu nie umknęło:

Lista osób, które deklarują stałą pomoc dla Henia:

Dotychczasowy stan konta - [B]173 zł[/B] (przed zbieraniem na hotel)

[B]Deklaracje od VI 2014:[/B]

[B]andegawenka - 30 zł -[COLOR=#0000cd] V [/COLOR][/B][COLOR=#0000cd](bonus)[/COLOR][B][COLOR=#0000cd],VI,[/COLOR]
Szarotka - 40 zł
Ingrid44 - 40 zł
NusiaiJa - 20 zł
Lida - 30 zł
funia - 10 zł
martini77 - 10 zł
Akrum - 20 zł
handzia - 10 zł - [COLOR=#0000cd]VI[/COLOR]
Pani Beata - 40 zł
Lucyna - 30 zł
M.p - 15 zł (przez pół roku-do XI 2014 r) -

Razem deklaracji - 295,- zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/B]

[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Do tej pory wpłacone: 243,- zł [/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#ff0000][B]Wydatki:[/B][/COLOR]

[B]05.06.2014 - obroża foresto - 83,- zł
[/B]
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]Stan konta na chwilę obecną: 160 zł[/B][/COLOR][/SIZE]

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Jeśli akceptujecie tą karmę (Animonda GranCarno- nie super dobra, ale tez nie zła, powiedzmy ze średniej półki. Ale przynajmniej nie ma żadnych zbóż i innych niepotrzebnych śmieci), to bardzo proszę o adres do wysyłki, zrobiłabym zamówienie w sklepie jeszcze dziś, to może do piątku by doszło (wątpię, ale szansa jest). Nie będzie tego dużo (tak jak pisałam 12 puszeczek), ale lepiej trochę, niż nic.[/FONT]


[FONT=arial]I z góry przepraszam, ale ja kompletnie nie umiem poruszać się na tym portalu, więc jak popełnię jakąś gafę, to proszę o wybaczenie.[/FONT]


[FONT=arial]I błagam o jakieś wieści o Heniu.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M.P'][FONT=arial]Od czasu, kiedy zostałam zjedzona w tym wątku, nie wchodziłam na dogomanię i temat Henia. Ale dziś jakieś dziwne myśli od rana chodziły mi po głowie, jakieś cholernie złe przeczucia dotyczące Henia...
Postanowiłam sprawdzić, co się dzieje i niestety, intuicja mnie nie zawiodła :-(

Co ten pies zrobił, że tyle złego go spotyka, a ludzie, którzy powinni się o niego troszczyć, zawiedli w każdym aspekcie ;-(

Ale bez roztrząsania.

Jeśli przyjmiecie, to chciałabym kupić Heniowi kilka puszek karmy, może być Animonda GranCarno (dwa pakiety, różne smaki, razem 12 puszek po 400g). Chciałam wstawić link do sklepu, ale coś mi nie wychodzi, przepraszam.
Może to nie jest najlepsze jakościowo, ale też nie najgorsze, tylko chciałabym wiedzieć, czy przyjmujecie moją pomoc.

Do tego, ja zawsze w życiu dotrzymuję słowa, więc moja deklaracja, sprzed prawie 3 lat, zostaje podtrzymana. Czyli 15 zl co miesiąc, na razie przez pół roku (przepraszam że tylko tyle, ale więcej nie mogę).
Tylko to akurat zapłaciłabym za kilka dni, bo jeśli kupię Heniowi karmę teraz, to będę spłukana i potrzebuję chwili, tydzień-dwa max.[/FONT][/QUOTE]

Kochana, animonda o której piszesz jest super ,moje psy ją uwielbiaja .Jak mam więcej kasy to zawsze ją kupuję .
Dziękuje za obecność i chęc pomocy .
To wielki gest !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NusiaiJa']Jutro wysyłam 20 zł dla Henia.
Funia, ja podtrzymuję swoją stałą 20 zł ,
Dobrze że Heniutek już bezpieczny, piszcie o wszystkim co u Henia, on teraz bardzo potrzebuje człowieka.....[/QUOTE]
Nusiu wielkie dzieki kochana !!

Link to comment
Share on other sites

MUszę przetrawić dzisiejszą diagnozę neurochirurgiczną ,mam natychmiastowe skierowanie na operację kręgosłupa.Mój rdzeń jest zgrożony i grozi mi kalectwo,lekarz opieprzył mnie za bezmyślność i przetrzymanie wyniku rezonansu z listopada.... .Przepraszam za prywate ,ale strasznie się zwyłam dzisiaj i chciałam komuś o tym powiedzieć ....Myślałam,ze to zwykła przepuklina ...okazało się ,ze jest inaczej ....
Jutro jak się pozbieram zadzwonie do Gajowej i wszystko ustalę .
Dzisiaj już sobie pójdę .Do jutra cioteczki i jeszcze raz wam dziekuje ,ze jesteście tu wszystkie ze mną i z Heniem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']MUszę przetrawić dzisiejszą diagnozę neurochirurgiczną ,mam natychmiastowe skierowanie na operację kręgosłupa.Mój rdzeń jest zgrożony i grozi mi kalectwo,lekarz opieprzył mnie za bezmyślność i przetrzymanie wyniku rezonansu z listopada.... .Przepraszam za prywate ,ale strasznie się zwyłam dzisiaj i chciałam komuś o tym powiedzieć ....Myślałam,ze to zwykła przepuklina ...okazało się ,ze jest inaczej ....
Jutro jak się pozbieram zadzwonie do Gajowej i wszystko ustalę .
Dzisiaj już sobie pójdę .Do jutra cioteczki i jeszcze raz wam dziekuje ,ze jesteście tu wszystkie ze mną i z Heniem .[/QUOTE]

Trzymaj się Funiu:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']MUszę przetrawić dzisiejszą diagnozę neurochirurgiczną ,mam natychmiastowe skierowanie na operację kręgosłupa.Mój rdzeń jest zgrożony i grozi mi kalectwo,lekarz opieprzył mnie za bezmyślność i przetrzymanie wyniku rezonansu z listopada.... .Przepraszam za prywate ,ale strasznie się zwyłam dzisiaj i chciałam komuś o tym powiedzieć ....Myślałam,ze to zwykła przepuklina ...okazało się ,ze jest inaczej ....
Jutro jak się pozbieram zadzwonie do Gajowej i wszystko ustalę .
Dzisiaj już sobie pójdę .Do jutra cioteczki i jeszcze raz wam dziekuje ,ze jesteście tu wszystkie ze mną i z Heniem .[/QUOTE]

Trzymaj sie funiu , jestem z Tobą...
Henio jak na razie jest mocno wystraszony , biedaczek. Mnie sie trochę boi jak stoje lub chodzę wtedy trzyma się na odległość 2-3 metrów, ale jak usiądę na ławce podchodzi i daje się miziać.
Kolezanek na razie też się boi, oszczekują go trochę ale z doświadczenia wiem, że jutro to
z pewnością się zmieni. Na tym samym terenie co Henio są obecnie 4 sunie, które są wypuszczane w parach. Henia planuję zapoznać najpierw z bliźniaczkami, które są bardziej spokojne i temperamentem pasuja bardziej do niego.
Dziś Henio nie miał apetytu na suchą karmę ale na paróweczkę owszem.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam obroże dla Henia Foresto .Cena z przesyłką to 82 ,98 zł .POproszę Handzien o zwrot .
Gajowa prosiła o to bardzo i zależy na czasie więc kupiłam ja niezwłocznie .Jutro lub w poniedziałek powinna być u Henia .
Henio niestety nie chce jeśc ....MUsimy pomyśleć aby zabepieczyć miesiąc w suchą i mokra karmę gdyż on nie jest nauczony na suchej i moze być problem .Rozmawiałam z Gajową i bedzie mu smarować suchą karmę troszkę mokra,najlepiej by kupić tą animondę właśnie .Niech ma dobre i to co lubi .Jest smutny i trochę wystraszony ,ale jak Gajowa siadzie na dworze to on kładzie się u jej stóp .Tak jak robił to u mnie .Zdjęcia bedą po weekendzie bo Gajowa uważą ,ze musi dac mu chwilę a nie bedzie go atakować aparatem w pierwszych dniach ...Oj Henryczku ty nasz .
DO najbliższego hotelu trzeba doliczyć odrobaczanie bo trzeba było to zrobić .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...