Jump to content
Dogomania

KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!


posokow

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam przed chwilą z Iwoną, była dzisiaj z sunią nawet na dworze, niunia już bardzo sie otworzyła na ludzi, nie reaguje tak nerwowo, jest nadal strasznie chuda i w związku z tym nadal mieszka na izolatkach, żeby ją dokarmić porządnie, wydaje sie że nie ma żadnych schorzeń, jej wiek oceniono na ok. 3-4 latka i nawet możnaby sie chyba pokusić o wystawianie jej jako mieszańca czarnego labka buziak taki jakby labkowy...

Link to comment
Share on other sites

O matko.. Sunia z DT do schronu, no masakra jakaś..
DT pilnie potrzebny!!!!Błagam..
Trzeba jej zrobić badania, odkarmić, odrobaczyć, wysterylizować i dopiero później dom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='satina']fundacja PRIMA obiecała ogłosić sunię też u siebie na forum...[/QUOTE]

Suni nie ma na stronie Primy :( Odpowiedzieli coś?

Pytam, bo Labradory.info nie chciałyby dublować działań.

Link to comment
Share on other sites

Szukamy tymczasu. Zaoferowała się dziewczyna z Kołobrzegu, ale transport tak długi może źle wpłynąć na jej psychikę i czy stan się nie pogorszy? Szukamy czegoś bliżej.
Co o niej mówił weterynarz?

Link to comment
Share on other sites

Witam :) To ja oferuje DT dla suni. Proszę się nie martwić, będzie miała u mnie jak u Pana Boga za piecem :) W domu mam psa labradora - napewno z radością przyjmnie sunie w nasze skromne progi. Działam aktywnie w schronisku, i mam kontakt z psami na codzień, jestem po kursach, a dom tymczasowy miałam okazje oferować 3 razy. Myślę, że sobie poradzę :) Suczka znajdzie u mnie swój spokojny kąt gdzie będzie mogła wracać do zdrówka.
Czy psinka miała okazje obcować z innymi psami ? Jaki ma do nich stosunek ?

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rozmawialam o niej w schronisku, z Panią ktora sie nią bezpośrednio zajmuje.
jak by sie zachowywala zamknieta na malej przestrzeni nie wiemy bo sunia siedzi na izolatkach sama w klatce ale kiedy wychodzi bo biura i tam Panie ją dokarmiają i oswajaja to jak przychodzą inne pieski jest iobojętna, nie wykazuje agresji, nie wyskoczyła ani do psiakow ani do suczek... teoretycznie powinno wiec byc dobrze

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Labkowe ciocie już wszystko załatwiły ;)
Potrzebujemy tylko wsparcia we Wrocławiu, trzeba suńkę odebrać i przekazać koło 16-17 tej w piątek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...