Jump to content
Dogomania

EGER, czyli pozbawiony dobrych manier paskudny drań ;)


egeri

Recommended Posts

To ja tak cichutko ci polecę hodowlę z której jest Eger... W tym roku ma być miot po Defce i właśnie psie z amerykańskim rodowodem, rudzielec świetny. Bedzie sensacja, oj bedzie ;) Ale narazie cichutko, żeby nie zapeszyć...

Tylko jeszcze hodowlanke polską musza mu zrobić, bo narazie ma litewską, ale chyba sie wyrobia do lata...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='isabelle30']ooo, Ewa, inwentarz zamierzasz powiekszyc?[/QUOTE]
Ano przymierzam się powoli do zakupu drugiego psa ;) Na razie ciągle jeszcze się waham między goldenem a seterem, ale szalka przechyla się raczej w stronę goldena,a raczej goldenki ;)

[quote name='egeri']To ja tak cichutko ci polecę hodowlę z której jest Eger... W tym roku ma być miot po Defce i właśnie psie z amerykańskim rodowodem, rudzielec świetny. Bedzie sensacja, oj bedzie ;) Ale narazie cichutko, żeby nie zapeszyć...[/QUOTE]
Oooo,ale super ! Tylko że to za wcześnie,ja planuję za jakieś 2,3 lata ....

Link to comment
Share on other sites

Wszystko mozliwe, że wtedy też bedzie coś w tym stylu za te 2,3 lata, bo hodowla ustawiona na rudzielce jest:) Mam stały kontakt z hodowcą, także jakby co to będę powiadamiać o rudzielcach planowanych. Jeżeli psiaki wyjdą z tego skrzyżowania pożądane w dogoterapii, to wydaje mi się , że skojarzenie bedzie powtarzane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva'][URL]http://i50.tinypic.com/25sx8ic.jpg[/URL] Dziecioki na placu zabaw :evil_lol: :cool3:
Co do koloru goldenów. Mnie bardziej podobają się kremowe, ale o gustach się nie dyskutuje ;)[/QUOTE]

Każdy ma własne zdanie ;) Muszą być amatorzy i tego i tego umaszczenie, żeby żadne nie wyginęło xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']A jak Duffel dogaduje sie z malymi dziecmi?[/QUOTE]
Właśnie niestety w ogóle się nie dogaduje,nie lubi dzieci :( Ignoruje je zupełnie,nigdy nie było problemów ze skakaniem na nie czy coś, jak dziecko chce go pogłaskać to robi unik,a jak nie działa to zaczyna warczeć :(
Niestety, próbowałam jakoś to zmienić, dawałam dzieciom smaczki żeby mu podawały, ale niestety nic nie działa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Właśnie niestety w ogóle się nie dogaduje,nie lubi dzieci :( Ignoruje je zupełnie,nigdy nie było problemów ze skakaniem na nie czy coś, jak dziecko chce go pogłaskać to robi unik,a jak nie działa to zaczyna warczeć :(
Niestety, próbowałam jakoś to zmienić, dawałam dzieciom smaczki żeby mu podawały, ale niestety nic nie działa :([/QUOTE]

Duffel jest poprostu takim typem psa, może w hodowli nie został zsocjalizowany z dziećmi i dlatego nie jest do nich przekonany. Teraz trudno Ci juz bedzie cos zmienić, u szczeniaka byłoby prościej.
Jeżeli chodzi o dogoterapię, to zawsze mozna pracować z osobami starszymi lub dorosłymi osobami niepełnosprawnymi ;)
Jeżeli Duffel dobrze reaguje na starsze osoby to mozesz go przygotować do właśnie takiej pracy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egeri']Duffel jest poprostu takim typem psa, może w hodowli nie został zsocjalizowany z dziećmi i dlatego nie jest do nich przekonany. Teraz trudno Ci juz bedzie cos zmienić, u szczeniaka byłoby prościej.
Jeżeli chodzi o dogoterapię, to zawsze mozna pracować z osobami starszymi lub dorosłymi osobami niepełnosprawnymi ;)
Jeżeli Duffel dobrze reaguje na starsze osoby to mozesz go przygotować do właśnie takiej pracy. :)[/QUOTE]
No właśnie Duffel na starsze (dorosłe) osoby reaguje bardzo dobrze. Mamy w rodzinie niepełnosprawną dwudziestokilkuletnią dziewczynę i zawsze jak do niej idziemy, to bardzo się cieszy i pozwala jej na wszystko ;)
I ogólnie bardzo lubi osoby starsze, naszą prababcię wręcz ubóstwia ;)
Może pomyślimy o takiej dogoterapii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egeri']Duffel jest poprostu takim typem psa, może w hodowli nie został zsocjalizowany z dziećmi i dlatego nie jest do nich przekonany. Teraz trudno Ci juz bedzie cos zmienić, u szczeniaka byłoby prościej.
Jeżeli chodzi o dogoterapię, to zawsze mozna pracować z osobami starszymi lub dorosłymi osobami niepełnosprawnymi ;)
Jeżeli Duffel dobrze reaguje na starsze osoby to mozesz go przygotować do właśnie takiej pracy. :)[/QUOTE]
No właśnie Duffel na starsze (dorosłe) osoby reaguje bardzo dobrze. Mamy w rodzinie niepełnosprawną dwudziestokilkuletnią dziewczynę i zawsze jak do niej idziemy, to bardzo się cieszy i pozwala jej na wszystko ;)
I ogólnie bardzo lubi osoby starsze, naszą prababcię wręcz ubóstwia ;)
Może pomyślimy o takiej dogoterapii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']No właśnie Duffel na starsze (dorosłe) osoby reaguje bardzo dobrze. Mamy w rodzinie niepełnosprawną dwudziestokilkuletnią dziewczynę i zawsze jak do niej idziemy, to bardzo się cieszy i pozwala jej na wszystko ;)
I ogólnie bardzo lubi osoby starsze, naszą prababcię wręcz ubóstwia ;)
Może pomyślimy o takiej dogoterapii...[/QUOTE]

No to super i nawet juz socjalizacje z osoba niepełnosprawną ma za sobą :) Teraz najważniejsze jest podszlifować posłuszeństwo, zdać egzamin na psiaka terapeutę i zapytac sie w fundacjach o wolontariat. Jak chcesz wiedzieć co musisz poćwiczyć do egzaminu to podaję stronkę: [url]http://www.kynoterapia.eu/psy.html[/url]. Tam jak zjedziesz na dól to jest wszystko opisane , co jest potrzebne i co bedzie na egzaminie.

My klase " adept", czyli ta najniższą narazie bedziemy zdawać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Cześć , my tu pierwszy raz ;)
Eger jest śliczny :D
Będziemy wpadać ! :)[/QUOTE]

Witamy :) śliczny? hehe poprostu każdy lubi złoto ;)

[QUOTE]Witamy się pierwszy raz i zapewne nie ostatni.

[url]http://i49.tinypic.com/27xe0d2.jpg[/url]
ale sobie fajnie leży. [/QUOTE]

Hej:) Dzięki :)

[QUOTE] cześć egeraki! [/QUOTE]

Witamy Sallcia i jeszcze raz dziękujemy za śliczny banerek, mistrzynio :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']O widzę temat dogoterapi:). Też kiedyś myslałam żeby Shirce zrobić papiery:)> W naszym szpitalu na oddziale dzieci na pewno by zrobiła furorę:). Właściwie nie widzę u nas przeciwskazań. Może kiedyś zrobimy:)[/QUOTE]

Oj napewno by zrobiła furrorę :) Z takim jęzorem to wszedzie ludzie by ja pokochali ;)

Link to comment
Share on other sites

hihi :D no tak:P Mistrzyni nie do podrobienia z niej ^^

Zapraszam na plebiscyt wariatów, śmieszków i głuptasków:
[URL="http://www.dogomania.pl/../../180450-Plebiscyt-na-najbardziej-pociesznAE-mordkAE-dogo?p=14163315#post14163315"]http://www.dogomania.pl/threads/1804...5#post14163315[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...