Jump to content
Dogomania

Myszka Kawalkada


gmk

Recommended Posts

[COLOR=blue]Nie znalazłam tematu Podengo a musze pogratulowac Pani Krystynie Babireckiej tak pięknej suni zgoszonej do klasy baby jaka jest MYSZKA Kawalkada![/COLOR]
[COLOR=blue]Widziłam w życiu trochę psów tej rasy ale takiego zjawiska jeszcze nie ![/COLOR]
[COLOR=blue]Gratuluję zarówno sukcesów hodowlanych w postaci tej klasy szczeniąt jak i osiagnięc na wystawie.[/COLOR]
[COLOR=blue]Mała Myszka mimo że mała to widac ją było wszędzie![/COLOR]
[COLOR=blue]szkoda że nasza sędzina doceniła tylko puszyste psy w klasie Baby.[/COLOR]
[COLOR=blue]Dla mnie to było baby tej samej, zchwycajacej klasy jak zdobywczyni tytułu Najpiękniejsze Baby Klubu - Legionowo 2006. [/COLOR]
[COLOR=blue]Szkoda że ja nie sędziowałam BIS Baby![/COLOR]
[COLOR=blue]A te skarpeteczki białe... ROZBRAJAJĄCA !!![/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Rozumiem że ojciec mieszka daleko czy został sprowadzony do Polski ?[/COLOR]

[COLOR=blue]Pozdrawiam i jeszcze raz Gratuluję[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Jeśli nie ma hodowczyni na forum to ja zobowiązuje się do pilnowania i dodawania wszystkich informacji o tej rasie z wystaw ![/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Mam nadzieję ze Morrisonka przyłączy się do mnie ...[/COLOR]


[COLOR=blue]Grażyna [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cieszę się, że rasa jest coraz bardziej znana :) . Bo o popularności jeszcze mówić nie można... chociaż w przyszłości kto wie.
Ja sama stałam się posiadaczką podengo przed przypadek, ale od tego czasu jestem wierna i zakochana w rasie po uszy ;) .

pozdrawiam (po długiej przerwie)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Morrisonka'][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8099/myszka6tn.jpg[/IMG]

A tak wyglądała mała Myszka Kawalkada na wystawie w Łodzi :) .[/quote]

[COLOR=dimgray]Wciąż może nawet bardziej niż wcześniej bije z niej ten niesamowity urok jaki widziałam w Legionowie. Piękna jest, cały czas zachwycająca.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Myszka dostała WO w kl. szczeniąt. Sędzia był fatalny swoją drogą. Nigdy więcej :smhair2: . Takich bzdur w opisie to ja dawno nie czytałam..
Basenji - to jest akurat kwestia względna... Jest sporo ras o których powiedziałoby się, że to kundelki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka']Basenji - to jest akurat kwestia względna... Jest sporo ras o których powiedziałoby się, że to kundelki.[/quote]

[COLOR=dimgray]Pamiętam jak o moich pierwszych trzech basenji, kiedy szły razem ulicą ktoś powiedział :" Patrzcie jakie śmieszne ...z jednego miotu!!!" a były to trzy piękne rudo-białe basenji i różnica między każdym roczna... Zawsze się z tego śmieję.[/COLOR]
[COLOR=dimgray][/COLOR]
[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo czesto slysze pytania: "to mamusia i córeczka?" (oczywiscie obydwa moje szczescia to psy:p ), "czy to jest rodzenstwo?", a jaksie dowiaduja, ze jeden z nich jest rasowy to robia wielkie oczy i nie moga uwierzyc, ze to nie dwa kundelki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Ja bardzo czesto slysze pytania: "to mamusia i córeczka?" (oczywiscie obydwa moje szczescia to psy:p ), "czy to jest rodzenstwo?", a jaksie dowiaduja, ze jeden z nich jest rasowy to robia wielkie oczy i nie moga uwierzyc, ze to nie dwa kundelki:eviltong:[/quote]
coś mi to przypomina hahahhahaha ale ludzie to tylko ludzie dla jednych basenji to ładne kundelki, inni pytają czy to jakaś rasa, a niektórzy doskonale wiedzą co widzą - tak to już jest
[B]Alu[/B] co do matki i córki, bądź braci i pytań czy są z tego samego miotu, albo czy są spokrewnieni to jest wiele :lol: :lol:
Ja to się tylko śmieję z takich sytuacji. Ale chyba więcej pytań jest odnośnie
"jaka to rasa" bo takie ładne, eleganckie, dostojne i zgrabne :lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, przeciętny przechodzień nie interesuje się rasami psów. A jeśli chodzi o podenga, to pamiętam, że jeszcze parę lat temu na wystawach kompletnie nikt nie wiedział co to za rasa, ludzie mówili: "Co tu kundel na wystawie robi", a teraz coraz więcej wie, lub chociażby pyta "co to za rasa" :) . Dobrze, że hodowla się rozwija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Akurat podengo Morrisonki znałam osobiście, i gdy po collie pojawiło się to "coś", myślałam że to no... coś bez rasy. Szoku doznałam na łódzkiej wystawie, gdy zobaczyłam ją na ringu. Dlatego w przypadku następnego psa w typie "mały szakal", aż nie śmiałam wyrokować. Teraz wiem, że to przygarnięty kundelek.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i teraz już od 9 lat bawię się w wystawy i nic mnie nie zdziwi ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...