Jump to content
Dogomania

Kotka Plotka - czyli kot wśród gryzoni - ma już dom na stałe :)


pucka69

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Była koooopa z robalem - po odrobaczeniu. Błeee ... Jedno odrobaczenie przed szczepieniem wystarczy? Bo się jutro wybieram na szczepienie. wetka powiedziała że juz mozna.
Powiem Wam jedno - życie z kotem to zupełnie inne życie niż życie bez kota. A tak w ogóle - nie chciało mi się iść po zakupy i nie mam w domu - chleba, masła, soli, oliwy. Za to kotka ma dzisięciopuszkowy zapas puszek,

Link to comment
Share on other sites

kotka obrazona. powodów jest chyba kilka:
1. została zamknieta na kilka godzin w łazience
2. została włączona pralka, kot się boi
3. jakis obcy ludź nocował
4. była malutka impreza zlozona z 3 ludzi
5. kuweta nie została wyczyszczona NATYCHMIAST
6. ponieważ miałam gości mniej sie kotem zajmowałam
Finał - dwa razy się zsikał kot na łózko. Teraz pewnie znowu sie obrazi - bo musiałam wyprac posciel i kołdrę - więc pralka znowu została włączona ...hm ...

Link to comment
Share on other sites

A dziś rano całkiem zwariowała. Chodziła za mną krok w krok. Najpierw sprzątnęłyśmy w kuwecie. Potem - nakarmiłyśmy świnki. Potem - koszaka Fryderyka nakarmiłyśmy. Później słałysmy łóżko i wstawiałyśmy wodę na herbatę. a później kotek dostał jeść.
Dziś byłysmy u Pani Weterynarz. Kota darła ze tak powiem twarz jak opętana - przez cała podróz autobusem. Pani doktor kotek bardzo sie podobal, chwalila ze grzeczny. Zmierzyla temperaturę, obmacała. Załozyliśmy ksiażeczke, wkleilismy odrobaczenie, zaszczepilismy na wirusówki. Imie Wpisalismy "Marcelina" czyli Marcysia.
Kota jest strasznie fajna. klatki ze swinkami i z Fryderykiem traktuje zdaje sie jak telewizor

Link to comment
Share on other sites

Wrociłam. Marcysia jest bardzo ładnie i mało tego, już drugi "mój" kot tak się nazywa. To jej dobrze wróży:-).

Zdjecia są boskie, aczkolwiek mnie się najbardziej podoba środkowe:-) Bo jedyna kota, która się tak raczy rozkładać to moja własna Melania zwana Melką. Achaś.

Toż Ci Małgoś mówiłam - "człek bez kota jak sierota". Moim zdaniem życie z kotem wielką wartość ma. Człowiekowi się wydaje, ze on ma kota........a zwykle to jest dokładnie odwrotnie hihihi.

Sikanie na łożko wprawdzie nie jest w porządku, ale cóż.Nooo dobra to co ogłaszać kota można co nie?

Link to comment
Share on other sites

Marcysia - bardzo ładnie i pasuje kotce:)
Pucko, a czy później też zdarzało się sikanie na łóżku?
Moja Luśka raz chciała mi się zlać na łóżko. Najpierw ostentacyjnie kilka minut drapała, a jak przykucnęła to ją złapałam i do kuwety. Okazało się, że chodziło właśnie o kuwetę - nie posprzątałam po nocy, przyszedł gość i się zagadałam. Teraz sprzątam skrupulatnie. Lusia zadowolona, ja też.

Link to comment
Share on other sites

Wykroczenie sikania w łóżku - miało miejsce tylko dwa razy - raz po razie, że tak powiem. A teraz - spokój. Też o kuwetę chodziło. To jest czyścioszka i estetyka - KUWETA MA BYĆ POSPRZĄTANA I GOTOWA DO UŻYTKU !!!
Dziś w nocy były nowe popisy. Skakanie na łóżko z łózka na parapet - a z parapetu na głowę takiego jednego ;) W związku z czym kot niestety spędził noc w łazience
Co do ogłoszeń - jak najbardziej trzeba robić. Aaa - Pani Wetka mówi że ma piękne zęby, w związku z czym daje jej "góra" dwa lata :)

Link to comment
Share on other sites

No i słusznie daje, bo ona ponoć mniej wiecej tyle ma.....:-)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180070-Cynamon-biaA-y-acz-lekko-przyprawiony-kocur?p=14127964#post14127964[/URL]

Nie obrażajcie sie Pucko.......wrzucę takiego mojego innego podpiecznego.......moze byście chociaż popdrzucały, cio???
On ma bidul chore oko i mimo, ze śliczny jakoś go wszyscy olewają........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...