Jump to content
Dogomania

Ca de Bou NOWOŚCI (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Janusz45

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Janusz 45

ja sie nadal ucze....

@aga4

to tez.... ale jestem w trakcie robienia nowego, ten ma juz 2 lata....
Moze skoro juz rozmawiamy o stylistyce graficznej to moze zachaczymy o design stron hodowli CdB?? :>

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]A wlasnie, wlasnie!:mad: [/SIZE]
[SIZE=1]Zastanawiam sie zawsze, czy kazda (bez wyjatku) z obecnych tu osob potrafilby powiedziec innej osobie prosto w oczy to co tutaj wypisuje....[/SIZE]
[SIZE=1]i mam zawsze ogromne watpliwosci... [/SIZE]
[SIZE=1]Ciebie tez to tyczy Gorzalko:cool1: [/SIZE]



A co do wystaw! Zeby znowu nie offowac...:cool1:

Ktora wystawe w poprzednim roku uznajecie za najfajniejsza (pod wzgledem atmosfery), najbardziej profesjonalna (sposob oceniania), najlepiej zorganizowana i w najpiekniejszym miescie? No i dlaczego jest to Poznan :eviltong:
A na serio, ktora z wystaw ubieglorocznych byla Waszym zdaniem najlepsza (pod kazdym wzgledem i z osobna rowniez)? A ktora wedlug Was zapowiada sie najlepiej w tym roku (i dlaczego jest to Poznan:eviltong: )?

Link to comment
Share on other sites

Gorzalko!:mad: :evil_lol:
[SIZE=1]Ja mowie o tym co powiedzialoby sie prosto w twarz a nie napisalo na forum pod przykrywka rozpasania netowego, wiec Ciebie tez to dotyczy! :cool1: :eviltong: [/SIZE]
[SIZE=1]To forum ma ogromna szanse na to, zeby bylo normalne, tylko czasami nikt tu nie panuje nad zasadami kultury, wiec i chamstwa jest tu za duzo


[MODERATOR!!][/SIZE]


A wracajac do wystawy w Sopocie - obadamy na miejscu, obadamy!
Jak tak bede dalej planowac, to zalicze kilka wystaw, bez wystawiania psa. Czy to jest jakies psie zboczenie?:cool3:
aaa! moje pytanie dotyczy tez zagranicznych wystaw!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][SIZE=1]Konczac ten paskudny temat![/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1]Marek przesadzil! tak samo jak Ty czy Maciek! Caly net o tym chuczy i wyobraz sobie, ze to nie Janusza, Age czy Anie stawia w zlym swietle! Zdajcie sobie z tego sprawe, ze uzywajac takich sformulowan jakich uzywacie znizacie sie do poziomu andertalczykow lub ludzi z nizin spolecznych, ktorzy tylko Kur(ami) i Hu(stawkami) potrafia przedstawiac swoje argumenty, albo wykrzykujac cos rownie obrazliwego o ludziach ktorych sie nie zna? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1]I tu nie chodzi nie Tybet, czy Kalkute, ale normalne kulturalne zachowanie ludzi na poziomie! O cos takiego apeluje i dyskusje na poziomie prosze - nawet jesli dotyczy ona powaznych i trudnych czy nieakceptowalnych przez wszystkich tematow! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1][/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1]DYSKUSJE NA POZIOMIE! Bo kazdy ma prawo do swojego zdania![/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1][/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1]Z reszta powiem Ci jak dobiera sie takie Twoje akcje zewnatrz, przez ludzi, ktorzy nie siedza w hodowli cdb - a moze komus (np. Tobie) bardzo zalezy na wykoszeniu konkurencji, wiec za wszelka cene robi z ludzi tutaj prostakow, kretaczy, matczaczy czy kogos rownie koszmarnego, nie dajac im mozliwosci wypowiedzenia sie, samemu nie odpowiadajac na zadawane w taki sam sposob pytania jakie zadawano tym ludziom do tej pory? Warto sie nad tym zastanowic![/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=1]To by bylo na tyle! mam juz dosc tego tematu! i to byla moja ostatnia wypowiedz z tej serii!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Courier New]No i w tym ferworze walki i w tej ilosci watkow, pytanie o wystawach mialo znalezc sie w temacie o wystawach! :cool3: Ech![/FONT] :mad:

Link to comment
Share on other sites

to co ja zrobilam takiego zeby sie wybielic bo nie rozumiem????? to ze rozmawiam z ludzmi o psach , to ze kocham zwierzeta niekiedy bardziej niz ludzi, to ze spotykam sie z ludzmi czasami, a moze to ze lubie jezdzic na wystawy i ze stalo sie to moja pasja??????? Jestes Jarek zamkniety w swoim swiecie i tylko wszytko co ty powiesz ma sens....a to nie o to tu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Jarek:angryy: Pliszzzz Stooop:mad: :diabloti:

Aniu! Spokojnie!:cool1:
To kiedy nastepne spotkanko?:razz:


All!
Zmiana tematu! Pytanie z serii rownie glupich:eviltong:
Nie odebralam jeszcze (od roku) rodowodu mojego psa! ale wstyd! Czy oni w ZK moga mi go nie wydac po takim czasie?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Jarku![/SIZE]
[SIZE=1]Ok! Rozejm, ale pod jednym warunkiem:cool1: [/SIZE]
[SIZE=1]Popuscimy we dwojke te gumki w kiteczkach, bo nam juz oczy wylaza:crazyeye: , a taka forma walki ze zmarszczkami w naszym wieku nie daje efektow, ok Ciolku?[/SIZE]
[SIZE=1]Tu Twoja wkurzajaca Wiesniara z Tybetu!:eviltong: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

All!
Zmiana tematu! Pytanie z serii rownie glupich:eviltong:
Nie odebralam jeszcze (od roku) rodowodu mojego psa! ale wstyd! Czy oni w ZK moga mi go nie wydac po takim czasie?[/quote]

Archi, z rodowodem nie ma żadnych problemów oni muszą Ci go wydać ale najlepiej po jego odbiór zabierz swoją majoraskę;)

Link to comment
Share on other sites

cześć wszystkim

tak sobie czytam i czytam i pisać mi się nie chce bo jak widzę co tu się dzieje to z sił opadam
teksty typu "otyła pani" są delikatnie mówiąc nie na miejscu :mad:
pomijąc to że nie na temat
[MODERATOR !!!]

gorzała
skoro Che ma 55 cm naprawdę, to jaki jest problem w tym żeby zmierzyć go przy kilku osobach - np w Berlinie i rozwiać wszelkie wątpilowości co do wzrostu!?
zawsze chcesz jakieś dowody jak ktoś coś powie, a ty co? zwolniony?

Janusz
jeśli chodzi o zdjęcie :cool3:
skoro Che ma 55 cm :cool1: to Duna hmm, no ponad 60 cm ma!
:roll:
ale przy nim wszystkie psy jakieś takie, duże

Link to comment
Share on other sites

Archi
jak tu sie nie wkurzac jak ktos nazywa cie klamca i oskarza ciebie ze chcesz cos wybielic.......
nie rozumiem czy ja robie cos zle???? Nie zamykam ani nie izoluje mojej majorki , kazdy jak ma ochote moze poznac co co za pies i co to za rasa. to chyba dobrze, ale tez nie idealizuje jej za bardzo bo wszyscy wiemy ze trzeba wlozyc durzo pracy by ulozyc takiego psa.
Moj major jaest naukochanszym fafelkiem pod sloncem i nie oddalabym go za rzadne skarby swiata....ale to jaki jest zawdzieczam tylko sobie i wlasnej pracy nad nim nie bylo latwo.
Wiesz co ostatnio zrobil...mialam problemy i mi sie troche lezki kulaly po policzkach to przyszedl do mnie zebym go glaskala a jak nie chcialam to przyniosl mi pluszaka zebym mu rzucila...no i bylo koniec ryczenia...zawsze malpiszon mnie odrywa od problemow.

Link to comment
Share on other sites

Aga!
Pomysl swietny! :cool3:
Ale pewnie znowu uslysze od pewnego starszego pana, ze mam wystawiac Rośke na wystawie w Poznaniu (coby sie zwiekszyl dochod naszego Oddzialu), a psiurka tak sie ma do wystaw jak ja na wybieg dla modelek:placz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...