Jump to content
Dogomania

Poszukuje informacji o AD Operam - wazne!


klaps

Recommended Posts

otóż o to właśnie chodzi.....czekam na jeszcze inne odpowiedzi dotyczące tej hodowli ....wprost pisać nie możemy , bo znowu temat usuną , ale tak,,ogólnie ,, to chyba można mieć nadzieje że temat sie rozwinie...to ważne
czekam również na prywatne wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie.

Jeśli ktoś chce się rozliczyć z nieuczciwą hodowla, to pokrzykiwania w Internecie - anonimowe, nie poparte dowodami - NIC nie zmienią, a nawet przeciwnie, mogą mieć skutek odwrotny.

Prawo mamy takie, jakie mamy, ale powinniśmy wykorzystywać wszystkie możliwości jakie nam daje.

Jeśli mamy problem wynikający z oszukania nas przez hodowcę, to do licha nie zajmujmy się robieniem dymu na forach netowych, tylko podajmy go do sądu, albo przynajmniej donieśmy na niego do ZK lub ToZ-u.

Internetem mało kto się przejmuje (i w sumie dobrze...), natomiast jeśli jakaś osoba krzywdzi psy lub oszukuje ludzi, to TYLKO fakt pociągnięcia jej do odpowiedzialności prawnej może coś zmienić.
:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ludzie czy tu jest jakiś dym?? czy tu ktoś pokrzykuje???obraża???rozlicza??
czy wy jestescie prawnikami??nie wam oceniać
a co do zk i innych oraganizacji to tam też więcej dowodów jest mile widziane!!! a ja szukam osób które kupiły w tej chodowli psa , czy to przestępstwo??oszczerstwo???przesada???w końcu po to jest internet żeby nam pomagał a skoro nikogo tym nie obrażam , nie oczerniam to co wam chodzi ??macie zły dzień??

Link to comment
Share on other sites

Generalnie chodzi o to, żeby nie ściemniać.

Jak chcesz znaleźć ludzi, którzy kupili tam psa (w domyśle: i przejechali się na tym), to piszesz pytanie: czy ktoś kupił tam psa i miał potem z psiakiem problemy?

A nie ściemniasz, że chcesz wiedzieć coś na temat tej hodowli, a potem każesz ludziom się domyślać, jakie masz prawdziwe intencje.

Ok, rozumiem, uważasz, że gdzieś dzieje się psiakom krzywda (tyle wywnioskowałam z tego 'pełnego informacji' wątku) i zamierzasz coś z tym zrobić, tak? Cudownie, naprawdę super, takie sprawy trzeba wyjaśniać i drążyć, ale nikt tutaj nie jest debilem, żeby wstawiać kwiatki w stylu: "wprost pisać nie możemy , bo znowu temat usuną".

Czyli co: jak czegoś nie można napisać wprost bo widocznie łamie regulamin (bo tylko za to temat może zostać usunięty), to napiszmy nie-wprost i pewnie wszyscy poza moderatorem się domyślą, a nie będzie się o co przyczepić???

Ludzie... Niektórzy za dużo kombinują i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia_w']
to napiszmy nie-wprost i pewnie wszyscy poza moderatorem się domyślą, a nie będzie się o co przyczepić???

Ludzie... Niektórzy za dużo kombinują i tyle.[/QUOTE]

Czytam z uwaga i caly czas sie zmuszam do tego aby nie-wiedziec-o-co-chodzi :evil_lol:

klaps,

Zawsze walka (przemyslana i sensowna) z ludzmi, ktorzy krzywdza zwierzeta [B]powinna miec miejsce[/B] ... ale tutaj jedynie zgodnie z Regulaminem i dlatego mam Cie na oku :p

W.

Link to comment
Share on other sites

Jezu dziewczyny wy spac nie mozecie? :lol:

Warto moze tu przypomniec jedną zamieszczona wczesniej uwage - iz pisac mozna wszystko, ale te powazne uwagi podpisywac imieniem i nazwiskiem.

Ja nawet jakbym zle cos robila wolalabym wiedziec kto o mnie pisze :roll:

Poki co ide do fryzjera (niewyobrazalne - mam jeden weekend wolny od szkoly :multi:), potem bede dalej z uwaga sledzic wszelkie szpiegowskie wątki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']Jezu dziewczyny wy spac nie mozecie? :lol:[/quote]

Eeee ... dla nas to norma. Wtedy wlasnie wrocilysmy z Majutkiem z trenigu :evil_lol:


[quote]Poki co ide do fryzjera (niewyobrazalne - mam jeden weekend wolny od szkoly :multi:), potem bede dalej z uwaga sledzic wszelkie szpiegowskie wątki :P[/QUOTE]


Milych zmian i wrazen! :-) Ja wlasnie dopiero co bylam ... i zmienilam wszystko :crazyeye:

W.

Link to comment
Share on other sites

tak szukam ludzi oszukanych ( i nie tylko ) przez AD OPERAM , nie łamię tym chyba zasad , i rozumiem moderatora i regulamin.
i proszę zrozumieć na czym mi zależy i po co to robię , tak nie można rozmnażać żadnych psów !nie tylko yorków!a dowody to podstawa!

tak więc , szkodujcie tych piesków, a nie podniecajcie sie tym jak piszę
lub w jaki sposob wyrażam swoje myśli.

ten temat nie jest po to aby sie szarpać nawzajem więc jeśli ktoś nie ma nic w sprawie do powiedzenia nie musi sie wypowiadać!!!
bo to nie temat o fryzjerach i innych maloważnych bzdetach!!!!!!!!!!

ps. ona wie kogo oskarżyc wie kim jestem! a ja podpisałam sie imieniem i nazwiskiem adresem i wszystkim tylko tam gdzie mi pomogą , a tu szukam czegoś innego , więc moje dane do waszych pustych monologów , nie są konieczne :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaps']tak szukam ludzi oszukanych ( i nie tylko ) przez AD OPERAM , nie łamię tym chyba zasad , i rozumiem moderatora i regulamin.
i proszę zrozumieć na czym mi zależy i po co to robię , tak nie można rozmnażać żadnych psów !nie tylko yorków!a dowody to podstawa!

tak więc , szkodujcie tych piesków, a nie podniecajcie sie tym jak piszę
lub w jaki sposob wyrażam swoje myśli.

ten temat nie jest po to aby sie szarpać nawzajem więc jeśli ktoś nie ma nic w sprawie do powiedzenia nie musi sie wypowiadać!!!
bo to nie temat o fryzjerach i innych maloważnych bzdetach!!!!!!!!!!

ps. ona wie kogo oskarżyc wie kim jestem! a ja podpisałam sie imieniem i nazwiskiem adresem i wszystkim tylko tam gdzie mi pomogą , a tu szukam czegoś innego , więc moje dane do waszych pustych monologów , nie są konieczne :shake:[/QUOTE]

[B]klaps,[/B]

Doskonale Cie rozumiem. Chcesz miec dane na temat oszukanych ludzi, ale nie chcesz tutaj (a taki jest formalny wymog) podac swoich danych.

Ok. Musimy w takim razie poszukac kompromisu, abys z jednej strony byla usatysfakcjonowana, a z drugiej, aby ten topik nie zlamal Regulaminu.

Zamkne ten watek, z adnotacja iz wszelkie informacje na temat tej konkretnej hodowli prosimy przesylac na Twoje PW. Mam nadzieje, ze to rozwiaznie zadowoli w rownym stopiniu Ciebie co i mnie.


Mod.

Link to comment
Share on other sites

dobrze , ja wszystko rozumiem i nie mam nic przeciwko jeśli tak musi być!!!
nie jestem , jak co niektórzy , tu po to , aby sie szarpać i pisać nic nie dające w zasadzie monologi.
każdym wyjściem będę usatysfakcjonowana a w zasadzie już jestem.

mam tylko jedną prośbę , póki nikt tu zle nie mówi o hodowli prosze nie zamykać tematu , chociażby do chwili w której nic złego sie tu nie pojawi,
tu są ludzie inteligętni i zapewniam cię że i tak wszyscy piszą do mnie PW

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Wiem na pewno że była hodowczyni z AdOperam prowadzi teraz w Warszawie, na Ursynowie, salon piękności dla Yorków[/SIZE].

[SIZE=1]-Informacja wyciągnięta z netu za pomocą napopularniejszej wyszukiwarki, po wpisaniu imienia i nazwiska pani z byłej AdOperam-[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

akurat rymowanie nie było moim zamiarem
Tylko pokazanie Ci zeby troche wyluzowac, bo jesli nikt juz nie odpisuje widac wiekszosc osob sadzi ze internet to nie najlepsze miejsce na szukanie sensacji, co zreszta juz pare osob mowilo.
Ostatnio na 3 grupie nic innego poza szukaniem sensacji na forum i wzajemnymi pretensjami sie nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

nikt tu sie nie kłóci , nie robi sensacji , może z twoim wyjątkiem , ja tylko grzecznie pisze , że poszukuję osób które np kupiły tam psa , potrzebne mi te informacje ale to nie żadna sensacja !!!
jeśli chodzi o ludzi : odpisują , tylko nie zawsze akurat tu , bo właśnie nie o to chodzi aby tu pisać żeczy jakich nam nie można .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...