Jump to content
Dogomania

Dog! Feniks. Zostaje u Joaaa !!!


Norbitka

Recommended Posts

Beatko jak to nie wiesz kto to Doddy??:lol:
nasz niezawodna ciotka Kasia:multi: (pańcia onki Breny)
to właśnie ona z Ewa jezdziły na operacje dożycy pręguski do Garncarza.
kojarzysz??:cool3:
Dla mnie Feniks jest o.k -taki odrodzony od nowa!!:p
Norbitko super że jest auto!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Norbitka']Cytowanie jest prosciutkie. Naciskasz quote w dolnym prawym rogu i juz z cytatem przenosi do pisania:) Miałam dla Doga przez znajomego przekazac karmę marce ale w sytuacji gdyby on zmienil miejsce na to SGGW to moze lepsza byłaby kasa?[/quote



Czy tak???

Aniu, juz Ci odpisalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']Beatko jak to nie wiesz kto to Doddy??:lol:
nasz niezawodna ciotka Kasia:multi: (pańcia onki Breny)
to właśnie ona z Ewa jezdziły na operacje dożycy pręguski do Garncarza.
kojarzysz??:cool3:
Dla mnie Feniks jest o.k -taki odrodzony od nowa!!:p
Norbitko super że jest auto!!![/quote]



No pewnie, ze znam Kaske :)

Link to comment
Share on other sites

Co do sobotniego wyjazdu- [B]ASICA[/B]- mogłabyś podjechac np Na Rozdroże i zajśc an dół na Trasę Łazienkowską w kierunku na Ochote i Wolę, ok 10.00?? Będę jechac Trasą z kierunku Praga, to bym Cię zabrała z przystanku autobusowego.
Reszta karawany proponuję 10.15. na Statoilu na Połczyńskiej/ Powstańcow Śląskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łajka']On się u mnie urodził a Asia miała po nim szczeniaki od Bajki O ile pamiętam po nim była Guldynka a po Guldynce Harpagon -jak czegoś nie poplątałam :lol:[/quote]

Po Bajce Akwaforta :) To poczatek hodowli z Kuzni Napoleonskiej :)) No prosze, nawet nie wiedzialam, ze rozmawiam z TAKA PERSONA :) Klaniam Ci sie nisko Aniu :) I wybacz gafe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Co do sobotniego wyjazdu- [B]ASICA[/B]- mogłabyś podjechac np Na Rozdroże i zajśc an dół na Trasę Łazienkowską w kierunku na Ochote i Wolę, ok 10.00?? Będę jechac Trasą z kierunku Praga, to bym Cię zabrała z przystanku autobusowego.
Reszta karawany proponuję 10.15. na Statoilu na Połczyńskiej/ Powstańcow Śląskich.[/quote]


Tanitko, ja pojade tylko wtedy, gdy bede mogla go zabrac. Jesli nie bedzie mozna tego zrobic, to jade do Radomia odebrac suczke, ktora jedzie do nowego domu. Wtedy bede Was prosila o jak najwiecej informacji o Feniksie, o Wasze spostrzezenia i moze nowe zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogini']Po Bajce Akwaforta :) To poczatek hodowli z Kuzni Napoleonskiej :)) No prosze, nawet nie wiedzialam, ze rozmawiam z TAKA PERSONA :) Klaniam Ci sie nisko Aniu :) I wybacz gafe.[/quote]

...nie żartuj ,kocham dogi :loveu: (ostatni jakiego miałam -mam nadzieję że nie ostatni w życiu-to Giovanna Yankari) ale żadna ze mnie hodowczyni (wzięłam sunię na warunkach hodowlanych i musiałam się wywiązać ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łajka']...nie żartuj ,kocham dogi :loveu: (ostatni jakiego miałam -mam nadzieję że nie ostatni w życiu-to Giovanna Yankari) ale żadna ze mnie hodowczyni (wzięłam sunię na warunkach hodowlanych i musiałam się wywiązać ) :lol:[/quote]



Giovanna, to znaczy Jaonna :) Sliczne imie :) Zycze Ci jeszcze doga, to pies, ktory daje wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...