Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

Gosiu,
Sixten prezentuje się ślicznie, tylko tak dalej :lol:.
Agata,
Ty już lepiej nic nie mów. Nie wiem w co mam ręce włożyć, papiery mnie przytłaczają. Dodatkowo ktoś mnie poczęstował jakimś wirusikiem więc ledwie dycham :placz:. Właśnie przymierzam się do odgruzowania psów bo jakieś dziwne kolorki przyjęły :cool3:.
Dziewczynki bardzo ładnie się prezentują. Widzę, że Syriana dzielnie ćwiczy postawę wystawową ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sixten jest przepiękny! Na prawdę kariera przed nim i to jaka! Dobrze prezentowany, super wypielęgnowany psiak o super budownie na pewno nie jednych zachwyci :loveu::loveu::loveu:

[B]Agato[/B] - suńki cuuudne, jakie już duże! Syriana pieknie się prezentuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robson']Oj jakie cudo, śliczny piesek. Chyba w Polsce niema zbyt wielu psów z hodowli Chic Choix ?? A może się mylę ? Ja od pewnego czasu też się tej hodowli przyglądam i powiem szczerze, że chciałabym mieć pieska właśnie z tej hodowli, a czemu to się chyba nie trzeba dziwić..:loveu:[/quote]

Popieram, młody prezentuje sie super.Trzymam kciuki ( i zapewne nie tylko ja ) :evil_lol:
W Polsce jak narazie jest 1 sztuka z Chic Choix.:lol: I powiedzmy, że w połowie moja Hipi. Jej ojciec pochodzi z tej hodowli .
U naszych sąsiadów jest kilka czyli brat Sixtena w Czechach , u Lauryny na Litwie też 2 i młoda suczka u jej koleżanki. W Niemczech jest rodzeństwo , fakt że nie z przydomkiem ale na bazie jego psów.
Uważam osobiście że warto sięgnąć po te linie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koko']:multi:Gratuluję wszystkim wygranych.
Agata-Szczeniaki rosną jak szalone.Pozdrowienia dla maluchów od Cioci Koko.
Stawka na Wrocław bardzo impnująca-mam nadzieję,że będzie miłe spotkanie i fajna wystawa.[/quote]

Gosiu... rosną jak szalone a jak rozrabiają :evil_lol: siostrzenice Koko ucałowane w noski;)
trzymam kciuki za miłe spotkanko na wystawie we Wrocławiu;)

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy z Wrocławia....pogoda była wspaniała......miło było spotkać się ze znajomymi :lol:....no to teraz pochwalę się :eviltong:

Po raz pierwszy brał udział w wystawie mój pies[B] Paber's KEVIN COSTNER [/B] otrzymał [B]I lokatę, ocenę doskonałą, Zwyciestwo Młodzieży i został Najlepszym Juniorem w Rasie:loveu:

[/B]Moja [B]XANELLA Dar Tybetu [/B]otrzymała [B]ocenę doskonałą, CWC i res-CACIB [/B]i tym samym w wieku 22 miesięcy ukończyła [B]Championat Polski[/B] :loveu:

Wyników całej stawki niestety nie mam, ale mam nadzieję, że Eliśka wstawi.
Rasę wygrał [B]TALISMAN Dar Tybetu - [/B]jeszcze raz gratulacje dla Eliśki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Wróciliśmy z Wrocławia....pogoda była wspaniała......miło było spotkać się ze znajomymi
Moja [B]XANELLA Dar Tybetu [/B]otrzymała [B]ocenę doskonałą, CWC i res-CACIB [/B]i tym samym w wieku 22 miesięcy ukończyła [B]Championat Polski[/B] Gratulacje Bożenko dla Ciebie i Xanellki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora32'][quote name='Apso']Wróciliśmy z Wrocławia....pogoda była wspaniała......miło było spotkać się ze znajomymi
Moja [B]XANELLA Dar Tybetu [/B]otrzymała [B]ocenę doskonałą, CWC i res-CACIB [/B]i tym samym w wieku 22 miesięcy ukończyła [B]Championat Polski[/B] Gratulacje Bożenko dla Ciebie i Xanellki.[/quote]
Dziękuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja Koko Ocena doskonała Lokata II.
Chciałam szczególnie podziękowć Bożence i jej Córce Weronice za fajną atmosferę na wystawie.
No i oczywiśćie wielkie gratulacje dla Kewina i Nelki:multi:.
Misie są wspaniałe i w pełni zasłużyły sobie na sukces.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...