Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='sylv']Savannah,
trudno nie przyznać Ci racji. Bywają takie sytuacje, bywają sytuacje odwrotne.
Oczywiście w przypadku takich ras jak Lhasa pewną znaczącą rolę może odgrywać jeszcze sposób przygotowania psa do wystawy.
Wszystko zależy od tego kto, gdzie i dlaczego.:lol:[/quote]

[quote name='EwikB']Popieram.Świetny pies to jedno, ale odpowiednia pielęgnacja i prezentacja to drugie.To wszystko idzie w parze.Można mieć pieknego psa ale np. skaczącego po ringu, czy nie umiejącego stać i napewno się traci.
Trzeba troszke pracy włozyć w to aby nasz futrzak odpowiednio prezentował i zachowywał sie w ringu.
Pies tak jak i my miewa lepsze i gorsze dni i to przekłada sie również na zaprezentowanie sie podczas oceny[/quote]
Dokładnie o to mi chodziło ! Rzeczywiscie zapomniałam wspomniec o groomingu.. Fakt, pracy trzeba duzo włozyc w psa, w kazdego psa, a zwłaszcza w takiego troche bardziej 'ufutrzonego' :) A juz zwłaszcza wtedy gdy chce sie z nim odnosic sukcesy na ringu. Ale uwazam ze taka praca jest całkiem przyjemna, zwłaszcza jak pies odnosi sukcesy, na pewno to jeszcze bardziej motywuje własiciela :)
Dokładnie jest tak jak piszesz [B]EwikB, [/B]pies moze miec swoj gorszy lub lepszy dzien, a prawda jest fakt, ze niestety nawet chwilka niedyspozycji przy porownywaniu psow w danej stawce moze powodowac spadniecie na nizsza lokate...

[quote name='Gosia i kropki']Lidka - ja dobrze wiem o co Ci chodziło ;) Dziekuje za miłe słowa, a kciuki przydadza się nie powiem :)[/quote]
To sie ciesze, ze sie zrozumiałysmy! Jeszcze raz gratuluje i wiesz, sukcesow jak najwiekszych to ja Wam zycze z całego serca :) Czekamy na nowe zdjecia Sixtena!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie
Gratulacje Ewus - maluszki slodziutkie jak zawsze - super!!! :loveu:
Witam rowniez Gosie i jej Sixten`a - sama mialam miec juz dawno suczke z tej hodowli, juz byla zaklepana, ale moj mąz wolal kupic za te pieniadze papuge are:angryy:.
Ciesze sie, ze maly rozwija sie dobrze i trzymam kciuki za jego karire - hmm, a kolorek, mnie sie podoba:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oj, zupelnie nieswiadomie i niepotrzebnie wywolalam zamieszanie. :oops: Coz, jestem mloda stazem wystawowym i moze zbyt naiwnie pelna wiary w to, ze "cnota obroni sie sama". Niewlasciwie zrozumialam Twoja wypowiedz Savannah, ale w troche bardziej zyczliwy sposob wyjasnili mi Twoje stanowisko inni.
Nieporozumienie jednak nie wzielo sie z niczego, poniewaz zdarzylo mi sie juz pasc ofiara podejrzen/pomowien, ze na jednej z wystaw Liko dostala Zw.Ml. tylko dlatego, ze hodowca byl na ringu (oczywiscie nie jako sedzia). A ja swiecie wierze, ze tylko zdanie sedziego jest wazne i tylko sedzia obiektywnie i niezawisle ocenia i przyznaje oceny i tytuly, a nie tlumacz, sekretarz czy gospodarz ringu. Inaczej, jaki sens mialyby wystawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']witajcie
Gratulacje Ewus - maluszki slodziutkie jak zawsze - super!!! :loveu:
Witam rowniez Gosie i jej Sixten`a - sama mialam miec juz dawno suczke z tej hodowli, juz byla zaklepana, ale moj mąz wolal kupic za te pieniadze papuge are:angryy:.
Ciesze sie, ze maly rozwija sie dobrze i trzymam kciuki za jego karire - hmm, a kolorek, mnie sie podoba:cool3:[/quote]

Ja równiż przylączam się do gratulacji.Również dla Agaty i jej maluchów.Baha-masz papugę Are:multi: to niesamowite...Zawsze fascynowały mnie takie cuda.Napisz jak ona dogaduje się z psiakami?

Link to comment
Share on other sites

ary juz nie mam, ryk osla to nic w porownaniu z krzykiem arrusi:diabloti:
Ona nie cierpiala mojego męża - wracakl z pracy a ona w ryk:evil_lol: i tak do nocy, wytrzymal krótko... stracil kase:angryy::angryy:...a moja lhasa poszlo w swiat...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wybrałam sie na spacer nad Wisłę z moimi panienkami, niestety z powodu " halnego " nie zabawiłam zbyt długo. Groziło wywianiem totalnym:cool3:
Ponizej moje futerka - jedyne ich zdjęcie razem

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/481/limorzabawka2007pj0.jpg[/IMG]k

Link to comment
Share on other sites

Teraz kilka foteczek mojej 6 -cio miesięcznej Zabawki.
Nie da sie ukryć że sesja bardzo " zwiewna" :evil_lol::evil_lol:

[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9345/zabawkazk5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3158/zabawka5xh2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9295/zabawka4np2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9812/zabawka1vg2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ależ Ewcia ładnie ustawiasz te maluchy,kiedy my się tak nauczymyyyy:multi::)) Piękna Zabawka.U nas wczoraj też wiało strasznie,jednym słowem sztorm na morzu.
Co do papugi..hihi to ja miałam kiedys Aleksandriettę i też wytrzymalismy tylko kilka dni.Trafiła do mojej koleżanki,która wykazała dużo cierpliwosci i jest teraz super oswojona i np.przynosi jej pokarm i chce karmic jej ucho ..ale pokrzyczec nadal lubi.Kupione papugi z dużej woliery są bardzo trudno już do oswojenia,poprostu są półdzikie.

Link to comment
Share on other sites

Troche mnie tu nie było i mam zaległosci...:lol: A więc witam na forum Gosie;). Zdiecia z wiaterkiem fajowe:lol:. A my wczoraj byliśmy w Czechach na krajskiej wystawie w Dolnym Benesovie gdzie:

[B][U]Codik[/U][/B]:loveu:: [B]V1, VT[/B] (czyli[B] BOB Junior[/B]), a na finałach kolejny
[B][U][I][SIZE=3][COLOR=red]BIS JUNIOR II[/COLOR][/SIZE][/I][/U][/B] :loveu: (na 32 psiaki)

[B][U]Toffik[/U][/B]:loveu:: [B]V1, VT, VTM[/B] (czyli[B] BOB[/B]), a już na ostatecznych finałach wystawy został wybrany [B][U]do finałowej 6 najpiekniejszych psów wystawy[/U][/B] :loveu: ( na 41 psiaków)

Natomiast ja na MP wystąpiłem z Codikiem;) i poraz kolejny wygrywając :lol: usyskałem tytuł [B][U][COLOR=red]BIS Junior Handler.[/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa bardzo fajna tylko straszny wiaterek, i włosy latały w każdą stronę:lol:. Całkiem inna organizacja... Nie było wybierania zw. w grupach FCI tylko z całości wystawy, i tym bardziej się cieszę, że Toffi spośród tylu psów dostał się do ścisłego finału. W Juniorach tak samo, nie w grupach tylko całość wystawy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Wystawa bardzo fajna tylko straszny wiaterek, i włosy latały w każdą stronę:lol:. Całkiem inna organizacja... Nie było wybierania zw. w grupach FCI tylko z całości wystawy, i tym bardziej się cieszę, że Toffi spośród tylu psów dostał się do ścisłego finału. W Juniorach tak samo, nie w grupach tylko całosć wystawy :lol:.[/quote]
[SIZE=3]
Gratulacje :lol:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zabawka wygląda uroczo! :loveu::loveu::loveu: W końcu młodsza siostrzyczka Lharci :evil_lol:
Jaki długi włos już ma ;)
Pamiętam ją taką :loveu::

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8237/img8448ri9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/391/img8455xd9.jpg[/IMG]

[B]Codik&Toffik [/B]- wow, gratulacje ;)

Link to comment
Share on other sites

witajcie
staweczka na Wrocław:

[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]KEVIN COSTNER [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Paber's [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]LORD DARTH VADER [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]z Czańca [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]SIX STARS [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Chic Choix [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]SURPRISE BY LOVE [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]z Czańca [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]CZAKO ŚNIEŻNY LEW [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Pobran-Sengu [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]MUNDSHAKE CARMEL [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Mały Budda [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]TALISMAN [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Dar Tibetu [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]HIGH HOPES [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Ivepet [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]PROCION [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Adhara [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]SWEET SUPRISE [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]z Czańca [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]młodzież[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]XANELLA [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Dar Tybetu [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]pośrednia[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]KOOKAI [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Piaulau-Gou [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]TRASCHI-DELEG [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lo-La-Ga TL [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Lhasa apso [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]UTOPIA [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]Dar Tibetu [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]suki [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE][SIZE=2][COLOR=#000000]otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Oj jakie cudo, śliczny piesek. Chyba w Polsce niema zbyt wielu psów z hodowli Chic Choix ?? A może się mylę ? Ja od pewnego czasu też się tej hodowli przyglądam i powiem szczerze, że chciałabym mieć pieska właśnie z tej hodowli, a czemu to się chyba nie trzeba dziwić..:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sixten śliczny! Z pewnością wielka kariera przed nim;)
Ewa, Twoje futerka w biegu i na wietrze wyglądają (jak zawsze) super!
Sylwia, czy Ty też od początku września jesteś taka zalatana jak ja? Jakoś nie mogę w tym roku szkolnym złapać właściwego rytmu....
Postanowiłam dać w końcu po długim czasie znak że żyję:lol:
Wstawiam fotki moich dwóch ulubienic;)

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a9626f8062f85ec7.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/86/a9626f8062f85ec7med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ecc139bdefa975f.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/105/2ecc139bdefa975fmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']Sixten śliczny! Z pewnością wielka kariera przed nim;)
Ewa, Twoje futerka w biegu i na wietrze wyglądają (jak zawsze) super!
Sylwia, czy Ty też od początku września jesteś taka zalatana jak ja? Jakoś nie mogę w tym roku szkolnym złapać właściwego rytmu....
Postanowiłam dać w końcu po długim czasie znak że żyję:lol:
Wstawiam fotki moich dwóch ulubienic;)

[URL]http://images28.fotosik.pl/86/a9626f8062f85ec7med.jpg[/URL]

[URL]http://images12.fotosik.pl/105/2ecc139bdefa975fmed.jpg[/URL][/quote]

Agatko piękne te Twoje dziewczyny :) dopiero były takie maloty:) a już takie panny ale ten czas szybko leci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...