Jump to content
Dogomania

Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...


majqa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Smyku']A księżniczki łapka OK ?[/QUOTE]

Tak Kochanie. Tu wsio się uspokoiło. OK to nigdy nie będzie, bo kiedy ją wzięłam nóżka była po kiepskim chyba samozroście. Jakoś nie wierzę, że zafundowano jej gips i składanie. Firunia zawsze już będzie utykać, a co jakiś czas, jak ją dopadnie faza intensywnego polowania, a jest psem mocno polującym (i to nie tylko chodzi o kompanów ale robaczki, ptaszki itd...) konieczne będą mocniejsze leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']I tak trzymaj:):):):) Wymiziaj proszę Polcię, Czesie i Firkę:) A jak mała zaraza, wygryzająca pupu, się zachowuje???[/QUOTE]

Dziękuję. :-)
A nie... tu spoko... tornaduje ile wlezie. Wszystko OK, oczko również. Cieszę się także, że nie musimy rwać mleczaków, na co się z chwilą zawitania u nas Gabi zanosiło. Ładnie się same wymeldowały. :-)

Link to comment
Share on other sites

Marzę o takim dooopsku, jakie mi obiecujesz. ;-)

Hi, hi..., nie... znajdowałam mleczaki na podjeździe, czyli tam, gdzie głównie walczy z wyplecionym sznurem więc być może i sznur miał tu swój udział. :smile:

OKI, to podobijam się jutro do Ciemmm wieczorem. :smile: Jak nie będziesz na chodzie to przełożymy sesję. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. :-)
I tak jestem spokojniejsza, bo na moje oko np. z uszkami Hani i Borusia jest lepiej. Jak je przepłukuję w zaleconym rytmie (lek idzie swoją drogą) to już gigant paskudztwo nie leci, nie usuwam go wacikiem (tzn. wacik jest niemal czyściutki).
Taką ja widzę poprawę.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://s14.postimage.org/tnmy1l6wh/P1150245.jpg[/IMG]



[quote name='Iljova']i jak sobie radzi na początku ?[/QUOTE]

On już w tym chodzi od pn. i od razu zaczął sobie radzić. Uff... wielkie szczęście, że tak zareagował, czyli jakby to była normalka, że taka płetwa została mu doczepiona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...