Jump to content
Dogomania

Leszno ( CACIB SHOW)


sh_maniak

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EwikB']Do Leszna nie jadę, ale może będzie piesek ode mnie.Za troszkę ponad miesiąc moja najmłodsza wchodzi w pośrednią to myślę nad Wawą - będziecie?
Ja w odwrotności do niektórych mam problem z wolnym w lato a pracuję wszystkie soboty :-([/quote]
Tal. W W-wie będziemy z 4 baskami:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Elitesse z tym planem to cholera wie czy on kompletny jest:lol:
hmm.. [/quote]

Plan niestety nie jest kompletny - urywa się tuż przed rasą, która akurat mnie interesowała i nadal nie wiem nic...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos moze szuka transportu z Malopolski lub ze Slaska na niedziele badz ma miejsce w samochodzie dla 1 osoby z 1 duzym psem (jassssne ;) ale zapytac nie zaszkodzi ;) ).
Samej nie chce mi sie jechac, ale jak znajde towarzystwo, to moze sie wybiore :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nie zartujcie sobie...masakra bedzie!!! w niedziele ma tak lac..a w sobote przelotnie:crazyeye: nie załamujcie mnie:roll: :shake: Musiałek skad masz takie informacje?? i czy to potwierdzone??[/quote]

Wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka ktora mieszka w Lesznia i ponoc trabia o tym w radiu ze na wystawie nie bedzie zadaszenia jak w zeszlym roku.

No chyba potwierdzone :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka ktora mieszka w Lesznia i ponoc trabia o tym w radiu ze na wystawie nie bedzie zadaszenia jak w zeszlym roku.

No chyba potwierdzone :)[/quote]nu to rewelka:mad:super bedą wygladac ozdobki w niedziele na ulewie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caterina1']Czy ktos wie jak trafić z dworca, bo ja bede koleją polską?[/quote]

wychodzac z dworca idziesz caly cza sprosto, wchodzisz na wiadukt i skrecasz w lewo, idziesz spory kawalek prosto a potem w prawo az do wystawy - droga zajmuje 15-25 min

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']A ja jeszcze nie dostalam potwierdzenia:-( .wysylalam zgloszenie mailem ostatniego dnia,potem po informacji,zeby jeszcze raz wyslac zgloszenia ktore byly wysylane tamtego dnia,wyslalam jeszcze raz-i teraz nie wiem,czy nas przyjeli czy nie:-([/quote]
spróbuj się do nich dodzwonic:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...