Jump to content
Dogomania

Inowrocław 23 IV 2006


Aga & Phenix

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']tak :)) będziemy zajrzysz do nas?? i my ciebie będziemy szukać :)) a i tak na treningu sie zobaczymy :)[/quote]
Lepiej już teraz "zamawiajcie" ładną pogodę! Ringi są na dworzu i nie wiadomo, jak będzie jeśli zacznie padać....:p :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Lepiej już teraz "zamawiajcie" ładną pogodę! Ringi są na dworzu i nie wiadomo, jak będzie jeśli zacznie padać....:p :razz:[/quote]

to Żeby biegac z moim Blue to chyba korki musze założyć :) a dzis mi się sniło że biegłam z nim po ringu i sie przewróciłam :) na zakręcie nie nadążyłam :))

pogode juz zamawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']tak :)) będziemy zajrzysz do nas?? i my ciebie będziemy szukać :)) a i tak na treningu sie zobaczymy :)[/quote]
oczywiście że zajrzymy z małym klaustrofobem :) wezmę aparat i porobię parę fotek ;)

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie,juz po raz ostatni niestety:sad: -czy znalazlaby sie osoba jadaca z Lodzi albo przez Lodz samochodem i moglaby mnie z psem przygarnac?Udzial w kosztach paliwa oczywiscie biore.Na zgloszenie mam jeszcze czas tylko do jutra:roll:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']UTAAP, gdybys miała szanse dojechac do Wawy to moglibyśmy Cię wziąć. A tak, niestety nie jest nam po drodze.:shake:[/quote]
Dzieki Juta, ale wlasnie ja chcialam uniknac kupowania biletu na pociag, bo jesli kupilabym do Wawy, to wyniosloby mnie drozej niz gdybym od razu z Lodzi pociagiem do Inowroclawia jechala:roll: ....no nic, moze jakos wytrzymam do Lodzkiej:eviltong: , ale dzieki za dobre checi;)

Link to comment
Share on other sites

A jeśli ktoś jedzie ze Szczecina lub okolic sam albo z małym psem, którego może trzymać na kolanach, to prawdopodobnie będę miała jedno miejsce. Moje autko jest nieduże (Matiz), więc tylne siedzenie są złożone, bo jedzie na nich pies. Ale z przodu siedzenie pasażera będzie chyba wolne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']tez zlaszalam mailem i nie dostalam potwierdzenia ...za to zglaszalam w srode a widze ze tylko pracuja we wtrorki czy moze jeszcze sie odezwa..;)[/quote]

dzwon w ciagu tygodnia... tam teraz codziennie ktos siedzi.. przy odrobinie szczescia trafisz ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...