Jump to content
Dogomania

Kwalifikacje do MŚA 2010 oraz MŚ Owczarków Belgijskich 2010


belgunia

Recommended Posts

No warunki są zimowe na treningi, ale my 2 razy odśnieżaliśmy plac już w tym roku ;)
Treningu napewno nie będzie - dzięki Cerber:)

Termin składania zgłoszeń na zawody upływa 13 marca. Po tym terminie należy opłacić zgłoszenie bez względu na to, czy zawodnik zjawi się na zawodach czy też nie.

Wkrótce lista opłaconych już zgłoszeń zostanie ujawniona. Proszę o przesyłanie kopii potwierdzeń na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wszelkie pytania proszę kierować również pod ten adres. Na dogo wchodzę nie często.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']Ej a mi nie działa :( W jakim programie to jest do otworzenia?
edit: ok, już jest ok,w explorerze działa, w mozilli nie chciało ;)[/QUOTE]


Nie wszystkie przegladarki to widziały, wiec zmieniłan na lepszą wersję rozszerzenia:

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/2010-03-20-21/listaoplat.htm"]LISTA OTRZYMANYCH POTWIERDZEŃ[/URL]

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko. Nie miałby ktoś może miejsca w autku dla mnie i dla mojego psa? Drobna suczka OBT ,może jechać w każdej części auta. Możemy dojechać pociągiem do Warszawy ,albo innego miasta skąd ktoś nas mógłby zgarnąć. Inaczej nie będziemy miały jak dojechać :(

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=darkred]UWAGA:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę wszystkich przewodników/kandydatów na reprezentantów Polski na Mistrzostwa Świata Owczarków Belgijskich 2010 o wypełnienie wniosków poniżej zalinkowanych i jak najszybsze ich nadesłanie AWANSEM na adres podany we wniosku.[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/2010-03-20-21/wniosek_o_udzial_w_msa_OB.pdf"][SIZE=4][COLOR=blue][B]wniosek[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/2010-03-20-21/oswiadczenie.pdf"][SIZE=4][COLOR=blue][B]oswiadczenie[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia&Pysia']A jak wygląda z tymi potwierdzeniami bo wysłałam potwierdzenie wpłaty w poniedziałek a nadal widzę, że jestem "chuda" i nie wiem co mam zrobić ...[/QUOTE]


Jesli ktoś nie zauważył siebie na oznaczonej liście prosze o e-mail na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z powtórnym wysłaniem przelewu. Po Niku nie wiem kogo mam szukać na liście? :)

Pozdrawiam
Dorota


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś miałby ochotę w piątek pomóc nam przewieść klatki i bagaże na hale z dworca pkp? W Łącku będziemy planowo o 20:14. Jedziemy w 8 osób i 5 psów, ale wystarczy że ktoś pomoże nam zawieść bagaże. Byłabym ogrooooomnie wdzięczna :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BooBC']Czy ktoś miałby ochotę w piątek pomóc nam przewieść klatki i bagaże na hale z dworca pkp? W Łącku będziemy planowo o 20:14. Jedziemy w 8 osób i 5 psów, ale wystarczy że ktoś pomoże nam zawieść bagaże. Byłabym ogrooooomnie wdzięczna :*[/QUOTE]
przecież pisali że ktoś pewnie nas odbierze:)
pobierze się telefony i będziemy z dworca dzwonić:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja mam takie pytanie numer 1 i 2 w a0 large, zbieżność imion psów i nazwisk właścicieli czy jeden pies może biec 2 razy z różnymi osobami ?[/QUOTE]
nie moze - po prostu jednego dnia pobiegnie z jednym a drugiego z drugim

Link to comment
Share on other sites

Czasem zaglądam ;)
Z tego co pamiętam to chyba nie dotarło do mojej skrzynki Twoje potwierdzenie więc proszę o powtórne wysłanie. Listę dzisiaj wieczorę uzupełnię.

Widzę, ża zawodników już nie przybywa, więc [B]niebawem zamykamy listę. Proszę o przesłanie potwierdzeń wpłat najpóźniej do 13 marca. [/B]
Ze względów organizacyjnych bardzo Was o to proszę :) Ułatwi to nam dalszą pracę w sekretariacie.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...