Jump to content
Dogomania

Jazz nie ma szans na adopcję! jest już u Wiosny. Nadal prosimy o deklaracje...


Madziek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NusiaiJa']Ale przystojniak z tego Jazika ![/QUOTE]

Faktycznie:multi: przystojny z Niego chłopczyk:lol: W niedzielę byłyśmy z szyszunią w Fundacji, zima piękna, biała i duuużo śniegu:multi: Jazzikowi taka zima się bardzo podobała, biegał po zaśnieżonych polach i łąkach ze swoim kojcowym kolegą Jaskrem:multi:a my grzecznie próbowałyśmy nadążyć za Nimi;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam:multi: Jazz dalej czeka na Swój zagybiony gdzieś dom.... Mieszka sobie w kojcu z Jaskrem- mini labradorem;)z psim ADHD;) Wiosna mówiła,że Jazz jest z Fioletowego Psa i od osób z tej fundacji zależy wybór domu. Jest taka fundacja Charty w Potrzebie, ogłaszane są tam typowe charty i psiaki w typie charta. A przecież Jazz to prawie chart... Może możnaby było skontaktować się z Nimi i tam też spróbować poszukać domu dla Jazza. Jakby co mogę dać namiary- mail'a, nie mogę sama decydować skoro Jazz jest z Fioletowego Psa. Co o tym myślicie?:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='ocelot']Myślę, że idea słuszna:) Poproszę o namiary, a ja do Fioletowego Psa napiszę, albo zadzwonię z pytaniem o zgodę[/QUOTE]

Witam, Fioletowy Pies skontaktował się może z tą charcią fundacją?? Jazz dalej czeka na dom....

Link to comment
Share on other sites

A mogłabyś skontaktować się z Fioletowym Psem,jeśli masz do nich jakieś namiary? Jazz jest pod Ich opieką i to Oni szukają Mu domu, a ta charcia fundacja na pewno woli porozmawiać z Nimi niż z postronną osobą, jeśli mieliby się zająć ogłaszaniem Jazza. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']A mogłabyś skontaktować się z Fioletowym Psem,jeśli masz do nich jakieś namiary? Jazz jest pod Ich opieką i to Oni szukają Mu domu, a ta charcia fundacja na pewno woli porozmawiać z Nimi niż z postronną osobą, jeśli mieliby się zająć ogłaszaniem Jazza. Pozdrawiam :)[/QUOTE]

Pewnie, że mogę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...