Jump to content
Dogomania

Roxie - Rubinowa Czerwień


kasia_1982

Recommended Posts

[quote name='kasia_1982']Marta_Ares witam po raz pierwszy;) niedugo chyba się do was uśmiechnę o smycz do roweru ;)

a żabich nóg naprawdę nie widziałam, może inne psy się mnie wstydzą ;)[/QUOTE]
gdzie poraz pierwszy my tu już chyba pisaliśmy???

bo odwiedzam, jak tylko mam czas, z pisaniem gorzej:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta_Ares - u mnie chyba jeszcze nie pisałaś, ale ręki sobie nie dam za to uciąć - potrzebuję jej do spacerów ;) ale ja czasem ide do ciebie pooglądać przystojniaka Milana;) ogólnie ja też więcej oglądam, żadko kiedy coś piszę - wstydliwa trochę jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Lucky - dziekuje ;)
co do biegania to nawet nie wiesz ile mnie to czasu, nerwow kosztowalo żeby wielmożna panienka Roxie ruszyła dupsko i pobiegła po frisbee. Ona zanim wezmie je w zeby najpierw musi obejrzeć szopke noworoczną w moim wykonaniu - tz pańcia biega, skacze, szoruje po ziemi zabawką. Dopiero wtedy zaczyna się szał ;) i to wyglada tak że ona od niechcenia leci po nie i przyniesie i czeka na mozliwość wiszenia i krecenia wiatraka ;) Jak mam w reku, ona probuje skoczyc, oczka jej sie swieca, ale do szarpania a nie biegania ;)
Fajnie że twoją coś 'jara' moją czasem tylko 'interesuje' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']tz pańcia biega, skacze, szoruje po ziemi zabawką. Dopiero wtedy zaczyna się szał ;)[/QUOTE]

A to cwaniarka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Widac musi być cos bardzo interesującego skoro Pańcia biega, skacze i szoruje zabawką po ziemi :lol:
[I]a może filmik uda Ci sie zrobić z tej zachęty do zabawy ;) może być ciekawy hihi :) [/I]

Link to comment
Share on other sites

na razie mamy przerwe z frisbee - zeby sie młodej szybko nie znudziło ;)
byliśmy dzisiaj troche pograć w piłkę - w końcu MUNDIAL mamy ;) Ale piłkarz Roxie Roksana przedziurawiła piłkę w 5 nimut i mecz trzeba było przerwać ;)

[video=youtube;WYYlA34L2_0]http://www.youtube.com/watch?v=WYYlA34L2_0[/video]

Link to comment
Share on other sites

qwlasnie zamowilam to boomer ball. Poczytalam opinie, poogladalam filmy - to moze byc strzal w 10. Obym nie trafila na jakas podrobke, bo razem z dostawa zaplacilam 12 funtow. bedziemy grac juz za kilka dni ;)
ps tygrysy w zoo maja takie same pilki - tylko oczywiscie wieksze.

Link to comment
Share on other sites

fioneczka - a moze zacznie? Roxie dopiero z czasem zaczela tak sie klasc - teraz to juz kilka razy dziennie tak odpoczywa ;)
Wczoraj byl chyba Dzien Psa - niby nic ale jednak postanowilam ze Roxie dostanie cos ode mnie - no i dostała swoją pierwszą oponkę ;) Nakręciłam pierwsze spotkanie - instynktownie wiedziała co robić. I dzisiaj doszła boomer ball. Na początku te moje dziecko nawet nie spojrzało - trzeba było wezwać posiłki (mojego TZa) to zaczelismy turlać, rzucać do siebie, Chris nawet zaczął odstawiać jakieś cyrki jak z footballówką - chociaż to ciężkie i twarde jak stal ;) no i się mała wkręciła, warczała, skakała, popychała pycholkiem, a jak zaczeła piszczeć jak schowaliśmy ;)

a teraz Roxie i oponka ;)
[video=youtube;buMRy8BVg80]http://www.youtube.com/watch?v=buMRy8BVg80[/video]

Link to comment
Share on other sites

Piłka to hit sezonu, właśnie wróciliśmy z naszego ulubionego pola koniczyny, biegała równe pół godziny bez wytchnienia. Leży teraz zmęczona i szczęśliwa. Co mnie cieszy - wystarczyło 5 minut nakręcania. Pierwszy raz Roxie piszczała jak jej schowałam tę piłkę.
A oponka to numer 2 - tylko zawsze ktoś musi z nią być, żeby pomóc w zabawie - poturlać malutką oponkę, poprzeciągać się (ręce mi wychodzą ze stawów ;)
nie ma to jak zabawki dla TTB ;)
Byłam dzisiaj w kinie na Shrek 4 - jak ktoś się zastanawia - polecam z całego serca - jak dla mnie bomba - tylko pierwsza część mi się bardziej podobała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Olekg89 a ty nawet nie wiesz ile mnie kosztuje utrzymanie tej strong-lady w takiej kondycji ;) szkoda ze tak ciezko sie mloda nakreca na cololwiek. Tak to ja sobie wygodnie siedzialabym sobie na mojej wielkiej pupie a Roxie aportowałaby mi piłeczke grzecznie do ręki. Ah, rozmarzyłam się... ;)
(może za jakiś czas uda mi się doprowadzić do tego ;)

Link to comment
Share on other sites

poczytałam, pooglądałam ... fajny filmik z oponką :)
czekam na filmik z boomerem ;)



jak byliśmy z moną ostatnio nad wodą to znaleźliśmy takie kółko dmuchane (dzieciak jakiś zostawił) ... myślałam że się Mona pobawi ... niestety tak się bała że z podkulonym ogonem spierniczała do auta ... później nawet do wody wejść nie chciała
a oponki są na boisku tam gdzie chodzimy się bawić ... część jest wkopana a część leży luzem bo ćwiczą na tym
niestety Mona omija opony szerokim łukiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...