Jump to content
Dogomania

Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))


mysza 1

Recommended Posts

[quote name='gloriossa']gdy uśpiliśmy Malutkiego, miała byc Luna- labradorka...ponad 2 lata temu..stąd sentyment...ale tak naprawdę potrzebowaliśmy psiaka do domu, nie sentymentu...dlatego Klarcia pozostała Klarcią. Ale faktycznie gazeta metro zadziałała i właściwie dzięki Lunie Klaryska ma domek a my Klaryskę:D[/QUOTE]
I pomysleć, że mam labradorkę Lunę do adopcji. Cudna jest. Może drugi piesek do towarzystwa? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

cześc, nie jest źle...dajemy radę i wiosna idzie...muszę Wam powiedziec, że Klarson nie kuleje- ixa na łapkach tylnych posiada ale jż nie powłóczy...biega jak pomigana...Idusiek.. Klarson zostaje już sama w domu- meksyku nie ma:D...to mądra suczka...wchodzi w dzrzwi po Państwu, je dopiero na "weź", "siku - na dwór rozumie, "wyjdź" potrafi...słowem....tylko zwywac cholera nie chce, po zakupy nie chodzi...iiii....łapy o zgrozo ne chce podawac...lipa:P...mądra sunia i żadne z nas nie zamieniółoby jej na żadnego innego pieska...mam filmik na tel jak razem z kotami jedzą w stołówce ale nie wiem jak to wrzucic na dogo...pies super....wiem, że inne też potrzebują pomocy ale tymczasem jesteśmy uziemieni...wpłacimy na konto iedy tylko będziemy modli...Idusiek...a co z umowa?...nie dotarła do nas...pozdro dla Ekipy:)

Link to comment
Share on other sites

cześc, nie jest źle...dajemy radę i wiosna idzie...muszę Wam powiedziec, że Klarson nie kuleje- ixa na łapkach tylnych posiada ale jż nie powłóczy...biega jak pomigana...Idusiek.. Klarson zostaje już sama w domu- meksyku nie ma[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]...to mądra suczka...wchodzi w dzrzwi po Państwu, je dopiero na "weź", "siku - na dwór rozumie, "wyjdź" potrafi...słowem....tylko zmywac cholera nie chce, po zakupy nie chodzi...iiii....łapy o zgrozo ne chce podawac...lipa:P...mądra sunia i żadne z nas nie zamieniłoby jej na żadnego innego pieska...mam filmik na tel jak razem z kotami jedzą w stołówce ale nie wiem jak to wrzucic na dogo...pies super....wiem, że inne też potrzebują pomocy ale tymczasem jesteśmy uziemieni...wpłacimy na konto kiedy tylko będziemy mogli...Idusiek...a co z umowa?...nie dotarła do nas...pozdro dla Ekipy[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jak to nie dotarła?
ja ją miałam jeszcze podpisac i Wam przesłać prawda?

bo mailem wysyłałam :)


Łapki nie chce dawać ? a to małpa :) moje psy tez nie chcą dawać, tylko w naprawdę podbramkowej sytuacji się łamią;)

a Filmik trzeba wgrać na you tube i potem dac link na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...