Jump to content
Dogomania

TRIXIE Spray do czyszczenia zębów w !!!Co myślicie???


anahi1

Recommended Posts

Witam

Mam sunie 2 lata i chcę zacząć jej myć zęby a znalazłam właśnie taki spray.
Czy ktoś go używał?Jeśli tak to napiszcie jak działa .Mam kaganiec firmy TRIXIE a wszędzie była w nim :i tarła w korze i jeszcze gdzieś a kaganiec bardzo wytrzymały.
:p I mam dylemat czy ten spray kupić.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)


Pozdrawiam Ania&Sonia

Link to comment
Share on other sites

Myślę ,że spryskać i gazikiem czy czym rozprowadzić(nie wacikiem bo od śliny psa może wata z wacika się wysunąć i pies chyba się zadławi tak sądzę) albo spryskać na gazik i po zębach szorować.Dziś kupiłam jej Friskies Dental Fresh czy jakoś tak i jedno zjadła a oddech ma ładny.Ona nie zbyt lubi miętę a to ma 0.2% mięty .Dzięki za odpowiedzi ;]

Link to comment
Share on other sites

Dziś kupiłam wielką gazę dł.1 m .Ale jeszcze nie czyściłam ...myślę ,że przy myciu wodą utlenioną będzie strasznie uciekać albo piec w dziąsła .Obejrzałam jej ząbki na kilku jest kamień , po trochu na każdym zębie ;) .A co polecacie z domowych środków do mycia zębów psa?Dzięki za odpowiedzi ;]

Pozdrawiam Ania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Akurat na temat tego spray nie mogę się wypowiadać,ale ten jest naprawdę dobry [url]http://www.krakvet.pl/beaphar-dogadent-spray-higieny-jamy-ustnej-100ml-p-409.html[/url] przede wszystkim usuwa kamień z zębów, lepiej niż niejedna szczoteczka . Dla mnie takie spraya są niezwykle wygodne, ich aplikacja jest dziecinnie prosta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[B]My mam TRIXIE Spray i szczerze mówiąc szkoda na to kasy. Pies buntował się przed pryskaniem bezpośrednio na zęby więc za pomocą gazika nasączonego sprayem czyściłam, ale to i tak nic nie dało, nawet osad nie schodzi. Moim zdaniem na pozbycie się kamienia nazębnego najlepsze są surowe kości np. wołowe. U nas się to sprawdza. Wystarczy raz na tydzień kość podać i kamienia nie ma ;)[/B][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177843-TRIXIE-Spray-do-czyszczenia-z%C4%99b%C3%B3w-w-%21%21%21Co-my%C5%9Blicie"]
[/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja mam w ogóle problem... Jeśli chodzi o spraye to w żadnym wypadku nie mogę ich używać, gdyż mój pies strasznie się ich boi i tak wyrywa, że nie możliwe jest użycie ich. Kolejna sprawa pasty- mój pies nie potrafi znieść zapachu mięty, a tych o smaku np. kurczaka nigdzie nie mogę znaleźć :( Zostają nam tylko przysmaki np. DentaStix'y lub Greenies, ale wiadomo takiego samego efaktu jak po szczotkowaniu nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agairiki']Ja mam w ogóle problem... Jeśli chodzi o spraye to w żadnym wypadku nie mogę ich używać, gdyż mój pies strasznie się ich boi i tak wyrywa, że nie możliwe jest użycie ich. Kolejna sprawa pasty- mój pies nie potrafi znieść zapachu mięty, a tych o smaku np. kurczaka nigdzie nie mogę znaleźć :( Zostają nam tylko przysmaki np. DentaStix'y lub Greenies, ale wiadomo takiego samego efaktu jak po szczotkowaniu nie ma...[/QUOTE]

a zwykła kość? Daje to lepsze efekty niż niejedna pasta dla psów czy spray

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...