Jump to content
Dogomania

Astra, co nieco z akity i z huskacza, pod opieką Fundacji w hotelu, jedzie do ds


kora78

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kacedy, pełen profesjonalizm! Jestem w szoku! :)

Na początek formalności: czy ten teren, gdzie latali luzem jest ogrodzony? tak sądzę, mam rację?...
i lżej- oj, akit zatrzęsienie, nietrudno zauważyć :D Chyba nazwę Fundacji powinniście zmienić ;)

i miałam właśnie pytać o tego golasa... to chow chow? wooow hehe

Super foto ostatnie, same zadki :)
Jak Astra w zaprzęgu się sprawuje? Plącze się?

a pod nogami pewnie nie Twoimi, bo Twoje są pewnie daleko, więc może Prezio?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']
Na początek formalności: czy ten teren, gdzie latali luzem jest ogrodzony? tak sądzę, mam rację?...[/QUOTE]

Nie, nie jest. To polanka w lesie i z jednej strony rzeka. Astra chodziła po niej na smyczy przez pierwsze trzy dni. A teraz biega luzem z innymi psami ponieważ nie ma u niej problemu z przywołaniem. Przybiega na każde, nie ma też tendencji do oddalania się od człowieka i od reszty psów. Daje się zapinać na smycz po przybiegnięciu też bez problemu.


[quote name='kora78']i miałam właśnie pytać o tego golasa... to chow chow? wooow hehe[/QUOTE]

no :) wersja letnia bez podkoszulka (notabene kiedyś champion Polski), duma Prezesa :). Teraz odjajczony i na emeryturze.


[quote name='kora78']Jak Astra w zaprzęgu się sprawuje? Plącze się?[/QUOTE]

A skąd tam, jakby stworzona do zaprzęgu. Równo i grzecznie :). Ona w ogóle jest bardzo posłuszna.

[quote name='kora78']a pod nogami pewnie nie Twoimi, bo Twoje są pewnie daleko, więc może Prezio?[/QUOTE]

no pewnie, że pod ukochanymi Prezesa :)

Link to comment
Share on other sites

Nie no, nie jest jeszcze tak źle, profil trzymamy :evil_lol:

Mamy jeszcze pod opieką na indywidualnych DT:

- TOSIĘ-->[URL="http://www.akity.pl/index.php?id=204"] LINK[/URL]
- PACO--> [URL="http://www.akity.pl/index.php?id=201"]LINK[/URL]
-AKI--> [URL="http://www.akity.cba.pl/pogaduchy/index.php?tid=196"]LINK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

no, fajnie skacze na filmie :) i biały spó ogona, jak u zająca dosłownie wygląda. no, ale w szuwarach to jak inaczej odnaleźć towarzysza? trzeba skakać!

ale tamten akitek chudzieńki!!

fajnie, że sterylka spoko i badania. ja mam jedno pytanie tylko
JAK ONA SIĘ TAM TAKA UCHOWAŁA?????

Link to comment
Share on other sites

Astra już w pełnej formie fizycznej i psychicznej. Powróciła do swojego trybu "wyścigowego", nawet kołnierz jej w tym nie przeszkadza. Wczoraj go uszkodziła nie mieszcząc się "w pełnym biegu" w drzwiach :evil_lol:. Niezły z niej cudak.
Rana po sterylce goi się bardzo ładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kacedy']Astra już w pełnej formie fizycznej i psychicznej. Powróciła do swojego trybu "wyścigowego", nawet kołnierz jej w tym nie przeszkadza. Wczoraj go uszkodziła nie mieszcząc się "w pełnym biegu" w drzwiach :evil_lol:. Niezły z niej cudak.
Rana po sterylce goi się bardzo ładnie.[/QUOTE]

cieszymy się :)
zuch dziewczyna :)

Link to comment
Share on other sites

ona zawsze super wyglądała :) nie była wychodzona, mega brudna, posklejana, czy coś z tych rzeczy
ja się wciąż dziwię, jak ona przeżyła 1,5 roku w kojcu 3 na 3m.......

a kolega już bardziej pod specyfikę Fundacji podchodzi :) i imię ma piękne

Link to comment
Share on other sites

No tak- kolega zdecydowanie już bardziej w typie :) Ma ok. 10 miesięcy z czego ponad 2 przesiedział w schronie :(. Chudziak straszny, ale podtuczymy.

Wczoraj byli u Astry w odwiedzinach, już w sumie po raz drugi Państwo zainteresowani jej adopcją. To jest cały czas ta sama rodzinka z Poznania, która zgłosiła się po Astrę w czasie, gdy ta była jeszcze w schronisku. Przy pierwszej wizycie Astra dostała od Państwa worek karmy Royal oraz puszeczki. Wtedy była u Astry sama Pani Ewa. Wczoraj natomiast przyjechała cała rodzina z dzieckiem. Relacje między Państwem, a sunią są pozytywne.
W przyszłym tygodniu jedziemy do Państwa do domu na wizytę przedadopcyjną. Wszystkie prace remontowo- budowlane do tego czasu mają być zakończone. Jeśli wszystko wypadnie pomyślnie to myślę, że Astra zamieszka już ze swoimi nowymi Opiekunami :). Państwu zmieniły się plany wakacyjne i stąd chcą Astrę wziąć już teraz. Wybierają się za jakiś czas na Słowację, a sunia ma jechać z nimi. Zobaczymy :)

Co do samego wyglądu Astry. My też się mocno zastanawialiśmy jak ona przetrwała w schronie taka czyściutka. W pewnym momencie nawet pomyśleliśmy, że musiała być kąpana. Ale nie! Okazało się, że Astra jest niesamowitym czyściochem. Wyobraźcie sobie, że ona po każdym spacerze potrafi przez ponad godzinę czyścić się i wylizywać dosłownie w każdym miejscu. Nie wiemy tylko jak szoruje sobie wewnątrz uszyska. Bo tam o dziwo też prawie sterylnie czysto. Coś niesamowitego :). Pierwszy raz mamy takiego sterylnego psa!

Link to comment
Share on other sites

Panienka z klasą:) mój Bismarck też miał czyste uszy, ale życie w mieście pogarsza sytuację - wzięty co prawda z Jeleniej Góry, ale może macie tam w okolicy inny klimat, bo Wałbrzych też wcale nei tak daleko:) Trzymam kciuki za adopcję, bardzo fajnie, ze już się poznali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...