Jump to content
Dogomania

Bursztyn - znalazl swoj dom:)


Sayrel

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziwne, że o niego tez nikt nie dopytuje... ładny, ma wszystkie łapy, widzi... a tu klops... to chyba rzeczywiście nezbyt dobry czas na adopcje. W każdym razie Bursztyn czyni postepy w socjalizacji z innymi psami :), aczkolwiek nadal jestem zdania, że powinien trafić do domu, w którym nie ma innych psów.

Link to comment
Share on other sites

W piątek jadę na wizytę do pani która chce adoptować maleństwo przebywające u mnie na DT.Jest bardzo zainteresowana również adopcją husky-więc jak będzie OK to dam znać.Czytałam jednak,że Bursztyn niezbyt dogaduje się z innymi psami,więc może być problem.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze z tego co rozmawiam z Greta inne psy to bardzo ryzykowny i watpliwy pomysl, chyba tylko w wypadku gdyby ktos mieszkal blisko i daloby sie zrobic zapoznanie, za to koty jak sie okazuje sa ok. Dzieci wzglednie tez, ale mimo wszystko Bursztyn potrzebuje dosyc stanowczej osoby, niby nie ma zapedow dominacyjnych, ale trzeba na niego umiec huknac. I jak mowie tylko i wylacznie dom albo bardzo solidny kojec+treningi... Tak wiec wcale nie jest tak latwo:(

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy co tam dzisiaj Kamila po wizycie powie:cool3: Tropka mimo że jest rozmiarów jamnika, za to wielka duchem:lol: Zadziora mała prowokuje Ibizę odkąd w łeb od niej dostała (biedna, nie wie co czyni...). Może akurat by się jakoś dogadali, kto to wie? Ale na razie to ja trzymam kciuki, żeby ludzie przeszli pomyślnie przedadopcyjną, no a potem wytrwali z Tropką;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam zaszczyt przechadzać się po lesie u Kuny z Bursztynem REWELACJA:loveu:
To piękny, dorodny i silny psiak. No i te oczy....powalające.
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3769/098kwh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9889/099pnj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...