Jump to content
Dogomania

jaka karma


iwona:-)

Recommended Posts

[B]witam [/B]
[B]mam labradorke 4 miesieczna zawsze jej dawałam purine dog chow ale sie po nie strasznie drapała[/B]
[B]kupiłam jej purine pro plan i zastanawiam sie czy nie lepiej jej dawac acana karme[/B]
[B]skoro po jednej purinie sie drapała to po pro plan tez może sie drapac ? [/B]

Link to comment
Share on other sites

Psy są jak ludzie - między innymi pod tym właśnie względem - jeden lubi mięso z kurczaka inny wołowe a trzeci mięsa nie jada. Proponuję Ci przetestować smak psa. Zakup kilka różnych karm (najlepiej w małych opakowaniach) i sprawdź na co twoja sunia będzie reagować najlepiej. My kupowaliśmy Royala dla labków, ale jakiś czas temu pan w sklepie zoo doradził karmę dla szczeniąt ras dużych i... okazało się że Leja dużo lepiej na nią reaguje. Zniknęły na przykład problemy z gazami.

Link to comment
Share on other sites

między puriną dog chow a pro plan jest wieeeeeelka przepaść. Pro plan jest zdecydowanie lepszy pod względem składu więc duża szansa, że psiak nie będzie reagował alergicznie, chyba że jest to kwestia źródła białka w karmie.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

A może byś spróbowała z Orijenem bądź Britem? Acana też jest dobra, Eukanubę również polecam!
Jest dużo karm i nie dogodzisz każdemu psu... każdy pies jest inny... popieram pierwszą osobę odpowiadającą; jeden może mięso jeść, drugi nie! Znam nawet jednego psa wegetarianina! I on nie tknął mięsa od szczeniaka!!!
Dlatego możesz spróbować z tą Puriną, bo ona różni się od Dog Chow...:) Popieram; wielka przepaść...;) Obie karmy są inne pod różnymi względami, jedna ma więcej białka, druga mniej - jedna ma więcej wody, druga mniej... każdy pies jest inny... i jeśli na tyle znasz swojego, to będziesz wiedziała, jaka karma będzie odpowiednia.

Link to comment
Share on other sites

a moze spróbuj to co psy lubią najbardziej???? Czyli surowe mięcho i gnaty???? Poszperaj na dogo lub w necie o sposobie żywienia BARF. Ja moje psy karmię surowym miechem już ok 2 lata, na surowym też wychowalam szczeniaki i baaardzo sobie chwale ten sposób karmienia psów, bo - i tu uwaga - jest tani, odpowiedni dla psów, koopy są ok - ważne dla tych co mają ogródki, albo młode psy w domu, co jeszcze nie załapały o co chodzi w wychodzeniu na dwór. Jak dla mnie i moich psów - wybór super! (nie jestem przedstawicielką żadnej z firm zajmujących się jedzeniem dla psów!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...