Jump to content
Dogomania

Pomóżmy Zwierzakom Przetrwać Zimę !!!


XWegaX

Recommended Posts

[CENTER]W związku z panującymi temperaturami [B]zbieramy pieniądze na ogrzewanie[/B] (butle z gazem), które w związku z ostatnią [/CENTER]
podwyżką cen gazu pochłania kilkaset do tysiąca zł miesięcznie. Psy wraz z p. Marzeną mieszkają w ogrzewanym gazem baraku :shake:


[B]Chętnych wesprzeć schronisko proszę o wpłacanie pieniędzy na konto:[/B]

[B][SIZE=4]Marzena Krzętowska [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]29 1020 4580 0000 1402 0060 4462 [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]PKO BP I O/Rawa Mazowiecka[/SIZE][/B]

[B]z podaniem celu, na jaki mają zostać przeznaczone.[/B]

[COLOR=red][B][I]Ze względów organizacyjnych proszę o zgłaszanie mi każdej wpłaty na pw bądź mailowo: [/I][/B][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][B][I][email protected][/I][/B][/COLOR][/EMAIL]

[SIZE=4][COLOR=royalblue]Proszę osoby z Warszawy i okolic chcące wspomóc leczenie i sterylizacje o niewpłacanie na konto, lecz bezpośrednio lekarce weterynarii- kontakt podam na życzenie.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='YBOT']mamy caly worek jakichs szmatko-ciuszkow....i mozna do nas przynosic byle wieczorkiem! ale potem odebrac:)[/quote]
Jesteście KOCHANI, brak mi słów aby wyrazić moją wdzięczność! Zaraz dam Ci na pw kontakt do osoby odpowiedzialnej za transport darów- po prostu jak będziecie mieli "pełno", upomnijcie się aby ktoś od niej przyjechał ;) I napisz mi, jak mogę zbiórkę ogłaszać :)
Jeszcze raz D Z I Ę K U J Ę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']mozesz dawac nasze telefony tez i opis dojazdu.....poza tym na forach gazeta.pl oglo! to dziala.....zadzialalo do zabiedzonej na maxa Ostrowii....pojechalo az 5 autek z rzeczami![/quote]

OK, dzięki :) Pewnie po prostu podam Żoliborz i bliższą okolicę i telefon, resztę ustalicie z chętnymi przez telefon ;)
Ogłaszałam... stare miejsce, zaraz zmienię na nowe :)
Jeszcze raz dziękuję :buzi: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']nie ma sprawy....uprzedz ich tylko ze chyba mam jakas infe (kcje)....gardlowo-plucna...:placz:[/quote]

:-( :-(
W takim razie życzę zdrowia- trzymaj się :)
Ogłoszenie w gazecie najwcześniej w przyszły poniedziałek, na razie nie mam chyba kogo uprzedzać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majorka_2005']Ybot nie mam jak dojechac zeby cokolwiek podrzucic, ale gdyby byla mozliwosc przelania pieniedzy i ewentualnie ktos z Was moglby w moim imieniu zakupic cos potrzebnego, byloby mi bardzo milo :) czy istnieje taka mozliwosc ?[/quote]
a nie lepiej przelać na konto schroniska? ;)
dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...