Jump to content
Dogomania

Pomóżmy Zwierzakom Przetrwać Zimę !!!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majorka_2005']cisze sie, postaram sie niedlugo przelac nastepne :) zaluje ze tak malo tylko, chyba nie mozna skupic sie tylko na jednym potrzebujacym, a tu tyle ich biednych echhhh, zal serce sciska :-( ale musi byc lepiej :)[/quote]

dziękuję z góry za następne :) Zapraszam do udziału w nadchodzącej akcji sterylizacyjnej :)

ja w pewnym momencie powiedziałam sobie, że wolę pomóc więcej jednemu, max. dwu "miejscom" niż przysłowiowym 10 po 5 zł. Ale to indywidualna decyzja każdej osoby :)

i będzie lepiej, wszystko zmierza w dobrym kierunku, tylko dlaczego tak wolno? :shake:

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o sterylizacje oczywiscie takze wezme udzial w tej akcji i cos od siebie dorzuce, uffff mnie takze to czeka, ale nie wiem kiedy moja pyszczunia skonczyla 10 miesiecy i tylko patrzec, moj wet kazal czekac na po pierwszej i czekamy, ale jeszcze nic sie nie dzieje - cale szzescie, jak bedzie pierwsza ma dostac zastrzyk, a potem w ciagu miesiaca ma byc sterylko, troche sie boje, ale trzeba, bo mam w domu rowniez psa :evil_lol: i wiadomo co by to bylo :cool3: acha no i do calej ferajny jeszcze kot - kiler ktory takze ma byc wykastrowany, jesli sie uda to nawet w tym tygodniu powiem ze jestem przerazona :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majorka_2005']jesli chodzi o sterylizacje oczywiscie takze wezme udzial w tej akcji i cos od siebie dorzuce, uffff mnie takze to czeka, ale nie wiem kiedy moja pyszczunia skonczyla 10 miesiecy i tylko patrzec, moj wet kazal czekac na po pierwszej i czekamy, ale jeszcze nic sie nie dzieje - cale szzescie, jak bedzie pierwsza ma dostac zastrzyk, a potem w ciagu miesiaca ma byc sterylko, troche sie boje, ale trzeba, bo mam w domu rowniez psa :evil_lol: i wiadomo co by to bylo :cool3: acha no i do calej ferajny jeszcze kot - kiler ktory takze ma byc wykastrowany, jesli sie uda to nawet w tym tygodniu powiem ze jestem przerazona :roll:[/quote]

Jeśli chodzi o kota to kastrowałam swojego (w avatarze) i obydwoje mówimy, że nie masz czego się bać :)
Osobiście jestem zwolenniczką sterylizacji przed pierwszą cieczką, ale różne są opinie- bardzo się cieszę, że chcesz ją sterylizować :)
I też nie ma się czego bać :)

akcja będzie za ok. miesiąc, o planach na najbliższe dni osoby zainteresowane wiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Wega moge przekazac ksiazke "Harry Potter i Ksiaze Polkrwi", wlasnie dzisiaj ja dostalam, a jedna juz moje dzieci maja, ksiazka jest zakupiona w Swiecie Ksiazki i jest idealna jeszcze pachnie farba :) wlasnie tak sie zastanawialam ze moze ktos by reflektowal i oczywiscie cala kwote przekazalby na sterylki, wtedy nie ma problemu jest Twoja :) Agaty raczej nic nie mam, :) za to moge poszukac jakie inne ciekawe pozycje i moze tez znajdzie sie ktos chetny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majorka_2005']Wega moge przekazac ksiazke "Harry Potter i Ksiaze Polkrwi", wlasnie dzisiaj ja dostalam, a jedna juz moje dzieci maja, ksiazka jest zakupiona w Swiecie Ksiazki i jest idealna jeszcze pachnie farba :) wlasnie tak sie zastanawialam ze moze ktos by reflektowal i oczywiscie cala kwote przekazalby na sterylki, wtedy nie ma problemu jest Twoja :) Agaty raczej nic nie mam, :) za to moge poszukac jakie inne ciekawe pozycje i moze tez znajdzie sie ktos chetny[/quote]

Dziękuję :buzi:
Zaraz chyba założę akcji oddzielny wątek, może ktoś się jeszcze dorzuci? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...