Jump to content
Dogomania

Nasza kochana Leksunia przeszła za TM, zostawiła nas samych..(*)


Elso

Recommended Posts

Oj.. ale to nie dobrze, z ta alergią.. bardzo niefajna sprawa.. bidusia..Myśle o Was ciepło..

ps. i niestety musimy zawiesić spacerki, bo juz za tydzien wyjeżdzamy.. :oops: Bede z Wami spacerowała w myślach, w realu mogą zastapić mnie Rodzice:roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palec krażący nad mapą przez przypadek taki jeden pan ściągnął - no i padło na Southampton (wiem Kiwi, ze to południe, które mi odradzałaś, ale juz wszystko załatwione, jak nie wyjdzie, pojedziemy do Szkocji...). Obawiam się tylko, że do netu bede zaglądac, bardzo, bardzo rzadko... No za moją Grafią to już tęsknie..:-(

Elu, niestety, za tydzień już nas nie bedzie, więc spacer musimy przełożyć na wakacje..

Aniu, przepraszam za off ale mnie sprowokowali :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']ależ naprawde sie nie gniewam - nawet mi miło ze taki tłum na naszym wątku...:loveu: :lol: :loveu:

szkoda, ze wyjezdzacie :-(
ale przecież wrócicie, nie???...
wtedy my z leksa bukujemy pierwszy wolny spacerowy termin:evil_lol: :lol: :loveu:[/quote]

Pewnie, że wrócimy!!! Wlasciwie, to ja juz bym mogla wrócić:-) A wolny termin zaklepany, raczej będzie już letnio, wiec tym milsze spotkanie.
Myśle ciepło, wyściskajcie Lexe, ja jej specjalnie butelek do gryzienia nazworzę. :-)

Kiwi zapraszam!! :-) [SIZE=1]Numer komorki się zmieni wiec Ci nowy przyśle, jak nie ja, to Pani Ela mieć bedzie.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AniaB']
z łap cały czas wyciskamy (lub sama płynie) ropę z krwią, na łapach i łokciach tworzą jej sie takie bąble-wrzody wypełnione mazią...
[/quote]

Aniu, a probowaliscie do lapek stosowac Flucinar N ?
Jest to antybiotyk z neomycyna, bardzo pomaga w sprawach z ropieniami i saczeniami. Sigma ja ma wrzody, albo jakies ropne krosty to jej usuwam a potem stosuje ta kuracje i w mgnieniu oka wszystko sie naprawia.
Spruboj ta masc, naprawde jest dobra

Link to comment
Share on other sites

Ewusek, dziekuje za radę!!:loveu:
niestety problem w tym, ze leksa ma gronkowca, którego chyba do końca nie uda nam sie wyleczyć. Stan, w jakim teraz sa jej nogi, nie jest najgorszy - jedynie wydzielina z tylnej łapy zaczęła troche śmierdziec... Ale już dajemy odpowiednie leki na bakterie beztlenowe, wiec powinno byc dobrze.

Generalnie łapy i łokcie smarujemy cały czas maściami sterydowymi (bactroban) co znacznie pomaga, chociaż nie leczy do konca.
ale to chyba juz tak bedzie zawsze...

na szczeście wetka twierdzi, ze te rany na łapach nie sprawiaja jej bólu..

leksa jest bardzo pogodna i - szczęscie w nieszczesciu - nie jest histeryczką, wiec wszystkie zabiegi (oprócz kroplenia ucha, w którym ostatnio znow zamieszkał grzyb:shake: ) znosi bardzo cierpliwie..
moje biedactwo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kilka ujęć z mojego najbardziej ulubionego zajęcia (poza jedzeniem :lol: )

[IMG]http://home.isk.net.pl/kajman/pies/pies14.jpg[/IMG]

[IMG]http://home.isk.net.pl/kajman/pies/pies15.jpg[/IMG]

[IMG]http://home.isk.net.pl/kajman/pies/pies19.jpg[/IMG]

[IMG]http://home.isk.net.pl/kajman/pies/pies20.jpg[/IMG]

Luuubie zażywać promieni słonecznych (oczywiście najlepiej w domu i przez szybę - kto by to chodził na pole :cool1: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']A idąc za Twoją radą dajemy Bimusiowi Karsivan i też dziadzio jakby bardziej energiczny się zrobił :)[/quote]

karsivan nie jest szkodliwy na narządy wewnętrzne, a dotlenia organizm i wszystkie dziadki (i babcie) psie mają wiecej sił...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']ale cielątko!! Loveu:
a apteczke ma prawie jak moja babcia[/quote]

no właśnie - ale leksa to przeciez też babcia emerytka - ona na ludzkie lata to chyba już z siedemdziesiatke bedzie miała:lol:
ale za to wątrobe jaką ma piekna i wyniki też dobre
bo obawialismy sie ze po tych lekach na zwyrodnienie kregosłupa to jej przewód pokarmowy moze zaszwankować, ale nie
babcia- twardzielka z niej...

Link to comment
Share on other sites

aniu, nie chce wprowadzac grobowego nastroju, ale dzisiaj w nocy umarl boksio Michała P:(
Zadzwonil do mnie o 3 w nocy, wezwalam dr Kujawskiego, przyjechal doktor do gabinetu, ale juz Michal z visem nie dojechali :(
wielka tragedia, nawet nie wiem jak on teraz bez swojego ukochanego psa sie trzyma... :shake:
jeszcze po drodze wstapil na brodowicza, a tam mu dali tylko zastrzyk rozkurczowy :angryy:
a doktor kujawski od razu sie przygotowal do operacji....

Link to comment
Share on other sites

trudno cokolwiek napisac:-( :-(
strasznie mi przykro...:-(

on miał tego boksera 12 lat - to jak rozstanie z bardzo bliskim przyjacielem:shake:

nawet nie wiadomo co napisac - ze taka kolej rzeczy? no cóz ja o tym mysle codziennie - niby człowiek sie przygotowuje psychicznie, bo ma świadomosć wieku i dolegliwosći psa, niby pociesza sie, ze słyszał o przypadku który zył dużo lat...ale to chyba na nic
konfrontacja z taką sytuacją to zawsze ból

strasznie strasznie smutna wiadomość:-( :-(

(') (') dla boksia

Link to comment
Share on other sites

Aniu :lol: , nie "smutaj się ", pomyśl, jaka to byla radosna chwila , jak Leksa trafila do Waszego domku !!! i dla Was i dla niej to napewno bylo wielkie przeżycie !!!
jest z Tobą już prawie rok -rok szczęśliwy :lol: :lol: :lol: , a ile jeszcze dobrych , wspólnych lat przed Wami !!!!
Życzę Wam radosnych , pogodnych , rodzinnych Świąt:tree1: i wszelkiego dobra w Nowym Roku !!!
Leksę:loveu: wyglaskaj i wyściskaj -zdrówka jej życzę , bo to dla niej najważniejsze

Link to comment
Share on other sites

Ania, ja bym i tak sprobowala no lapki nakladac Flucinar N, a do uszu Oridermyl. Wiesz, jezeli caly czas sie stosuje te same leki to one przestaja dzialac, wlasciwie organizm sie na nie uodparnia.
Z tego co napisalas, ja bym zastosowala ta kuracje, o ktorej napisalam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...