Jump to content
Dogomania

Bora i Tora ;-)


BORA

Recommended Posts

mam podobne obawy (tyle, ze u mnei na balkonie jest śiatka). Obawiam się, że nie daj Bój Beczka oprze swe łapska na górnej krawędzi barierki i wyskoczy, bo np. coś ciekawego na dworzu zobaczy:placz: :placz: :placz: . TZ mówi, że demonizuję, bo psy mają instynkt i nigdy czegoś takiego nie zrobią...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mila_2']mam podobne obawy (tyle, ze u mnei na balkonie jest śiatka). Obawiam się, że nie daj Bój Beczka oprze swe łapska na górnej krawędzi barierki i wyskoczy, bo np. coś ciekawego na dworzu zobaczy:placz: :placz: :placz: . TZ mówi, że demonizuję, bo psy mają instynkt i nigdy czegoś takiego nie zrobią...[/quote]

Ja mam takie same lęki, tym bardziej, że balkonu jeszcze nie zabepieczyłam siatką :oops: Sonia tak samo wystawia głowę przez pręty jak Tora, ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie mogła jej wyjąć ;)
BTW: czy mi się wydaje, że Torcia trochę ciałka nabrała? ;) Ile teraz waży?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']
BTW: czy mi się wydaje, że Torcia trochę ciałka nabrała? ;) Ile teraz waży?[/quote]
Wszyscy tak mówią :evil_lol: Waży 16 kilogramów już od dłuższego czasu :lol: Chyba, że z tą wagą coś nie tak ;)
Ciekawe ile jeszcze przytyje. A Sonia jeszcze przybiera na wadze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']Tora wygląda jakby na przednich łapach nosiła białe podkolanówki;)[/quote]
:evil_lol: Rzeczywiście jak na niektóre zdjęcia popatrzyłam to wygląda jakby miała coś na łapki założone :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tora krwawi już 25 dzień :roll:
Czy to nie za długo? Przez ten czas psy się nią nie interesowały. Czy jeszcze zaczną się interesować? Jak długo może trwać krwawienie?

Mam już tego dość. Tora się prawie wcale nie wylizuje, z ziemi też nie sprząta, więc ja muszę chodzić i ścierać. Wszędzie jest kre...teraz mam ją nawet na skarpetce, nie wiem jakim cudem :razz:
Nie byłam na to przygotowana, majtek oczywiście nie mam.
Załuje, że nie zdążyłam wysterylizować przed pierwszą cieczką. Nie wiem, wszyscy mówili, że to nie takie straszne...ale u nas jakoś długo i intensywnie trwa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Tora krwawi już 25 dzień :roll:
[/quote]

Zdaje się, że cieczka trwa ok. miesiąca - chyba, że coś mi się pokręciło...
podobno jednak ta pierwsza bywa krótka i skąpa.
Niech się wypowiedzą lepiej poinformowani...
Może po prostu zadzwoń do weta, żeby choć trochę się uspokoić?

Link to comment
Share on other sites

BORA to naprawdę zależy od suni, mojej np. pierwsza cieczka i każda następna trwała ok. 4 tygodni czyli dość długo, jednak mieści się to w normie. Jeśli jednak Torze przedłuży się do ponad miesiąca lepiej udaj się do weta.
I kup majtki! Przecież to męczarnia latać bez przerwy ze ścierką za sunią :shake: Ja sobie nie wyobrażam żeby sunia podczas cieczki była bez majtek :lol: Bardzo ułatwiają sprawę a i rozmiarów jest całkiem sporo, możesz nawet kupić takie zwykłe dziecięce (nawet kiedyś wklejałam zdjęcie mojej suni w takich majtach ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']BORA to naprawdę zależy od suni, mojej np. pierwsza cieczka i każda następna trwała ok. 4 tygodni czyli dość długo, jednak mieści się to w normie. Jeśli jednak Torze przedłuży się do ponad miesiąca lepiej udaj się do weta.
I kup majtki! Przecież to męczarnia latać bez przerwy ze ścierką za sunią :shake: Ja sobie nie wyobrażam żeby sunia podczas cieczki była bez majtek :lol: Bardzo ułatwiają sprawę a i rozmiarów jest całkiem sporo, możesz nawet kupić takie zwykłe dziecięce (nawet kiedyś wklejałam zdjęcie mojej suni w takich majtach ;))[/quote]
Dzięki, no to jeszcze poczekam, jak się nie skończy po 4 tygodniach to się zacznę martwić.
Już na majtki za późno, już nie będę kupowała, bo wyczekuje z niecierpliwością końca cieczki, czekamy do końca tego tygodnia, bo wtedy mijają 4 tygodnie. Zresztą nawet nie wiem czy w każdym sklepie takie mają, a akurat karmę mam, więc na razie nie składam zamówienia...
Ona najbardziej brudzi w nocy, więc może jakieś swoje majtki poświęce i przynajmniej na noc założę :cool3:

A jak to jest z tymi kawalerami? Czy ten okres już był? Czy on dopiero następuje jak kończy krwawić? W ogóle nie zorientowana jestem :oops:

Nigdy więcej cieczki! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mojej sie skończyła po dwóch tygodniach z hakiem. I żyła w tym czasie bez majtek :cool1:. I z podłogi nie wylizywała, więc ja co kilka dni ścierałam ;)- do pedantycznych ludzi nie należę :evil_lol:. I powiem, że zadnego sznureczka psów nie miałam za sobą :lol:. Ten okres z kawalerami jest chyba mniej więcej w środku cieczki.. poszukaj na dgm to pewnie coś będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Mojej sie skończyła po dwóch tygodniach z hakiem. I żyła w tym czasie bez majtek :cool1:. I z podłogi nie wylizywała, więc ja co kilka dni ścierałam ;)- do pedantycznych ludzi nie należę :evil_lol:. I powiem, że zadnego sznureczka psów nie miałam za sobą :lol:. Ten okres z kawalerami jest chyba mniej więcej w środku cieczki.. poszukaj na dgm to pewnie coś będzie.[/quote]
W dzień to mało krwawi, ale w nocy naprawdę dużo :roll:
Czyli teoretycznie mamy to już za sobą, bo już 3,5 tygodnia. Trochę dziwne, ale mi nie przeszkadza, tylko miałam straszne wizje jak się naczytałam o psach czatujących pod blokiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zależy gdzie się mieszka ;) My też nie mieliśmy większych problemów z psimi adoratorami, na ogół na tupnięcie uciekali. Na wszelki wypadek zawsze nosiłam jakieś kamory w kieszeniach :diabloti:

[QUOTE]To znaczy, że jeszcze mogą się zacząc za nią uganiać? :roll:[/QUOTE]
Raczej nie. My też zawsze kąpiemy po cieczce ;)

[QUOTE]W dzień to mało krwawi, ale w nocy naprawdę dużo :roll:[/QUOTE]
To zakładaj galotki i już ;) U nas to było konieczne bo Koma lubi spać na łóżku i wogóle jest psem kanapowym, a pranie mebli mi się nie marzy :lol:

Link to comment
Share on other sites

No i poświęciłam swoje majtki, takie w których i tak nie chodziłam ;)
Wycięłam nawet dziurke na ogon i włożyłam wkładkę, Tora się nimi nie interesowała. Dobrze, że to zrobiłam bo wkładka była cała czerwona z rana, a to wszystko byłoby na moim prześcieradle, bo Tora też ze mną śpi, chociaż kupiłam jej posłanie i mam zamiar ją uczyć spać na swoim łóżku, ale jakoś na razie nie mam do tego głowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Taka sunia w majciochach musi być rozkoszna :loveu: Zdjęcia poproszę!
Cieszę się, że wysterylizowałam Sońkę jeszcze przed pierwszą cieczką, ale czasami żałuję, że nigdy jej nie zobaczę w majtkach i z podpaską ;)[/quote]
O nie zdjęć nie będzie :evil_lol: Wygląda dość dziwnie, bo majtki są białe, jakbym jej kupowała to byłyby czarne :lol:
A ja żałuje, że nie zdążyłam przed pierwszą cieczką :roll:

No wiesz zawsze możesz jej założyć takie majtki i podpaskę też i sobie wyobrażać, że Sonia ma cieczkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']O nie zdjęć nie będzie :evil_lol: Wygląda dość dziwnie, bo majtki są białe, jakbym jej kupowała to byłyby czarne :lol: [/quote]

No proszę Cię... prooooszę.... bo jak nie.... :mad:

[quote name='BORA']No wiesz zawsze możesz jej założyć takie majtki i podpaskę też i sobie wyobrażać, że Sonia ma cieczkę :evil_lol:[/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Hejho! Tak dawno nie widziałam Torci! Dołączam się do próśb o zdjączka w majteczkach! Pewnie już niedługo przestanie krwawić, Tama miała cieczkę trochę krócej, jakieś 3 tyg.,potem zaczęli się adoratorzy (ale zazwyczaj na porannym spacerze z mężem, który nawiasem mówiąc pierwszym razem przeżył szok), najgorzej było, jak Tamie się zachciało bara bara :eviltong:. Pod koniec to już nie była krew, tylko taka brunatna wydzielina. Ale Tama zlizywała po sobie plamki, więc problemu nie miałam :evil_lol:
Przypominam o zdjączkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...