Jump to content
Dogomania

Wystawy - Rosja, Białoruś i Ukraina


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

No właśnie m.ój pies ma championat Polski, Słowacji i Rosji. Marzę m. in. o championacie Białorusi, etc... czyli z Państw z "jednym CAC". Totez jestem jak najbardziej ZA:loveu: INTERESOWANA

[quote name='pinkladies']Czy na Bialorusi w każdej klasie: posrednia, otwarta i championow można zdobyc CAC?

I czy musi to byc koniecznie z miedzynarodowki by zrobic championat?[/quote]
No właśnie???? JAK TO JEST????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalzłam coś takiego:
11/08/2007 Львов
(0322)23-25-22, 8(067)719-25-22
[email][email protected][/email] FCI – CACIB, Спецринг по породе НО. Чемпионат французских бульдогов, мекс.голая. Спецвыставка пуделей
12/08/2007 Львов (0322) 27-11-58, 8(067)6700328 [email][email protected][/email] САС - все породы

Czy ktoś ma wiecej informacji o tych Lwowskich wystawach??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostałam dzisiaj wstępne informacje o grudniowym Kijowie. 15-16.12.2007 opłata jaką sobie życzą od zagranicznych wystawców to 50 Euro (bez względu na temin)

To będą dwie wystawy w dwa dni - CACIB i narodowy championat wybranych ras: terier (napisane, że zolotistyj terier), labrador retriver, czarny terier, angielski buldog, cane-corso, sznaucer, amerykański staf. terrier, erdelterier, kerry blue terier, amerykański i angielski cocerspaniel, amerykański buldog, nowofunland.

Sędziowie jeszcze nieznani ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosze o pomoc...nieznalazlam konkretnych info o przekraczaniu granicy na Ukraine.
Czy jezeli chce tylko przejechac przez nia do innego panstwa, jakie sa wymogi, potrzbna wiza i inne jakies zaswiadczenia?
Co z psami?

z gory wielkie dzieki za pomoc
pozdr.
Avaria

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaria']Prosze o pomoc...nieznalazlam konkretnych info o przekraczaniu granicy na Ukraine.
Czy jezeli chce tylko przejechac przez nia do innego panstwa, jakie sa wymogi, potrzbna wiza i inne jakies zaswiadczenia?
Co z psami?[/quote]
Podłaczam się do prośby, a dodatkowo mam pytanko do osób które jeżdziły na wystawy na Ukrainę o jakość podróżownia. Wybieramy się we dwie z koleżanka do Lwowa na wystawę, czy policja zatrzymuje i characz/łapówki nie wymusza? Znajomi nas straszą, że powinnyśmy w więcej osób jechać i raczej mieszanym składzie :roll:.

Link to comment
Share on other sites

jak jedziecie tylko do lwowa,to dacie radę. odcinek od granicy do lwowa jest jeszcze "przyzwoity", ale 2 koła zapasowe na wszelki wypadek weźcie. pierwsza kontrola za granicą jakieś 300 metrów, potem nie ujechaliśmy 1 km i następna, ale haraczu nie płaciliśmy. pytali tylko o dokumenty i zieloną kartę (czy mamy?) i pooglądali psa, trafiliśmy na jakiś miłych milicjantów, co podobno rzadko się tam zdarza.i lepiej tam po nocy nie jeździć, bo co się tyczy tzw. kultury jazdy to wolna amerykanka, a samochody widma po zmroku to normalka.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy ktos zna kalendarz wystaw w Rosji??
Interesuje mnie dokładnie, czy teraz - koniec czerwca/początek lipca - są jakieś wystawy np w Moskwie?? moze jakas stronka? Byle nie po rosyjsku.
A juz idealnie byłoby gdyby ktoś sie tam wybierał...

halo, pomocy!!
pilnie potrzebuje info!!

nieczęsto tu bywam, wiec najchętniej prosiłabym o wiadomosc także na priv [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

gigalagothica w linku poniżej masz wszystkie wystawy w Rosji na rok 2007
[url]http://rkf.org.ru/ru/dok/CACIB_2007.doc[/url]

Z tego wynika, że niby w Moskwie wystawy tylko w lutym i we wrześniu, ale znalazłam stronę jakiegoś rosyjskiego handlera i on u siebie na stronce ma wypisane wszystkie wystawy w Moskwie
[url]http://www.handler.ru/ex.html[/url]

Nie wiem jak to w końcu jest. Najlepiej wysłać email do Moskwy i zapytać ;)
e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...