Jump to content
Dogomania

Golden w wersji mini, złoty Dorado! DT zmienił się w DS :)


Pinesk@

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sobotę będę. Naprawdę jest widoczny? Tak, napisane było prawa tylna łapka, zaraz przejrzę zdjęcia.

EDIT: nic na zdjęciach nie zauważyłam. Tylko na niektórych wydaje się jakby był guzek u góry na łapce tylnej ale to kawałek zawiniętego ogona.

Link to comment
Share on other sites

Hmm no ewentualnie jutro mogę wpaść po południu.
Szczerze powiem, ze nie mam pojęcia gdzie jest ulica nowa. Nie jestem bezpośrednio stamtąd więc na dokladnym rozkładzie ulic się nie znam niestety. Schronisko jest na ulicy malinowskiej, za dworcem PKP w prawo, pół godziny na piechotę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dorado od niedzieli jest u mnie na DT. Było dziś kąpanko, na czesanko jeszcze się nie zgodził. W drodze cały czas nam szczekał w transporterze.
Teraz odpoczywa w ogrodzie. Ma bardzo słaby wzrok, przy jasnym świetle coś tam widzi ale przy ciemniejszym nie bardzo. Podejrzewam, że również mocno niedosłyszy. Pierwszą noc przespał bez problemu- był wyczerpany po podróży. Ale dziś pół nocy nie spał (zresztą ja też) tylko kręcił się w tą i z powrotem po pokoju.
Nie załatwia się nagminnie w domu. Zdarzyło mu się 2-3 razy w nocy.
Niestety średnio się dogaduje z moimi psami. Przy kontakcie z psem odrazu warczy. Dlatego na razie żyją w separacji choc ciężko to przychodzi.

Link to comment
Share on other sites

witamy na wątku. Tych staruszków w schronie mi zawsze najbardziej szkoda.. A ludzie co je porzucają- ehh szkoda gadać :(

EDIT 1.04 : Wyczułam dziś u Dorado podczas przenoszenia na brzuchu kulkę- albo to zbita kupa futra, albo guz .. Sam nie dał mi się obejrzeć także jak moja siostra łaskawie się obudzi w końcu to go dokładnie przejrzymy.

Link to comment
Share on other sites

no przyjrzyjcie się :( kurcze oby to nie był guz :(

no mi też tych staruszków najbardziej szkoda, całe serce powierzają właścicielowi, który na starość je wyrzuca... :(
jak tak można? :( nas nikt na starość nie wyrzuca na ulicę :( nikt by nie chciał żeby z ni tak zrobiono :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mały się zaaklimatyzował, powolutku przyzwyczaja się do moich psów i chodzi już z nimi na wspólne spacery chociaż nie omieszka nawarczec i naszczekać na 6 razy większego od siebie DONka Cezara. Na szczęście moja sfora jest wyrozumiała i nie zaczepiają go już choć z początku Mange chciała go zjeść. Tylko biedny, wściekły kot nie może zrozumieć dlaczego to coś rude chodzi z nami na spacery, obraził się i już na spacery nie chodzi (nadmienię, że mój kot zawsze wychodził z nami i psami na spacerki ;) )
Dorek czasem, po dłuższym spacerze, kuleje na nóżkę, na której ma guzka (wg wet schroniskowego nic groźnego). A ten niby guzek na klatce piersiowej, wspomniany wyżej. jest mięciutki, dość płaski i stosunkowo mały, niebolesny. Nie oglądał tego jeszcze wet ale niedługo się u nas zjawi więc zobaczymy.
Ogólnie chłopak jest grzeczny, nawet z łaski swojej da się przenieść na rękach, ma apetyt i bardzo lubi wychodzić.
A no i domków na horyzoncie brak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dżordż (bo ta teraz się maluch zwie ;) ) coraz bardziej lgnie do ludzi. Nie jest juz typem samotnika, teraz sam szuka człowieka na horyzoncie. Pięknie chodzi na smyczy ale to już chyba pisałam. Cały czas ryzykuje życiem zaczepiając wszystkie psy które staną mu na drodze. :evil_lol: Niestety od czasu gdy do nas trafił nie ma ani jednego telefonu, zero maili w jego sprawie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...