Jump to content
Dogomania

Rusałka już w Domku!!!!!!!!!!


Nikus

Recommended Posts

[quote name='Emigrantka']Pieknie, Obraczus jak salomon z pustego leje a NIkus tez cuda jakies odstawia, bez netu a pisze...

Rusalka, bedzie dobrze mala, uszy do gory[/QUOTE]


hehe to tylko u nas możliwe:evil_lol: przywykniesz do takich cudów;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ma6da']stała deklaracje moge złozyc od lutego[/QUOTE]
dziękujemy napisz na ile i cie wujek Nikuś zapisze na poczatek.



Moja, Biedna Rusałka prosi o pomoc :(

Do schroniska trafił bardzo chuda, to było latem, a dalej jest chuda taka jaka była. Psy jej nie dopuszczają do miski.
Jeszcze kiedyś jak była na innym boksie to siedziała tylko w budzie i tam też załatwiała swoje potrzeby.

W grudniu jak ja zabraliśmy na spacerek to była taka szczęsliwa, ciągle się przytulała. A potem ją zaprowadziliśmy z powrotem i znowu ją psy zagoniły do budy.




Uważam, ze u zuzi sa super warunki, tam jej nikt nie skrzywdzi. Zuzia ma doświadczenie z starymi i kalekimi psami, więc na pewno sie nią odpowiednio zaopiekuje,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie. Ej rusalka Ty sie nie wyglupiaj Cioteczki z siebie wychodza abys byla radosna i szczesliwa. Jednorazowo natychmiast pare groszy daje tylko numer konta poprosze.[/QUOTE]
:multi::multi::multi:

Dziękuję za przybycie i pomoc, zaraz będzie nr konta!

Rusałko ... to wszystko dla ciebie kochana!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']dziękuję Livko za zaproszenie, widzę, że Tereska już działa, bardzo chciałabym pomóc, ale mogę tylko wpłacić na razie 10 zł jednorazowo
mam już trzy stałe deklaracje i dwa swoje pieski a jestem już na emeryturze[/QUOTE]

Pięknie dziękuję.:):):)
Sama obecność na wątku jest bardzo ważna, wsparcie psychiczne jest bardzo potrzebne.
Dziękuję za pomoc finansową, każdy grosik jest na wagę złota!:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz witam wszystkich na wątku i dziękuję za obecność:)przepraszam za swoja dzisiejszą "absencję" ale dziś mój pracodawca:mad::mad: zafudował mi pracę bez neta:( Dziekuję Livce za aktywne prowadzenie wątku- nie ma to jak wątek rodzinny:) Rusałko dla Ciebie piękne perspektywy się otwierają..po potwierdzeniu szczegółów chciałbym was zapytać o zdanie:) a póki co rozsyłajcie ten wątek po całym dogo świecie- oczywiście w formach dozwolonych:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...